Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 23:27   #721
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Dvadesete

Tridesete

Cetrdesete.

Pedesete.
Pliz nastavi... nema šanse da ima još puno!
MrDeadpool is offline  
Old 19.06.2017., 00:00   #722
Quote:
anastacia kaže: Pogledaj post
Na stranu stručnost i poznavanje ili nepozavanje dotičnog.
Ante je mrak muskarac, bas je seksipilan...to ili vidis ili ne vidis kao zena.
Ja bih se okrenula za njim i da je varilac u Brodogradilistu-
Meni je tip totalni bezveznjak a i izgleda prilično staro za 50 god. Iskreno, mislila sam da ima bliže 60 god.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Old 19.06.2017., 00:57   #723
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Bezličan ? Kaj ti to točno znači ? Osobno ga poznaješ ?

Dotičnog sam imao prilike upoznati i radi se o jednoj ok osobi,stručnoj,ambicioznoj.

Meni osobno,nikada se nisam skrivao-reći mišljenje o drugom muškarcu,je poprilično ok izgleda,ok sad sam vidio ovu trbušinu,ali lik je poprilično dobar-i još jedan dokaz (s obzirom na temu) da muški bolje podnose godine.

Što se tiče sponzoruša. Nisam žena i nemogu se staviti možda u tu poziciju,ali da jesam žena,meni bi bilo poželjno imati uza sebe osobu koja je nešto ostvarila u životu,a ako je k tome to materijalizirala-još bolje.Nećemo se lagati,pa svakome je draže voziti se u boljoj klasi auta,ljetovati u boljem apartmanu,jesti u finijem restoranu A to on može ponuditi.Ili bar slijediti.
Čovjek nema svoje ja, režimlija, nije stvar u tome jel ostvario nešto nego kako je ostvario, pa jel ste stvarno svi u ovoj državi otišli k vragu pa podržavate ovakve likove kao neke pozitive pa onda je Zdravko Mamić najpoželjniji muškarac za sve žene u državi u pm.
Gustavo is offline  
Old 19.06.2017., 09:03   #724
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Čovjek nema svoje ja, režimlija, nije stvar u tome jel ostvario nešto nego kako je ostvario, pa jel ste stvarno svi u ovoj državi otišli k vragu pa podržavate ovakve likove kao neke pozitive pa onda je Zdravko Mamić najpoželjniji muškarac za sve žene u državi u pm.
Aha,to sam si i mislio.

Ne mislim ništa komentirati,pogotovo ne ovdje na tu temu,ali imaš stranku na političkoj sceni za istomišljenike,pa se upiši ako nisi još Iako,koliko čujem,i oni ulaze u koaliciju na lokalnoj sceni
Tomgold is offline  
Old 19.06.2017., 12:03   #725
Jadno je da smo se toliko borile za ravnopravnost, a na kraju svoju slobodu prokockamo radi nekog tko nas uopće nije vrijedan i tko nas ne zna tretirati kako zaslužujemo.
A najviše osuda sam dobila upravo od zena, valjda jer se usuđujem biti bez muškarca i imati svoj novac, valjda zato u njihovim očima izgledam kao roba s greškom 🤣
Još sam više empatije i razumijevanja doživjela od muških, nego od žena koje uvijek gledaju napakostit i zapaprit.
Valjda po onom "ako je meni loše, što bi njoj bilo bolje nego meni" 😀
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 19.06.2017., 16:07   #726
Žene u 30-ima

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Dvadesete, to su godine za istrazivanja, neopterecenost, cijeli svijet je pred tobom. Dozvoljena je doza bahate (pre)sigurnosti u sebe, jer nemas pojma o zivotu.
Tijelo je blistavo, dovoljno je uloziti onog osnovnog truda da se osjecas odlicno i izgledas jos bolje. Privlacis poglede i uzivas u svakom danu. Svjestan si da sa samo jos malo truda mozes izgledati jos bolje i osjecati se jos savrsenije.

Tridesete, to su godine kad su se vec neke stvari dogodile, ruzne i lijepe, ili su na pragu da se dogode.malo cvrsce stojis na zemlji, imas malo vecu sirinu pogleda i razumijevanja ljudi i stvari oko sebe. Dozvoljeno je da je duh jos uvijek nemiran, mada se ona pocetna bahatost i sigurnost pomalo topi i mijesa s jednim mirnijim nastupom, jer dolaze oni u dvadesetima i shvacas koliko je vecina njih tupava i ishitrena u izjavama i polako shvacas da si i ti do nedavno razmisljao upravo tako. Tu vec pomalo dajes prostora onim starijima od sebe i kako tridesete pomalo odmicu, postajes svjesniji istinitosti rijeci onih starijih koje si do prije nekog vremena slusao i komentirao podrugljivo.
Tijelo je jos uvijek u odlicnom stanju, izgledas i osjecas se jos uvijek odlicno i privlacis poglede, jos uvijek bez previse truda.

Cetrdesete. Posebne i predivne godine.
Mogla bih stati na ovome, ali nekima to nece biti dovoljno objasnjenje. Dakle, to su godine kad si probao kurca i kad su se dogodile ozbiljnije promjene u zivotu. Netko je prvi puta izgubio nekog dragog, netko je iskusio rastavu, bracnu krizu, ili je bio uzdrman na neki drugaciji nacin. Neki su vec odavno uspjeli u zivotu, zive daleko iznad prosjeka i postali su odgovorniji prema sebi, obitelji, okolini, ljudima koje prehranjuju, bilo isplatom place, bilo skrbnistvom na bilo koji nacin.
Sada se dogadaju i prve znacajnije promjene na i u tijelu i odjednom posvecujes puno vise paznje i njege svakom dijelu tijela. Puno si mirniji tj mudriji iznutra i sad na one u 20 ima gledas pomalo sa sazaljenjem. I velikim osmjehom. Dragi su u svojoj neiscrpnoj volji, duhu, mladosti.
Ali naivni do bola. Ne pricam tu o onima koje je zivot opalio po kicmi i koji su morali odrasti brzinom munje, da se ne bi hvatali detalja.
Sto se tice izgleda, polako se primjecuju one razlike i u godini, dvije, za razliku od prije kad ni osam godina nije predstavljalo neku veliku razliku ako si imalo brinuo o sebi.
Pocinjes primjecivati da oni koji su do prije neki dan slinili nad tobom, sad to cine nad onima par godina mladim. I nekako ti nije ni krivo. Svjestan si svojih mogucnosti i svjestan si da jos uvijek mozes zavesti ako zelis, ali ti to vise nije toliko napeto kao prije. Tj bitno je, ali vise ne mora biti pod svaku cijenu, niti si razocaran ako se ne dogodi kako si zelio.
Vecina jos uvijek ima sjaj u oku i voli se smijati. Uzivas u zivotu na neki drugaciji nacin.

Pedesete. Lijepe godine za ponovno zaljubljivanje. Poznajem nekoliko parova koji su u ovim godinama dozivjeli predivne ljubavi. Jedna od poznanica radi sa mnom. Kaze da je to posebna vrsta osjecaja i ljubavi. Poseban i drugaciji seks.
Poseban odnos prema tijelu, prema partneru i poseban nacin uzivanja u toj ljubavi. Kaze da ga ne bi mijenjala za deset godina manje.

Zato svi vi koji mislite da zivot nakon trideset i neke zavrsava, prestanite biti toliko plitki ili mozda bolje reci naivni.
Jer ispravnije bi bilo reci da zivot tu ne zavrsava nego pocinje jedno drugacije i novo zivotno razdoblje. Koje je vjerojatno puno bogatije, pametnije, ljepse i opustenije nego ono dotadasnje.
To sto se mijesaju mlađi i stariji, toliko je nebitno. Nije ni bitno sto te veze ne potraju zauvijek, ali su posebne i svemirske i drugacije. Vjerojatno zato jer se mijesaju zelja i zanos mlađim tijelom i energijom, a stariji u vezi dobije divljenje, i u neku ruku postovanje. Lijepa kombinacija, jer rezultat je potpunija i cjelovitija veza, ljepsi seks i stabilniji odnos.

I zato, ljudi, uzivajte u sebi i svojim godinama. Bez obzira koliko ih brojite.
Potpuno podržavam sam kraj ovoga teksta,recimo da su tridesete najljepše godine ljudskog života.Ja imam 56 supruga 52g,i vjerujte nebih se nikako vratili u tridesete,jer sada kao zrele osobe pune životnog iskustva ,roditelji 5 djece nismo znali uživati u životu kao sada,polazim od onoga osnovnog postolata sexsa,sada ga konzumiramo ,uživamo,kao nikada prije.Što hocu time reči da godine nisu prepreka ,ne kaže se a ima i ona narodna ,sve dolazi sa godinama samo je pitanje kako tko i što od njih koristi,ili zna i može koristiti što opet zavisi o puno faktora.Zato uživajmo u životu ,koristimo sve njegove blagodati bez obzira na godine,to su samo floskule i nije sve u onom JAO ŠTO JE DOBRA ,VIDI ŠTO LJULJA ,mada su to naše muške iluzije.
polo124 is offline  
Old 19.06.2017., 16:38   #727
Talking

Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Aha,to sam si i mislio.

Ne mislim ništa komentirati,pogotovo ne ovdje na tu temu,ali imaš stranku na političkoj sceni za istomišljenike,pa se upiši ako nisi još Iako,koliko čujem,i oni ulaze u koaliciju na lokalnoj sceni
Samo sam ćekao da netko spomene tog bilmeza sa velikim mudima .Mogu mu biti veliki kpoliko i glava a vidimo kako se glavom služi .Pa isto tako i ta njegova muda vjerojatno isto toliko vrijede,vjerojatno sramote njega kao on cijelu naciju
polo124 is offline  
Old 19.06.2017., 21:43   #728
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jadno je da smo se toliko borile za ravnopravnost, a na kraju svoju slobodu prokockamo radi nekog tko nas uopće nije vrijedan i tko nas ne zna tretirati kako zaslužujemo.
Ma o čemu li ti prtljaš?!?

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A najviše osuda sam dobila upravo od zena, valjda jer se usuđujem biti bez muškarca i imati svoj novac, valjda zato u njihovim očima izgledam kao roba s greškom 🤣
Misliš da je razlog taj što se usudiš imati nešto novaca i biti solo? Možda si ih samo krivo shvatila...

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Još sam više empatije i razumijevanja doživjela od muških, nego od žena
Pitam se zašto... muški nekad baš vole biti empatični prema ženama... kad treba... i sve to bez ikakvog skrivenog motiva.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
koje uvijek gledaju napakostit i zapaprit.
Valjda po onom "ako je meni loše, što bi njoj bilo bolje nego meni" 😀
To mora biti razlog, nema druge... ljubomorne su jer je tebi tako jako dobro.
MrDeadpool is offline  
Old 19.06.2017., 22:49   #729
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Čovjek nema svoje ja, režimlija, nije stvar u tome jel ostvario nešto nego kako je ostvario, pa jel ste stvarno svi u ovoj državi otišli k vragu pa podržavate ovakve likove kao neke pozitive pa onda je Zdravko Mamić najpoželjniji muškarac za sve žene u državi u pm.
To ti je šljam od društva. Svi su oni dobri, vole dobre ljude (lol) no u realnosti vidimo da je ovo septička jama. Kupamo se u kanalizaciji, i držimo za plutajuća govna da ne potonemo na samo dno dna.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Old 26.04.2018., 16:57   #730
Da se uključim u razgovor... i ja sam žena u tridesetima (35, ako ćemo precizno) i da se mene pita rado bih se vratila u 20-te jer je tada nekako sve bilo lakše. Imam sređen život (stan, auto, dobar posao, dijete koje ide u školu), ali sama sam već 5 godina. Jednostavno ne znam kako bih i gdje upoznala nekoga.. svi su više manje oženjeni, imaju svoju obitelj, više nema tuluma, niti toliko druženja i izlazaka i ne znam gdje bih uopće mogla upoznati potencijalnog dečka... u početku mi je bilo ok biti sama, ali sad bih rado imala nekoga za druženje, putovanja, večere... No, moram priznati da sam se lagano pomirila s tim da je prošlo vrijeme za to i da ću vrlo vjerojatno biti sama zauvijek
-vivian- is offline  
Old 26.04.2018., 17:34   #731
Quote:
-vivian- kaže: Pogledaj post
Da se uključim u razgovor... i ja sam žena u tridesetima (35, ako ćemo precizno) i da se mene pita rado bih se vratila u 20-te jer je tada nekako sve bilo lakše. Imam sređen život (stan, auto, dobar posao, dijete koje ide u školu), ali sama sam već 5 godina. Jednostavno ne znam kako bih i gdje upoznala nekoga.. svi su više manje oženjeni, imaju svoju obitelj, više nema tuluma, niti toliko druženja i izlazaka i ne znam gdje bih uopće mogla upoznati potencijalnog dečka... u početku mi je bilo ok biti sama, ali sad bih rado imala nekoga za druženje, putovanja, večere... No, moram priznati da sam se lagano pomirila s tim da je prošlo vrijeme za to i da ću vrlo vjerojatno biti sama zauvijek
Probaj dating stranice. Mozes naci nekoga, ali pitanje kakvoga. Ipak 35 godina i dijete. Nece se direktori otimati za tebe.
Trippper is offline  
Old 26.04.2018., 17:34   #732
Mene su uvijek privlačile žene u 30 tim,i dok sam bio tinejđer,pa kad sam bio u 20tim a i onda kada sam bio vršnjak tim ženama u 30tim a i danas kada sam nešto stariji.Ja bih najradije digao spomenik ženama koje su u 30tim.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 26.04.2018., 17:45   #733
Quote:
Trippper kaže: Pogledaj post
Probaj dating stranice. Mozes naci nekoga, ali pitanje kakvoga. Ipak 35 godina i dijete. Nece se direktori otimati za tebe.
Možda je bolja opcija da si nabavim mačku 😂
-vivian- is offline  
Old 26.04.2018., 17:45   #734
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Mene su uvijek privlačile žene u 30 tim,i dok sam bio tinejđer,pa kad sam bio u 20tim a i onda kada sam bio vršnjak tim ženama u 30tim a i danas kada sam nešto stariji.Ja bih najradije digao spomenik ženama koje su u 30tim.
hehe,zna dugi što govori
30-ete su maximalna točka i kod žena i kod muškaraca.
Racchella is offline  
Old 26.04.2018., 17:51   #735
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Mene su uvijek privlačile žene u 30 tim,i dok sam bio tinejđer,pa kad sam bio u 20tim a i onda kada sam bio vršnjak tim ženama u 30tim a i danas kada sam nešto stariji.Ja bih najradije digao spomenik ženama koje su u 30tim.
problem tih godina, koliko vidim oko sebe, je u tome što ljudi pucaju ili ostaju normalni... ono ako doživiš četrdesetu čitav imaš još dobrih 25 godina dok ne popizdiš...

Quote:
-vivian- kaže: Pogledaj post
Da se uključim u razgovor... i ja sam žena u tridesetima (35, ako ćemo precizno) i da se mene pita rado bih se vratila u 20-te jer je tada nekako sve bilo lakše. Imam sređen život (stan, auto, dobar posao, dijete koje ide u školu), ali sama sam već 5 godina. Jednostavno ne znam kako bih i gdje upoznala nekoga.. svi su više manje oženjeni, imaju svoju obitelj, više nema tuluma, niti toliko druženja i izlazaka i ne znam gdje bih uopće mogla upoznati potencijalnog dečka... u početku mi je bilo ok biti sama, ali sad bih rado imala nekoga za druženje, putovanja, večere... No, moram priznati da sam se lagano pomirila s tim da je prošlo vrijeme za to i da ću vrlo vjerojatno biti sama zauvijek
upiši neki tečaj, radionicu... počni peći palačinke i prodavat ih s prozora...
nezovemsebojan is offline  
Old 26.04.2018., 17:58   #736
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
problem tih godina, koliko vidim oko sebe,
upiši neki tečaj, radionicu... počni peći palačinke i prodavat ih s prozora...
Pa nemam bas vremena za neke tečajeve i radionice, a niti me to zanima... u slobodno vrijeme se bavim sportom i dosta putujem (poslovno)
-vivian- is offline  
Old 26.04.2018., 18:04   #737
Quote:
-vivian- kaže: Pogledaj post
Pa nemam bas vremena za neke tečajeve i radionice, a niti me to zanima... u slobodno vrijeme se bavim sportom i dosta putujem (poslovno)

kakvim sportom? nema muškaraca u blizini? počni igrat tenis...
nezovemsebojan is offline  
Old 26.04.2018., 18:05   #738
A na tim poslovnim putovima ima li muškaraca?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 26.04.2018., 18:07   #739
Quote:
-vivian- kaže: Pogledaj post
Možda je bolja opcija da si nabavim mačku 😂
Mozda ti se i posreci. Najbitnije je imati srece u zivotu.

No realno je vecina muskaraca sto vrijede tvojih godina zauzeta, a ovi sto nisu zauzeti a vrijede traze mladje. A dijete jos vise komplikuje situaciju.

Mozda da nadjes isto nekog razvedenog sa djetetom. Da li bi ti to bilo ok?
Trippper is offline  
Old 26.04.2018., 18:09   #740
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A na tim poslovnim putovima ima li muškaraca?
da,obično u sitne sate kolegicama kucaju na vrata hotelske sobe
jer ih mući-nesanica
možda forumašica čvrsto spava
Racchella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger