Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 03:51   #61
Evo vec jedne sedmice nija nista pisala a od danas je deaktivirala i fb a prosla 2 dana nije bila i uopce online, inace i ranije je mestila chat na offline to sam jos od pocetka skuzio ali uvijek se ukljucivala u toku dana i svetnulo bi zeleno, zadnja 2 dana uopce se nije ukljucivala, zadnje se uklucila veceras nekih 10tak minuta nakon cega je opet ugasila chat a nakon toga je u deaktivirala account iz nekog nepoznatog razloga kako god ja dizem ruke od nje iako mi se jos itekako mota u mislima prevazidjicu ovo i produzicu dalje
sosredotocen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 06:30   #62
Koji udav.
Znas ju 6 sati ukupno i vec si napisao roman o njoj.
Previse je idealiziras s obzirom koliko ju malo poznas.

Bujna mašta može svašta.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 07:29   #63
Kuzi cura da si stalker i udav pa jadna deaktivirala fejs
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 09:50   #64
Quote:
sosredotocen kaže: Pogledaj post
Evo vec jedne sedmice nija nista pisala a od danas je deaktivirala i fb a prosla 2 dana nije bila i uopce online, inace i ranije je mestila chat na offline to sam jos od pocetka skuzio ali uvijek se ukljucivala u toku dana i svetnulo bi zeleno, zadnja 2 dana uopce se nije ukljucivala, zadnje se uklucila veceras nekih 10tak minuta nakon cega je opet ugasila chat a nakon toga je u deaktivirala account iz nekog nepoznatog razloga kako god ja dizem ruke od nje iako mi se jos itekako mota u mislima prevazidjicu ovo i produzicu dalje
Zamisljam te kako buljis u ekran, bez dizanja i samo vices evo je online, evo je offline...
boundlessri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:06   #65
hahaha ne buljim u ekran nego mi samo izlazi kad je online,kad offline i prije koliko je bila ukljucena to je neizbezno da vidim jer mi u chati izlazi medju prvih i nije deaktivirala acocunt radi mene jer je ja nisam smarao nisam joj pisao nista, ako nemate za pametno sta odgovorit bolje ne vredjajte jer svakome moze da se desi da se opasno zagrije za neka cura i onda da prodje kao ja to nije bas lako za prihvatit pogotovo kad si 3 godina bez cure i kad imas 26 godina
sosredotocen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:58   #66
Momak malo si previše zabrijao,koji ti je klinac.Ja mislio da si neki balavac koji jedva sisu vidio a ti ispališ da imaš 26 god.Pa jebote nisi bio s curom više od tri godine i zato si tako lud a i izgleda da si se malo pogubio,mislim več si zaboravio kako se treba ponašat pred curom.Moraš biti PLAYER sa 26 godina a neki izgubljeni u vremenu i prostoru.Ovu zaboravi,ispao si valjda nezreo i odjebala te kad nisi znao odigrat;ovo ti je škola da ponovo tako ne zajebeš.Probaj normalno upoznat curu ovo preko inerneta pola ih je u kurcu,izađi u grad odaberi jednu zgodnu koja sjedi sama na klupici i sjedni do nje i započni spiku.Uzmi neku knjigu sa sobom da izgledaš pametniji ili nabavi psa po mogučnosti nekog retrivera i u šetnju s njim.Možda nekaj i uloviš.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:55   #67
Nije da sam neka neznalica imam poprilicno iskustvo sa curama i znam kako se treba ponasat jedino sta sam tu zabrljao je bilo priznanje da mi se svidja i da zelim nesto vise sa njom ali to sam uradio jer nije bilo prilike da je onako muski zbarim ali sta ces nekad se i sitne greske u koracima broje, a sve ostalo sam bezprekorno uradio, od dopisavanje, komunikacija u zivo sve je bilo savrseno nisam ti neki tip bez samopuzdanja koji se srami izaci sa curom cak sam bio komunikativniji od nje ali sta ces ljudi smo ponekad zna se dogoditi cak i onima koji znaju da pogrese
sosredotocen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 03:59   #68
Quote:
boundlessri kaže: Pogledaj post
Zamisljam te kako buljis u ekran, bez dizanja i samo vices evo je online, evo je offline...
Moze se dogodit svakome, ali ovo da buljis u ekran, zapitaj samog sebe jesi li normalan. Jel to normalno ponasanje. I sam to kazes, znas svaki njen pokret i svaki njen mig. Kad ti drugi to kaze, ti to oprvgavas i jos se nađes uvrijeđenim. Evo, sam kazes da vec sedmicu dana pratis kad je na chatu. Alooo...
Ohladi malo i nađi neku pametniju zanimaciju od toga da pratis kad je offline/online.
Nije ti vise vazno jesi li sve pametno napravio, kad vise nemas spontanu komunikaciju s njom. Zaboravi to i ugasi taj monitor.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:13   #69
Quote:
sosredotocen kaže: Pogledaj post
Nije da sam neka neznalica imam poprilicno iskustvo sa curama i znam kako se treba ponasat jedino sta sam tu zabrljao je bilo priznanje da mi se svidja i da zelim nesto vise sa njom ali to sam uradio jer nije bilo prilike da je onako muski zbarim ali sta ces nekad se i sitne greske u koracima broje, a sve ostalo sam bezprekorno uradio, od dopisavanje, komunikacija u zivo sve je bilo savrseno nisam ti neki tip bez samopuzdanja koji se srami izaci sa curom cak sam bio komunikativniji od nje ali sta ces ljudi smo ponekad zna se dogoditi cak i onima koji znaju da pogrese
u to ne sumnjam

po stilu pisanja, cura vjerojatno nije mogla ni zraka uvatit da nesto kaze
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:46   #70
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
u to ne sumnjam

po stilu pisanja, cura vjerojatno nije mogla ni zraka uvatit da nesto kaze
Najgore je sta to ni ne pokusava ispraviti.
A osim toga, uvjerava samog sebe da je sve ispravno napravio.
Samo, eto zbog sitne greske i priznanja, ona ga odjebala.

Autoru, to bi ti se dogodilo i poslije, samo zbog nekog drugog razloga.
Vjerovatno jer bi ju udavio i smorio s posesivnoscu.

Ona je to shvatila na vrijeme, pa je odmah zatvorila tu komunikaciju.

Shvatila je kamo to vodi. Ipak je to zenska intuicija.

A ti i dalje sebe uvjeravaj da si najbolji. Cinjenice govore drugo.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:51   #71
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
u to ne sumnjam

po stilu pisanja, cura vjerojatno nije mogla ni zraka uvatit da nesto kaze
Najgore je sta to ni ne pokusava ispraviti.
A osim toga, uvjerava samo sebe da je sve ispravno napravio.
Samo, eto zbog sitne greske i priznanja, ona ga odjebala.

Autoru, to bi ti se dogodilo i poslije, samo zbog nekog drugog razloga.
Vjerovatno jer bi ju udavio i smorio sa posesivnoscu.

Ona je to shvatila na vrijeme, pa je odmah zatvorila tu komunikaciju.

Shvatila je kamo to vodi. Ipak je to zenska intuicija.

A ti i dalje sebe uvjeravaj da si najbolji. Cinjenice govore suprotno.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:16   #72
ne znam kako si zakljucio da sam posesivan nikad je nisam smarao pisanjem na fejsu ili zivkao na mobitelu, sve je bilo u okviru normalnog a ovo sta vidim kad je online kad off na chatu nema nikakve veze sa posesivnoscu, to mi samo na chatu izlazi jer mi ona izadje medju prvih tako da je neizbezno to da vidim jer ipak mi se svidja cura i stalo mi je do nje, to nije nikakva posesivnost i ne moze ona skuziti nesto sta ja nisam uradio sem eto te pogreske sta sam joj priznao da mi se svidja, ako je to bilo uopce razlog da dobijem nogu, ili sam mozda jednostavno prenaglio recima pa se osetila kao pritisnuta, il je mozda pa izlazila sa mnom cisto da popuni vreme da ne ide kuci odmah nakon posla, ma svejedno pitanja je puno a odgovor je samo jedan koji samo ona zna, sta se mene tice ja sam uvjeren da nisam pocinio neka kardinalna pogreska kako bi sad ne zelila vise da izadje sa mnom ali nebitno zivot ide dalje
sosredotocen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:10   #73
Bolje odjeb nakon 3. dejta nego fajt oko toga tko plaća iduću cugu 😂
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:54   #74
Vjerojatno si tip muškarca koji se odmah veže. Žene ti nisu takve treba im vremena i kad ih tako napadneš preplaše se i odu. To im je u prirodi, psihološka istraživanja su pokazala da im treba po 3 mj. da se naviknu na tebe da bi počele razmišljati o tebi kao partneru.

Trebaš igrat sa više žena ovako bez obaveze pa kad jedna se smisli da si za nju onda odluči je li on ta. Nemoj da te zavlače. Žene misle da biraju ali ti si taj koji bira i pita. Budi muško i ne daj se izigravati.

Ali nemoj si dopustiti samo sažaljavanje i odi upoznaj druge cure.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 05:27   #75
Greska je sta si isao đonom u glavu. Najvjerovatnije se malo ustrasila ulaziti dublje u cijelu pricu, pa se distancirala. Ali s pozitivne strane gledanja, nije hranila ego preko tvojih leđa. Tako da kad sve skupa pogledas, koliko god ti ovo tesko pada, imas u neku ruku i srece.
Trebao si biti veci kuler, neobavezno se druziti da te upozna (i ti nju), pa bi vrijeme pokazalo svoje.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:49   #76
Sa prvim sta si rekao si u pravu da se mozda ustrasila ulaziti dublje i povukla se, ali ako je to tako bolje sada sto se povukla nego kad bi jos neko vreme izlazili a ja bi utonuo dublje u taj odnos pa bi jos gore prosao nego sada, ali opet kazem ako nije bilo na trecem bilo bi na cetvrtom dejtu tako da ne menja to puno stvar, menja jel ona istinski zelila nesto sa mnom ili ne.

Tu dolazi drugi dio tvoga komentara gde ti kazes da nije ranila ego preko mene. Ja ne bi se slozio da ne postoji ovakva mogucnost jer kad smo se prvi put dopisavali na fejsi i prvi put izlegli ona je bila jako razocarana, cak i depresivna sta mi je i sama priznala jer nije znala dal ce se doseliti u gradu i sta ce biti dalje sa njom, jer je bila frustrirana zbog tog vracanja u selu svaki dan i sta nije mogla izlaziti za vikende. Pa po moje misljenje mozda je izlazila sa mnom cisto da popuni vrijeme kako ne bi nakon posla odmah dolazila kuci. Onda nakon tog treceg dejta joj se sredi situacija i dolazi u gradu i pocinje izlaziti sa drugaricama tako da ja tu otpadam i odmah po tom racunicom dolazim do toga da je ona iskoristila mene kako bi sebi punila ego. I konacno nakon moga priznanja da mi se svidja pocela se kurciti tako sto je pocela da ne vraca na fejsu, cak drugi put je vratila kad sam joj pisao i to nakon cas i po nakon sta sam joj pisao a bila je ukljucena sa iskljucenim chatom drzeci me u neku neizvesnost, i tako ispunjavala sebe da neko trci za njom. Vjerojatno je mislila je da cu da trcim za njom ko lud i da je molim i svaki drugi dan da joj pisim ali pogresila je tu, jer nakon toga nisam joj pisao nijednom niti planiram da to uradim a u medjuvremenu je deaktivirala i account, ali ovo su samo pretpostavke moje mozda su tacne mozda ne ali mislim da postoji ovakva mogucnost da je sebi popunjavala ego i ne planirala nista seriozno sa mnom pa eto sada kad joj se sredila situacija u gradu odjebala me
sosredotocen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 05:27   #77
Cuj. Zna se dogodit da i zena ostavi muza.
Tako da razbijas glavu bezveze.
Bitno je da se oporavis od ovoga i trazis neku pametniju kojoj ces se svidjeti bez obzira sta kazes i kad to kazes. No, ako si mudar ne govori odmah kako se osjecas ni sta mislis. Kad se neka uhvati za tebe, uvijek joj to mozes reci. Tako da ne zuri sa izjavama.
Iz osobnog iskustva, zene to bas ne vole.
Vec sam se opekao, nakon treceg dejta sam joj isto rekao kako mi se sviđa.
Imali smo malo vise od samog nalazenja i pricanja o tome ko sta vozi i kakav sat ima.
Npr, lezali smo zagrljeni na plazi uz more, ljubili se.
Jednostavno ju je moja izjava pomutila, te mi rekla bolje je da se vise ne viđamo
Tad nije bilo fejsa, sva sreca.
Nisam se mucio s tim jel online/offline, jel (de)blokirala account ili je napravila neki novi account. Zavrsilo je za mene bolno, ali nisam imao ove moderne agonije od fejsa.
Kad sam shvatio da je zavrsilo, nije mi drugo ostalo nego da upoznam novu. Tako je i bilo. Pa ce biti i tebi. Ko i svakome ko krene dalje.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 01:36   #78
Quote:
sosredotocen kaže: Pogledaj post
Sa prvim sta si rekao si u pravu da se mozda ustrasila ulaziti dublje i povukla se, ali ako je to tako bolje sada sto se povukla nego kad bi jos neko vreme izlazili a ja bi utonuo dublje u taj odnos pa bi jos gore prosao nego sada, ali opet kazem ako nije bilo na trecem bilo bi na cetvrtom dejtu tako da ne menja to puno stvar, menja jel ona istinski zelila nesto sa mnom ili ne.

...ali ovo su samo pretpostavke moje mozda su tacne mozda ne ali mislim da postoji ovakva mogucnost da je sebi popunjavala ego i ne planirala nista seriozno sa mnom pa eto sada kad joj se sredila situacija u gradu odjebala me
Prvo, Ti ringo gledaš na tu osobu i slijed situacije kao na "logično postupanje" . A to nije tako jel se osobe često ne ponašaju "logično".A žene posebno.
Nisi ti ništa specijalno pogriješio što si joj na trećem spoju prizano ono što joj je bilo jasno ako je i malo pametnija i osjećajnija cura/žena. A ako je i dovoljno zrela uz to - trebalo bi joj biti drago. Ako te pak ne gleda na taj načina- onda bi ti trebala pristojno reči u smislu : sorry ja te ne vidim kao dečka. Sve ostalo je nezrelo sa njene strane.

Drugo, malo si mi previše otišao u gnjavatora. Znam, znam... nije lako odoliti napasti javljanja kad te neko interesira i doapada ti se, a očito je stvar jednostrana , ali , moraš naučiti stati na loptu i tu su ovi forumaši koje te savjetuju dosad u tom smislu su - u pravu.

Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Cuj. Zna se dogodit da i zena ostavi muza.

Vec sam se opekao, nakon treceg dejta sam joj isto rekao kako mi se sviđa.
Imali smo malo vise od samog nalazenja i pricanja o tome ko sta vozi i kakav sat ima.
Npr, lezali smo zagrljeni na plazi uz more, ljubili se.

Jednostavno ju je moja izjava pomutila, te mi rekla bolje je da se vise ne viđamo
Tad nije bilo fejsa, sva sreca.
Nije ju tvoja "izjava" pomutila nego kao i ringo gore - gledaš na stvar "logično" . A žene se ne ponašaju tako.

Jel pazi , TI moraš kao muškarac biti sposoban dešifrirati što ti ona kaže ili napiše u hjeroglifima ,a to što kaže i napiše često ne mora uopće biti tj. i nije često i ono što ona zapravo misli. Ali to je tvoj problem , jel ti moraš znati i što ona misli tj, ne misli možda baš 100% , ali misli da misli .Ili bar što misli danas ili tog trenutka. Dakle , moraš biti i mađioničar i psihijatar u isto vrijeme.
U svakom slućaju, ako joj kažeš da ti se sviđa - ti si kriv ! Jel si joj rekao da ti se sviđa . A ako joj ne priznaš da ti se sviđa - opet si kriv jel si hladan i nezainteresiran i nije ti stalo što ono misli i osjeća...

Kako god, komplicirano je sve to i sva sreća da one silikonske lutke postaju sve realnije i sve savršenije . Po meni puno pametniji uložen novac i vrijeme. Mislim da se bolji modeli mogu naći več za oko 2000 Eur.
__________________
Ora et labora!
bonaventuraduda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger