Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 20:56   #1981
Quote:
lambuel kaže: Pogledaj post
Evo mene ogoljena
Danas je tjedan dana od operacije, pa da iznesem prve dojmove - za sve dečke koji će završiti na stolu. Dakle, kako je g. frnjokul gore nabrojao, doista nije tako strašno kao što zvuči. Naravno da je nakon zahvata bilo totalno nezgodno vratiti se doma, ali kad sam se jednom skinuo u pidžamu, sve je bilo lakše. Operacija je bila u srijedu ujutro, u subotu sam već posve normalno hodao okolo. Prema uputama liječnika, dva dana sam ispirao kamilicom, nakon toga normalno tuširanje i sve. Malo se pazim kad perem glavić, naravno, ali to je sve. Nikakve analgetike nisam uzimao, nikakvim kremama nisam mazao, sve ide svojim tokom i uredno zarasta. Bolova više uopće nema, osim kod erekcije kad se šavovi zatežu. To je prilično nezgodno, ali kad počne boliti, brzo i splasne pa je to kratkotrajna neugoda.
Zapravo je najveći problem priviknuti se na novonastale uvjete kod pišanja Neobuzdani mlaz

Ništa, sad se treba mjesec dana suzdržavati od seksa (rek'o čika doktor ) i čuvati miška od šokova dok sve ne zaraste pa ćemo pomalo i on i ja učiti kako se ponašati.

Dakle - samo hrabro, uopće nije tak strašno
Zapravo mi sada nakon tvog izlaganja izgleda puno gore nego prije Nadam se da neću morat. U ostalom ti još imaš dosta toga za savladat da bi pričao kako to "nije ništa strašno".

Iz kojih si ti razloga to radio?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:23   #1982
Meni su to obavili jos dok sam bio mali misko, jer sam odrastao u muslimanskoj zajednici iako smo katolici, (bivsa juga) i tamo su ti doktori rekli da je bolje obrezat ga zbog higijene, zdravlja i sta ja znam, uglavnom, izgleda jebeno dobro, jos kad se nategne pod erekcijom pa mu izviri ona celava glava, mala ga lize,sisa,vuce,surla, neskida se s njega dok nesvrsin 6 puta...
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:14   #1983
Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
Meni su to obavili jos dok sam bio mali misko, jer sam odrastao u muslimanskoj zajednici iako smo katolici, (bivsa juga) i tamo su ti doktori rekli da je bolje obrezat ga zbog higijene, zdravlja i sta ja znam, uglavnom, izgleda jebeno dobro, jos kad se nategne pod erekcijom pa mu izviri ona celava glava, mala ga lize,sisa,vuce,surla, neskida se s njega dok nesvrsin 6 puta...
Istina, puno bolje kurac izgleda bez kože... Veći i moćniji
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:49   #1984
Zapravo je najveći problem priviknuti se na novonastale uvjete kod pišanja Neobuzdani mlaz



po ovome ispada da si do sad pišao s kožicom navučenom prek glavića?
pa jbte nategnem ga prije pišanja....
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 20:04   #1985
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
Zapravo je najveći problem priviknuti se na novonastale uvjete kod pišanja Neobuzdani mlaz



po ovome ispada da si do sad pišao s kožicom navučenom prek glavića?
pa jbte nategnem ga prije pišanja....
Zapravo ima smisla to što je napisao
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 14:04   #1986
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Zapravo mi sada nakon tvog izlaganja izgleda puno gore nego prije
Sorry, nije mi to bila namjera Upravo suprotno!

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
U ostalom ti još imaš dosta toga za savladat da bi pričao kako to "nije ništa strašno".
Oprosti. Ispravljam se: "Iz moje perspektive, i sudeći po dosad doživljenim iskustvima, a pritom nipošto ne prejudicirajući kako ću reagirati na ono što me čeka u budućnosti, to nije ništa strašno."

Htjedoh reći da mi se prije zahvata ta operacija činila znatno strašnijom nego što je stvarno bila, i da oporavak ide brže nego što sam očekivao

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Iz kojih si ti razloga to radio?
Fimoza. Nije bilo drugog rješenja.

Zadnje uređivanje lambuel : 01.06.2017. at 14:23.
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 14:08   #1987
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
po ovome ispada da si do sad pišao s kožicom navučenom prek glavića?
Jesam.

Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
pa jbte nategnem ga prije pišanja....
Bravo. Ti si moj idol. <3
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 14:32   #1988
Quote:
lambuel kaže: Pogledaj post
Fimoza. Nije bilo drugog rješenja.
To je OK. Sve drugo su većinom vjerski propisi i propaganda, jer je to Allah ili koji drugi Bog tobože naredio da se bespotrebno sakati.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:02   #1989
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
Zapravo je najveći problem priviknuti se na novonastale uvjete kod pišanja Neobuzdani mlaz



po ovome ispada da si do sad pišao s kožicom navučenom prek glavića?
pa jbte nategnem ga prije pišanja....
Zašto ga nategnes prije pisanja?
Dok sam imao kožicu nikada nisam natezao prije....već poslije.
Ako ne nategnes kozicu curi ko iz debljeg šlaufa.....a ako nategnes šprica ko iz šprickante...
Pa naravno da je šlauf bolji.
Sada kada sam obrezan muku mučim svaki puta kada idem pišat.
Pišam ko bakica sada.....svaki puta sjedam na školjku jer mi jedino tada nije neugodno.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 23:37   #1990
Quote:
lambuel kaže: Pogledaj post
Sorry, nije mi to bila namjera Upravo suprotno!
Oprosti. Ispravljam se: "Iz moje perspektive, i sudeći po dosad doživljenim iskustvima, a pritom nipošto ne prejudicirajući kako ću reagirati na ono što me čeka u budućnosti, to nije ništa strašno."

Htjedoh reći da mi se prije zahvata ta operacija činila znatno strašnijom nego što je stvarno bila, i da oporavak ide brže nego što sam očekivao

Fimoza. Nije bilo drugog rješenja.
Ma nebitno stari Nadam se da neću morat na obrezivanje. Bez kožice je bolje jedino za vrijeme sexa, za ostalo bolje da je tu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 20:45   #1991
Jel išao tko na Merkur? Kakvi su? Ili privatno negdje u Zg? Može preporuka?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 07:24   #1992
Decki, trebam pomoć. Kako rukovati s obrezanim?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:08   #1993
Fino, podmažeš ga i nema problema...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:48   #1994
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Decki, trebam pomoć. Kako rukovati s obrezanim?
ne samo rukovati... "usnovati", "jezikovati" itd.
samo nek je dovoljno vlažno
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 22:35   #1995
Koliko vas je boljela injekcija u glavić? Meni na samu pomisao zvuči strašno bolno...
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:39   #1996
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Koliko vas je boljela injekcija u glavić? Meni na samu pomisao zvuči strašno bolno...
Meni se zavrtilo u glavi. Najgori dio cjelokupnog doživljaja i ne mogu ga usporediti s nekom drugom injekcijom koju sam dobio u životu. OK, ja se nisam obrezao, imao sam samo frenuloplastiku, napisao sam pred par stranica iskustvo, ali sam svejedno dobio i u glavić.
Doktor me doduše upozorio prije nego me piknuo da će me sad piknuti tamo. Dok me piknuo sam od boli stisnuo guzne mišiće i još se više nabio na iglu. Na to me je upozorio tek nakon što se dogodilo, a nije mu palo na pamet da mi kaže da na to pazim prije.
To je ja mislim ujedno bila i zadnja injekcija ili bar mislim da je bila zadnja jer nakon toga nisam više ništa osjećao.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:56   #1997
Ja sam radio baš obrezivanje i dobio sam ih mislim tri, od kojih je jedna išla u glavić.
Ja stvarno moram reći da me ta u glavić nije nešto pretjerano boljela (da se razumijemo nije bila ugodna, ali nije boljela).
Nakon te ove u sam penis nisam niti osjetio jer mislim da je pričekao koju minutu između injekcije pa je ova u glavić već počela djelovat.

Ono što je meni više bilo neugodno je zvuk rezanja kože. Naravno nisam ništa sojetio zbog injekcije, ali sma zvuk je bio grrr.
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 00:17   #1998
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
To je OK. Sve drugo su većinom vjerski propisi i propaganda, jer je to Allah ili koji drugi Bog tobože naredio da se bespotrebno sakati.
nije to iz palca isisano,ima to svoje razloga,al danas su pase,redovito pranje a ako se nema čime prati onda kod mokrenja stisnuti vrh kožice da mokraća ispere glavić a samim tim se i kožica širi i no problemo.kad se glavić ne pere redovito na njemu se nakuplja kandida,koja ne smeta muškarcu al ženama smeta i to stravično smeta do te mjere da dobiju rak grlića maternice od toga.znali su to naši preci pa su propisali obrezivanje da se to izbjegne,al to je presijecanje gordijevog čvora mačem,ima kao što rekoh rješenja koje nije tako radikalno.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:44   #1999
Ima li neko problem s kupanjem u moru sad ljeti, sa zapetljavanjen stidnih dlaka izmedju glavica i dijela gdje je kozics obrezana, kad se izadje iz mora? Mene to smeta i onda mi se tu zacrveni..
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:48   #2000
@Panga

Jesu tebi odstranili cijeli frenulum ili su ti ga samo produžili? Kako uopće funkcionira to produživanje, čitam nešto ali ne mogu baš skužit. Kako si sada zadovoljan, kakav je osjećaj tijekom seksa? I koliko je trebalo da zaraste?

I koliko sam pročitao bio si kod dr. Nevena Kapuna pa vjerojatno onda i njega preporučaš. Možeš samo reći zašto si išao privatno, kolika je razlika privatnog i državnog u ovom slučaju?
King8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger