Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 21:05   #3221
Quote:
lmaster kaže: Pogledaj post
Nema mirtazapin, ali od njega ako ne vodis racuna za mesec dana 10kg+
pa sada kako za koga,u mene to nije slučaj mada dosta svijeta se žali da se skrmaju od njega,ja nisam,a s druge strane i dok sam rokao seroxat nisam imao nikakvih problema sa libidom,no dobro ja sam možda izuzetak koji potvrđuje pravilo,.meni je mirtazapin uveden prvenstveno radi manijakalnih nesanica a djeluje i sedativno,.kao bpd-ac sam sklon i izljevima bijesa tako da mi je on smijenio seroxat od kojeg sam se često osjećao kao da sam na speed-u
4pauk is offline  
Old 05.03.2012., 22:16   #3222
Hehe, i ja sam zamenio bio Seroxat Remeronom, spavao sam kao nikad u zivotu. Nisam se ni ja nesto mnogo ugojio, ali sam postao jako agresivan pa sam morao da menjam... A za sex je bio bomba, od prvog dana koriscenja sam bio napaljen do bola
lmaster is offline  
Old 05.03.2012., 22:25   #3223
Quote:
lmaster kaže: Pogledaj post
Hehe, i ja sam zamenio bio Seroxat Remeronom, spavao sam kao nikad u zivotu. Nisam se ni ja nesto mnogo ugojio, ali sam postao jako agresivan pa sam morao da menjam... A za sex je bio bomba, od prvog dana koriscenja sam bio napaljen do bola
za spavanje je zaista i otac i majka,ono dosta zavisi i od metabolizma čovjeka,živčaniji ljudi uglavnom nisu skloni gojenju,.e sada i mene ta stvar oko agresivnosti kopka,često imam kratak fitilj i padnem u afekat,o.k. to mi ide u opisu dg.,ali sam primijetio da mi se od remerona/calixte također zna nekada pojačati agresivnost,.mada me zna opet često dovesti u vaser-vagu,.generalno i koliko vidim po pisanju ekipe slabo se koristi i ne propisuju ga često,.što je prava šteta za mnoge koji trpe nuspojave ad-ova,a zbog čega im trpi opet zna se već šta, sa mirtazapinom-neće imati tih problema, evo ima nas 2 kao primjeri, i šta si dobio kao zamjenu za remeron?

Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
cura koju sam htio oženiti me prevarila ,postoji li antidepresiv za to ?
totalno sam u crnoj depri ! Jučer sam uzeo zajedno 3 xanaxa,1 zeldox i 1 velafax ali nije pomoglo...samo sam zaspao
pa kako si se postavio prema njoj? jesi li joj se ako išta barem naspominjao familije, i sl.? ima,nađi si kakvu macu,sponzicu neku za kakvu lovu da je prošetaš njoj pred njuškom,odmah će ti biti bolje,.i traži od liječnika da ti propiše kakav drugi ad,na pr. mirtazapin,.od kojeg ćeš da budeš napaljen kao ker

Zadnje uređivanje ~Scarlet~ : 06.03.2012. at 12:22. Reason: spajanje postova
4pauk is offline  
Old 05.03.2012., 23:19   #3224
Kao zamenu Velefax, legalni speed i ubica libida, 75mg. Sad mogu ceku noc . Al' ne moze draga :d
lmaster is offline  
Old 06.03.2012., 12:29   #3225
Antidepresiv- kako prestati ?

Dobar dan. Znači pijem antidepresiv ( FLUOXETIN 20mg ) oko mjesec i po dana 1 tabletu dnevno, i hocu da prestanem to piti, svugdje pise nemojte ga naglo prestati piti. Znači šta se podrazumjeva pod tim naglo, odnosno kako da ga prestanem uzimati ?
Hvala.
Benjo232 is offline  
Old 06.03.2012., 12:31   #3226
Quote:
Benjo232 kaže: Pogledaj post
Dobar dan. Znači pijem antidepresiv ( FLUOXETIN 20mg ) oko mjesec i po dana 1 tabletu dnevno, i hocu da prestanem to piti, svugdje pise nemojte ga naglo prestati piti. Znači šta se podrazumjeva pod tim naglo, odnosno kako da ga prestanem uzimati ?
Hvala.
stari to pitaj dotura,,
OttoRino is offline  
Old 06.03.2012., 12:31   #3227
Onako kako ti ordinira liječnik, a ne forumaši.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 06.03.2012., 12:40   #3228
uzimati seraquel ili ne
ja zelim dobiti kile ali ne zelim biti navucena na blete
se brzo navuces na njih,dajte neko osobno iskustvo
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Old 06.03.2012., 12:44   #3229
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
uzimati seraquel ili ne
ja zelim dobiti kile ali ne zelim biti navucena na blete
se brzo navuces na njih,dajte neko osobno iskustvo
neman iskustvo, a ode ti ništa nije sigurno.
pitaj dotura
OttoRino is offline  
Old 06.03.2012., 13:12   #3230
ma bolje mi cuti iskustva
pa nisam ni mislila na svoju ruku,nego kaze ona da mi je mislila dati pa ako hocu
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Old 06.03.2012., 15:18   #3231
kada sam procitao da je jedna od mogucih nuspojava tumor mozga totalno sam se šokirao i definitivno necu nikada piti Wellburtin .antidepresiv
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 06.03.2012., 20:28   #3232
A 'el mora nesto da se pije, popunjavaju li lekovi te rupice narkomanskih afiniteta?
lmaster is offline  
Old 06.03.2012., 23:23   #3233
Quote:
lmaster kaže: Pogledaj post
A 'el mora nesto da se pije, popunjavaju li lekovi te rupice narkomanskih afiniteta?
kod mene relativno uspješno uspijevaju,kada se osvrnem unatrag i vidim što sam sve radio sebi,.čudim se kako sam još uvijek ovdje i pišem,.dakle,bitno je da zadovoljava glad za afinitetima
4pauk is offline  
Old 07.03.2012., 12:10   #3234
Quote:
lmaster kaže: Pogledaj post
A 'el mora nesto da se pije, popunjavaju li lekovi te rupice narkomanskih afiniteta?
heh,pa popunjavaju ali naravno Nikad nece kao sto bi ja to zelio
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 07.03.2012., 20:40   #3235
Psihofarmaci su zahebana stvar. Lepe i legalne droge, ali nazalost, cesto nedovoljne da nam popune te nee praznine. Naravno, mozes se i od ovih nasih "pomagalica" ponekad odvaliti, al' nije to to... Svi rade ne istu foru, blokiraj ovaj receptor, malo onoga, dodaj ovoga...

Sto bi rekao moj psihic, nema lecenja anksioznosti bez benzosa i lecenja depresije bez AD-a. Pre ce benzodiazepin dici coveka nekad iz depresije nego li AD. Kad pogledamo sta sve od nuspojava imaju AD-i a sta benzodiazepini - sve je jasno ko dan.

Ja jos nisam upoznao nekoga ko je popio, Normabel, Rivotril, Apaurin, sta li vec i da se tresao, povracao, nije mogao da radi "one stvari".... A AD, nuspojava ludilo.
lmaster is offline  
Old 07.03.2012., 20:59   #3236
Prelazak sa Zolofta na Seroxat-pomoć

Bio kod psihijatrice, kaže Seroxat.....
Pošto 5 godina uzimam Zoloft, kako sada?
E sad rekla mi je da smanjim dozu Zolofta na pola što sam odavno uradio.
Onda dva dana neuzeti Zoloft, i nakon ta dva dana uzeti pola Seroxata...i tako dalje...
Negdje sam čuo da pauza kod prelaska sa jednog ad na drugi, mora biti 15 dana, ali neznam kod kojih je to AD (MAO,SSRI)???
Ima li ko detaljnije informacije o tome??'
syntr is offline  
Old 07.03.2012., 21:01   #3237
Došlo sa Zdravlja.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 08.03.2012., 10:01   #3238
jel postoji bar jedna osoba kojoj je velafaks 'dobro sjeo' i pomogao.
cvitamikula is offline  
Old 08.03.2012., 12:28   #3239
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
jel postoji bar jedna osoba kojoj je velafaks 'dobro sjeo' i pomogao.

Meni je dobro sjeo i pomogao,ali tek nakon nekih mjesec dana uzimanja.
Sad ga pijem odprilike godinu dana,ali posto zbog njega imam prevelikih problemma u pvt zivotu (sexa skoro pa nemam) jednostavno moram preci na neki drugi jer ovo postaje neizdrživo.


dobra stvar kod njega je sto se NE udebljaš.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 08.03.2012., 20:06   #3240
Novi dizajn Portala je mrak. Bas dobro sto je Sandoz preuzeo LEK.
__________________
...taming the beast within...
blacx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.