Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2007., 18:16   #41
ako vas netko nateže za uši, i boli vas, onda znate da je zekanima još puno gore, a ne mogu vam to reč
natezanje za uši - prekrižite
zlocka is offline  
Old 17.09.2007., 11:34   #42
ZEKICIMA NIKAD NE DAVATI COKOLADU!!!
Scarllet O'Hara is offline  
Old 24.12.2008., 01:09   #43
pomoc problem sa zecom patuljastim *SoS*

patuljasti zec mi je preko dana bio dobro i to...al predvecer kada sam je izvukla ona se pocet prevrtat mi je uspravimo ona padne...ljudi neznam sta joj je al pomoc izgleda kao da umire
berna is offline  
Old 24.12.2008., 02:57   #44
Kako je zeko sada? Pojma nemam što bi mu moglo biti, jer nemam zeku, ali bih ja na tvom mjestu nazvala dežurnog veterinara. Znam da Buba ima dežurne, a pretpostavljam i Vet. fakultet.

Sretno zeki.

I da, možda nema veze s zekom, ali me je podsjetilo na moju Lunu. Kada sam je donijela kući prvi dan je skakala, jurila... A drugi dan samo ležala. Ja je postavim na nogice, a ona kljokne. I tako pola dana. Naravno da sam odmah pošizila od straha i zvala okolo. Vet mi je rekao da je promatram i ako počne pokazivati neke druge simptome da ga nazovem. Na kraju se pokazalo da nije ništa - samo umor i stres od promjene sredine.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 24.12.2008. at 03:03.
fermina-daza is offline  
Old 24.12.2008., 14:47   #45
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Kako je zeko sada? Pojma nemam što bi mu moglo biti, jer nemam zeku, ali bih ja na tvom mjestu nazvala dežurnog veterinara. Znam da Buba ima dežurne, a pretpostavljam i Vet. fakultet.

Sretno zeki.

I da, možda nema veze s zekom, ali me je podsjetilo na moju Lunu. Kada sam je donijela kući prvi dan je skakala, jurila... A drugi dan samo ležala. Ja je postavim na nogice, a ona kljokne. I tako pola dana. Naravno da sam odmah pošizila od straha i zvala okolo. Vet mi je rekao da je promatram i ako počne pokazivati neke druge simptome da ga nazovem. Na kraju se pokazalo da nije ništa - samo umor i stres od promjene sredine.
sada je poceo suziti i nesta bijelo kao krmelje mu idu iz ociju
berna is offline  
Old 25.12.2008., 02:18   #46
odmah u bubu
ako se prevrće, ne može normalno stajati, sjediti, hitno se mora primiti terapija
traje 24 dana, a može se davati od doma (naravno kad ju vet propiše)
zlocka is offline  
Old 06.01.2009., 15:22   #47
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
odmah u bubu
ako se prevrće, ne može normalno stajati, sjediti, hitno se mora primiti terapija
traje 24 dana, a može se davati od doma (naravno kad ju vet propiše)
zeko je pokojan;(((
berna is offline  
Old 08.01.2009., 00:07   #48
žao mi je
zlocka is offline  
Old 27.03.2009., 00:39   #49
Zekina dlaka!?

imam malog patuljastog bijelog zeca... naime star je pola godine i pojavljuju mu se tamne dlake po ledjima, usima i nosu... sad, muci me to jer neznam da li je to normalno, pa ako netko zna, please help!!!
nastasia is offline  
Old 27.03.2009., 01:01   #50
zaleti se sutra u bubu i traži doktora sašu
zlocka is offline  
Old 27.03.2009., 01:04   #51
pojasni mi "bubu"??
nastasia is offline  
Old 27.03.2009., 16:29   #52
Quote:
nastasia kaže: Pogledaj post
pojasni mi "bubu"??
http://www.buba-vet.hr/

p.s. dr. Saša rulez!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 27.03.2009., 16:46   #53
Možda samo mijenja boju moj je kao beba ima bijeli rep, sad mu je potpuno crn...a znam i za slične obrnute situacije
ima li još nekih problema?
mopsica is offline  
Old 02.06.2009., 23:34   #54
Thumbs up

hey..kupila sam momku za rodj patuljastog zeku..e sad,pojma nemam koliko je star cudno mi je nesto kod njega..danas smo ga pustili da se shetka po stanu,i dosao je do lap top-a(i posto je vruc)legao je karj njega,i zaspao. . i veceras ukljucimo malu lampu,on dodje pod nju i opet zaspi.. tako da smo mu skontali foru,pa da ga namamimo u kavez,stavili smo lampu iznad njega mada me opet brine zasto tako trci pod toplo,a sasvim je ok u stanu. .mozda mu je potrebna mama da ga grije? a maaaaji je,manji od moje shake. .(a imam shaku kao dijete od 10g
dacili is offline  
Old 03.06.2009., 00:02   #55
to je premali kunić i prerano odvojen od mame

puno sijena i nemoj još davati povrće bar mjesec i pol, dva
i junior papicu mu daj nikako sjemenke
zlocka is offline  
Old 03.06.2009., 00:27   #56
kashicu za bebce? e da,nece uopste da jede sjeno,vec samo dvopek . .kupila sam mu i neke granulice,ni one mu se ne svidjaju.. a da,cesto kad smo ga mazili,lizao nam je prste..sunce malo ali vec ima zubice,pa sam mislila da i nije tak mali
dacili is offline  
Old 03.06.2009., 13:23   #57
vama treba tutorijal za kuniće
ima malo niže cijeli topic

zekanima dvopek kruh i slični pekarski proivodi mogu nanjet samo štete. nisu dobri ni za zube,. jer sve to u kontaktu sa slinom omekani
s time da mu tako malom sjebeš probavu u roku keks i ugine za dan dva
sijeno je 80% njihove prehrane i mora ga imat stalno
bez sijena imat će takve probleme da ćeš stalno biti kod veta i plačat ogromne račune za lječenje
zlocka is offline  
Old 03.06.2009., 14:15   #58
pa jbg,iskreno nemam pojma nista o kunicima,zato sam cackala po netu..i naisla sam na 100 razlicitih misljenja..negdje pise da se sijeno ne daje od malih nogu,negdje da je ok dati svjeze `zeleno`,a negdje da treba biti osusheno. . . ovaj lik kod kojeg sam ga kupila rekao mi je da mu dajem bajat hljeb..mrkvicu i jabuku . . ti mi rece da mu ne dajem jos povrce, a smijem li voce(jabuku)? ovaj zeko me plasi,non stop je pored lampe.da ga pustim? e da,ponekada mi se cini da je corav kad ga pustimo po stanu,on se samo cushka od stolicu,od zid. . ne zna sam da udje u kavez,a vidim da hoce. . i tako kad dodje do lampe,gleda u ono svjetlo normalno. . sa crvenim je okicama,sad da li to ima kakve veze. . . pomoc!
dacili is offline  
Old 03.06.2009., 14:19   #59
a da,stavljam muu sijeno,poceo je da jede,i granulice uz to...
dacili is offline  
Old 03.06.2009., 14:37   #60
krivo si svatila
svježe zeleno se odnosi na travu i povrće i voće
to nemoj još neko vrijeme uopće davat dok mu se probava ne normalizira
neki kažu do 6mj, iako nema nikakvog dokaza da treba čekati tako dugo, već samo iz sigurnosnih razloga

sijeno je kao što sam napisala osnova njihove prehrane.
evo imaš ovdje više : prehrana kunića
zlocka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.