Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2011., 15:29   #721
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
samo da prijavim da je u riječkom SHSu akcija. Snižena robica je 25 - 35 kn
mondo mio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 00:57   #722
Danas, odnosno, to je već jučer, sam vidjela na izlogu textile house u šubićevoj 50% popust.
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 07:26   #723
cure, isprika kaj upadam kao padobranac, ali vidim da swe kužite pa da vas pitam .

nikad nisam bila u shs-u, ali kad vas čitam dobila sam inspiraciju pa me zanima kak stoje s veličinama 46, 48. gdje je najbolji izbor, kad dobivaju robu i da stvari nisu baš jako bapske
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 12:10   #724
Jučer bila u TH u Savskoj i sve je do 30 kn.
Natpisi sa sniženjima su im tako neupadljivi... Čudno. Slučajno sam naletila. Izbor je bio dosta dobar i kupila sam 2 šosa za 60 kn. Oprala ih u perilici na 30 stupnjeva i jedan se stisnuo do neprepoznatljivosti. Podstava je virila 10-ak cm. Sad se sigurno ne mogu uvući u njega pa ga moram baciti.

Jedva čekam novu robu!
DanceInTheDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 15:02   #725
imam jedno pitanje:
da li je moguće otići prodati svoju staru odjeću? imam odjeće koju više ne nosim i nemam ju kome dati pa me zanima mogu li otići u neki SHS i prodati.. prvenstveno mislim na ovaj u Splitu, onaj nasuprot knjižnice Marka Marulića..
__________________
You're my obsession My fetish,my religion My confusion,my confession The one I want tonight You are my obsession The question and conclusion You are,you are,you are My fetish you are
Peyton Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 19:06   #726
Može li mi tko reći kakva je ponuda muške modernije odjeće po Second Hand shopovima po Zagrebu?
paradoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 19:58   #727
Quote:
Peyton Sawyer kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje:
da li je moguće otići prodati svoju staru odjeću? imam odjeće koju više ne nosim i nemam ju kome dati pa me zanima mogu li otići u neki SHS i prodati.. prvenstveno mislim na ovaj u Splitu, onaj nasuprot knjižnice Marka Marulića..
Ne otkupljuju ti onu odjeću, sve što imaju u dućanu uvoze iz Europe (koje države tu spadaju ne bi znala )
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 20:31   #728
U Textile Houseu na Savi sve do 25 kn.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 09:39   #729
Quote:
paradoxx kaže: Pogledaj post
Može li mi tko reći kakva je ponuda muške modernije odjeće po Second Hand shopovima po Zagrebu?
što se shs-ova tiče, općenito, treba bit uporan.
dakle, onaj glupav osjećaj kad triput u tjedan dana dolaziš u dućan koji svakodnevno dobiva "novu" robu, ne izostaje, al je šansa da naletiš na sjajan komad veća..
probaj u onaj na ozaljskoj (u smjeru placa) nakon križanja sa selskom cestom s lijeve strane nekih 50ak metara..i u textile houseu..zna bit svega u ovom prvom..
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 14:22   #730
Quote:
KillinHOES kaže: Pogledaj post
U Textile Houseu na Savi sve do 25 kn.
Meni to nis nija jasno kad oni napisu sve po xy kn
Vani pisalo sve po 30 kn, ja usla unutra i kupila sako za 100 kn
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 23:53   #731
odi i reklamiraj ako jos imas racun. ne znam kako to funkcionira u secondima, inace ne vracaju novce, ne mjenjaju robu ali ako pise "sve do 30 kn" onda je i sako toliko morao kostati.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 23:55   #732
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
što se shs-ova tiče, općenito, treba bit uporan.
dakle, onaj glupav osjećaj kad triput u tjedan dana dolaziš u dućan koji svakodnevno dobiva "novu" robu, ne izostaje, al je šansa da naletiš na sjajan komad veća..
probaj u onaj na ozaljskoj (u smjeru placa) nakon križanja sa selskom cestom s lijeve strane nekih 50ak metara..i u textile houseu..zna bit svega u ovom prvom..
Hvala puno, budem pogledao malo slijedeći tjedan
paradoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 09:37   #733
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Meni to nis nija jasno kad oni napisu sve po xy kn
Vani pisalo sve po 30 kn, ja usla unutra i kupila sako za 100 kn
pa trebala si odmah pitati njih tamo na blagajni kad plaćaš
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 13:21   #734
osim sto na vratima i izlozima svih second handova jasno pise da nema reklamacija, povrata robe ni novaca, evo ponavljam, stvarno ih nema)))
u textile housea cak ne smiju stavit robu na stranu na vise od pol sata koliko vam treba do bankomata i nazad.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:24   #735
Ja sam gledala jednu haljinu u Rijeci i po meni skupa je za jedan shs, košta 100 kuna i vjerujem da je to jedini razlog zašto je još uvijek u dućanu
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:36   #736
Shs ponekad imaju i brendiranu robu koja vrijedi bar malo više, ponekad je u super stanju. U Splitu je jedno vrijeme bio shs sa takvom robom, cijene su bile više nego u ovom na kilograme iako su ga baš ti isti držali samo bi izabrali dobre stvari i njih prodavali pojedinačno. Bilo je i aljina po 100kn to je kao vintage da nađem haljinu koja mi je super i smatram da vrijedi (meni) tih para kupila bi je...
Inače, shs-ovi su lutrija, ponekad odem u splitski, nekad ima krasnih stvari a nekad padnem u depru što sam uopće ušla. Zadnji ulov prije koji dan versace glažnjače na petu za nekih 10ak kn, moram ih očistit i dezinficirat, stoje još u kesi, pa ih poslikam
Lutka29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:42   #737
Ovo je no name haljina i stanje joj je čak i upitno pa zato kažem, inače kao što kažeš ako vrijedi onda vrijedi
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 13:39   #738
Eto da se i ja uključim u ovu temu. Kupujem često rabljenu odjeću na Hreliću, u SHS dućanima, a često i on-line.

U zadnje vrijeme sam bila u nekoliko SHS dućana u Zagrebu, pa eto redom moji dojmovi:

Novi SHS na Kustošiji – roba preskupa, idem jednom jedno jer sam u blizini i do sada nisam naišla ni na jedan komad odjeće koji je vrijedan spomena

SHS prvi s lijeve strane, kad se ide od Kvatrića prema Maksimiru (mislim da se zove Marija) – pronađe se dosta dobrih komada odjeće, a najzanimljiviji dio je na katu gdje je sve po 5 kn i gdje sam uspjela kupiti nekoliko predivnih haljina

Ostali SHS-ovi u Maksimirskoj ulici su isto ok, tu i tamo se nađe povoljan i dobar komad odjeće, u jednom od njih sam kupila 2 haljine i svaku platila 20 kn.
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 09:08   #739
Quote:
ifranko kaže: Pogledaj post
SHS prvi s lijeve strane, kad se ide od Kvatrića prema Maksimiru (mislim da se zove Marija) – pronađe se dosta dobrih komada odjeće, a najzanimljiviji dio je na katu gdje je sve po 5 kn i gdje sam uspjela kupiti nekoliko predivnih haljina
gdje je ova Marija ?' koja tramv. stanica ??
__________________
Enjoy life. There's plenty of time to be dead!
mashnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 11:31   #740
Quote:
mashnica kaže: Pogledaj post
gdje je ova Marija ?' koja tramv. stanica ??
ne znam koja, ja sam išla sa Kvatrića pješke ima minutu i manje hoda!
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.