Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 11:24   #21
Quote:
trid kaže: Pogledaj post
poljubac u čelo kad to uopće ne očekuješ, ruža u ruci kada se sastajete (iz nikakva razlog), kad te nježno primi za ruku i polgeda šutke u oči i samo nasmije... kada te iznenadi ispod prozora sa glupavim osmjehom i buketom ruža (ili ispred ulaza u zgradu)... kada te lagano pljusne po guzi dok kuhaš ručak (pereš suđe)... ...


kad sad to spominjes, bili smo jednom u drustvu i pocelo se pricati o temi koja mene uzasno zamara a to je nasa struka.Ne volim ici na party i pricati o poslu,dosla sam se opustiti.I uglavnom poceli njih 5 pricati o tome a on zna da ja na to samo pocnem kunjat i samo me primio za guzu kak smo stajali prema zidu okrenuti,kao...znam da ti je dosadno pa da te malo cimnem
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 04.08.2008., 11:27   #22
Frka je prići kad se stvarno zatreskaš, pa kad se pojavi strah da ti ne slomi srce, prije nije bilo šanse da priđem, ali s vremenom sam shvatio da je najbolje prići i otvoriti karte....pa što bude...
JackBauer is offline  
Old 04.08.2008., 11:28   #23
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
neki odustanu.moj decko je 6 mjeseci čekao i nije se usudio.slucajno smo se spojili,da se to nije desilo ne bi ni sad bili skupa.
Kako si drugi put skužila da je još zaljubljen,pokazao je ipak neke znakove ili?
elena00 is offline  
Old 04.08.2008., 11:30   #24
Quote:
JackBauer kaže: Pogledaj post
Frka je prići kad se stvarno zatreskaš, pa kad se pojavi strah da ti ne slomi srce, prije nije bilo šanse da priđem, ali s vremenom sam shvatio da je najbolje prići i otvoriti karte....pa što bude...

uvijek je to frka.... zato trebo ko ja - prvi spoj završit sa poljupcem i sl (ne treba uopće sex) i dalje je lakše
trid is offline  
Old 04.08.2008., 11:32   #25
Quote:
JackBauer kaže: Pogledaj post
Frka je prići kad se stvarno zatreskaš, pa kad se pojavi strah da ti ne slomi srce, prije nije bilo šanse da priđem, ali s vremenom sam shvatio da je najbolje prići i otvoriti karte....pa što bude...
Kako si otvorio karte,time što si napravio neki postupak ili joj priznao?
elena00 is offline  
Old 04.08.2008., 11:33   #26
kak reagira? pa isto ko i mi..kaj mogu ti rec kak reagira kad to prestane
ono ti si centar njegovog svjeta,zanima ga sve u vezi tebe(a daj sex je tu kao prateca stavka!)smotani su,ono pa to se vidi iz avionatrkeljaju svasta samo da nije tisina,jer onda se osjeca kao da je u stupici ...poslje je vec lakse....vidi se ,osjeti se... ma to je bas najs kad se zaljubis,kako kod nas ,tako i kod njih(samo kaj vecina to skriva ko zmija noge il ko vec)ono muski ego..
vigga is offline  
Old 04.08.2008., 11:35   #27
Quote:
elena00 kaže: Pogledaj post
Kako si drugi put skužila da je još zaljubljen,pokazao je ipak neke znakove ili?
bili smo na sastanku koji je umjesto pola sata trajao 3 sata.
jednostavno smo se zapricali i nikako otic.na kraju sam ja morala otici jer sam imala veceru dogovorenu u 8 sati.dogovorili smo se za piće kasnije,oko ponoći ali čim je otisao mi je poslao sms
tu sam znala da mu se svidjam.jer nakon 3 sata lajanja s nekim ne bi mu sam tak nakon 3 minute slao sms
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 04.08.2008., 11:39   #28
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
bili smo na sastanku koji je umjesto pola sata trajao 3 sata.
jednostavno smo se zapricali i nikako otic.na kraju sam ja morala otici jer sam imala veceru dogovorenu u 8 sati.dogovorili smo se za piće kasnije,oko ponoći ali čim je otisao mi je poslao sms
tu sam znala da mu se svidjam.jer nakon 3 sata lajanja s nekim ne bi mu sam tak nakon 3 minute slao sms
ma kaj 3 sata?! ja sam s jednom bio 6,5 sati zaboravili na sve druge obaveze... bilo nam je bitno samo da smo skupa... i poslo sam joj poruku (najviše) minutu kasnije (tj. čim je njen bus krenuo)
trid is offline  
Old 04.08.2008., 11:41   #29
Pa već par dana razmjenjujemo poglede, osmijehe i tak... ulovio je ja... ponudio prijevoz doma, pristala je na romantičnu vožnju uokolo i rekao joj da mi se STRAŠNO sviđa... nije ništa odgovorila, ali nema veze, ja sam joj rekao svoje... sad razmišljam o idućem koraku... možda kakav prijedlog?
JackBauer is offline  
Old 04.08.2008., 11:42   #30
Ovo je moj 300-ti post
JackBauer is offline  
Old 04.08.2008., 11:43   #31
Quote:
trid kaže: Pogledaj post
ma kaj 3 sata?! ja sam s jednom bio 6,5 sati zaboravili na sve druge obaveze... bilo nam je bitno samo da smo skupa... i poslo sam joj poruku (najviše) minutu kasnije (tj. čim je njen bus krenuo)
Joj kako super
elena00 is offline  
Old 04.08.2008., 11:46   #32
Quote:
elena00 kaže: Pogledaj post
Joj kako super
očeš i ti tako sa mnom?
trid is offline  
Old 04.08.2008., 11:47   #33
Quote:
elena00 kaže: Pogledaj post
Nije istina. To se neće dogoditi. Nego sam negdje pročitala da se neki muškarci zaljubljuju tek kad postanu intimni.
nije univerzalno pravilo
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 04.08.2008., 11:49   #34
Quote:
trid kaže: Pogledaj post
očeš i ti tako sa mnom?
Ako se zaljubiš,oću
elena00 is offline  
Old 04.08.2008., 11:49   #35
Quote:
elena00 kaže: Pogledaj post
Nije istina. To se neće dogoditi. Nego sam negdje pročitala da se neki muškarci zaljubljuju tek kad postanu intimni.
a i meni je puno bolja intima kad se već zaljubim... nekako je sve slađe, sve je više kao neka nestašna igra

e kak mi sad fali neka
trid is offline  
Old 04.08.2008., 11:50   #36
Quote:
elena00 kaže: Pogledaj post
Ako se zaljubiš,oću

si iz zg ili bar mnogo blizu?

(a imaš li bar 18 god?!)
trid is offline  
Old 04.08.2008., 11:53   #37
Quote:
trid kaže: Pogledaj post
si iz zg ili bar mnogo blizu?

(a imaš li bar 18 god?!)
Više od 18,Zg,zar djelujem tako mlado
elena00 is offline  
Old 04.08.2008., 11:54   #38
Quote:
elena00 kaže: Pogledaj post
Više od 18,Zg,zar djelujem tako mlado
o tome kad se nađemo

a koji dio zg-a?
trid is offline  
Old 04.08.2008., 11:55   #39
Quote:
trid kaže: Pogledaj post
ma kaj 3 sata?! ja sam s jednom bio 6,5 sati zaboravili na sve druge obaveze... bilo nam je bitno samo da smo skupa... i poslo sam joj poruku (najviše) minutu kasnije (tj. čim je njen bus krenuo)
ostali bi mi 7 ali sam ja imala sluzbenu veceru.ali nakon te vecere se vise nismo razdvajali.osim kad sam ja morala ici u hrvatsku nakon dva tjedna a on u LA...al sad ce to jos malo,jos 17 dana
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 04.08.2008., 12:00   #40
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ostali bi mi 7 ali sam ja imala sluzbenu veceru.ali nakon te vecere se vise nismo razdvajali.osim kad sam ja morala ici u hrvatsku nakon dva tjedna a on u LA...al sad ce to jos malo,jos 17 dana
Kako lijepo,kod mene je problem što neznam baš to osjetit...kad je dečko zaljubljen a kad sam mu samo draga i nisam našla način kako da to provjerim,neznam razliku...
elena00 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger