Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 22:42   #1
Murat Yıldırım (vol. 2)

Murat Yıldırım je turski glumac rođen u Konyi (Turska), 13.04.1979. (u 6:00h).
MURAT YILDIRIM VOL. 1

Rodio se u obitelji oca Turčina i majke Sirijke, a odrastao je na sjeveroistoku Turske, te ima dvije sestre (stariju i mlađu). Zanimao se za matematiku i glazbu, a prve glumačke korake napravio je još u osnovnoj školi kada je nastupio s manjom ulogom u predstavi koju je postavio njegov otac, školski učitelj. Diplomirao je na odjelu strojarstva na Tehničkom fakultetu Yildiz u Istanbulu. U to vrijeme svirao je bubnjeve u bendovima svojih prijatelja. Od 2008. godine oženjen je glumicom Burçin Terzioğlu (najpoznata po ulozi Azad u seriji "Ezel"), koju je upoznao na snimanju serije Firtina 2006. godine.

Glumom se počeo baviti gotovo slučajno, a glumački je debi ostvario 2003. godine u seriji "Ölümsüz ask". Uspjeh u Turskoj ostvario je ulogom Alija u televizijskoj seriji "Firtina" (2006.), dok je međunarodnu slavu postigao ulogom Demira Dogana u popularnoj seriji "Asi" (2007.-2009.), koja se s velikim uspjehom prikazivala u arapskim zemljama na Bliskom Istoku, te u Bugarskoj, Rumunjskoj, Hrvatskoj i Srbiji. U seriji je glavnu ulogu dijelio s glumicom Tubom Büyüküstün koja tumači naslovnu junakinju Asi. Za ulogu u filmu "Araf" osvaja 2006. nagradu Golden Orange. Godine 2008. tijekom snimanja serije "Asi", usporedo je snimao i film "Güz sancisi" u kojem mu je partnerica bila glumica Beren Saat (Bihter), poznata kao iz serije "Strasti Orijenta". Sa serijom "Asi" na Monte Carlo TV Festivalu u 2011. godini osvaja 2. mjesto u kategoriji "Najgledanija sapunica/TV novela na svijetu". U sezoni 2010./2011. je glumio u uspješnoj seriji "Ask ve Ceza - Ljubav i kazna", a od marta 2012. glumi u novoj seriji "Suskunlar".







__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 01.05.2012. at 23:07.
Mina is offline  
Old 01.05.2012., 22:50   #2
idemo dalje za iste pare

ovo je malo zivljaka sa dodjele nagrade, sta prica muratic, nemam pojma, uglavnom zaHvaljiVa se, jel

http://tvarsivi.com/player.php?y=15&...1+10%3A27%3A00

mina
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 01.05.2012., 22:50   #3
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

hvala,mina_jasmina
zaslužila si da otvoriš drugi dio "života"
našeg najdražeg nam glumca na ovom forumu!

------
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 01.05.2012., 22:56   #4
Devojke nisam dugo sa vama, jer sam Murata skoro otkrila (kod nas se tek sad prikazuje ASI) ali sam se za ovo kratko vreme nauzivala citajuci
sta ste pisale i pisete.
Hvala vam za to.
Gvozdena is offline  
Old 01.05.2012., 23:10   #5
kzlar inšallah da ćemo u vol.2 ostaviti lučkog radnika iza nas. idemo u nove radne pobjede.

što se tiče nagrade, evo članak, clip & fotke...

01.05.2012. HURRIYET danas prenosi vijest da je MURAT YILDIRIM u ime cijele ekipe serije SUSKUNAR primio nagradu “Najbolja nova domaća serija” koja mu je od strane Univerziteta Uludag uručena u Bursi. O nagradama u 21-noj kategoriji je putem SMS poruka glasalo oko 30,000 studenata. Nagradu za najbolji film je odnio “Fetih 1453″, za show “Beyaz Show” a za najboljeg izvođača Fettah Can.

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 01.05.2012., 23:34   #6
Dragi Murate za tebe izgleda vazi vece je pametnije od jutra...
Pardon lepse
Ako su one cevapi i dodela nagrada u ustom danu,onda definitivno mesec mu je vratio sjaj u ocima i smekerski osmeh na licu.
Mozda suvise potenciram njegove oci,a radi se samo o umoru,ali mislim da kod savkoga a posebno kod njega oci puno govore.

Devojke zelim nam sto brze da popunimo ovaj Vol.2
Zelim svima nama mnogo lepih informacija i fine zabave na ovim stranicama

Zadnje uređivanje zoim : 01.05.2012. at 23:49.
zoim is offline  
Old 01.05.2012., 23:40   #7
Quote:
zoim kaže: Pogledaj post
Dragi Murate za tebe izgleda vazi vece je pametnije od jutra...
Pardon lepse
Ako su one cevapi i dodela nagrada u ustom danu,onda definitivno mesec mu je vratio sjaj u ocima i smekerski osmeh na licu.
Mozda suvise potenciram njegove oci,a radi se samo o umoru,ali mislim da kod savkoga a posebno kod njega oci puno govore.

Devojke zelim nam sto brze da popunimo ovaj Vol.2
Zelimsvima nama mnogo lepih informacija i fine zabave na ovim stranicama
Aferim Zoim!

Najnovije slike obecavaju da cemo Murata gledati u sve boljem izdanju
Wimbledon is offline  
Old 01.05.2012., 23:49   #8
Quote:
Wimbledon kaže: Pogledaj post
Aferim Zoim!

Najnovije slike obecavaju da cemo Murata gledati u sve boljem izdanju
Moramo poceti sa pozitivnm energijom,da bi nam se takva vratila.
Wimblendon veliki pozdrav
zoim is offline  
Old 01.05.2012., 23:51   #9


Idemo ispočetka.

Glumac sa dodele nagrade kao da nema nikakve veze sa čovekom koji je istog dana ujutro ručao sa zakonitom suprugom?

Ili ima?


Glumac MY:

hasret is offline  
Old 02.05.2012., 00:13   #10
asi............................

aj sad gas,gas zajednički topic ,imate radosnu vijest od našeg dragog moderatora!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 02.05.2012., 00:37   #11
znaci jay se vratio sa rostilja
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is online now  
Old 02.05.2012., 00:51   #12
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post

Idemo ispočetka.
Glumac sa dodele nagrade kao da nema nikakve veze sa čovekom koji je istog dana ujutro ručao sa zakonitom suprugom?
Ili ima?

Glumac MY:
http://i46.tinypic.com/fbb7df.jpg
jok,jok,samo su inicijali isti
ali ovo na slici je pravi murat,skoro pa pravi!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 02.05.2012., 07:47   #13
još su se neki vratili s ....
raduje me što ću ponovo gledati MY ( navodno repriza) i to kad mi je bio najljepši ( iz doba kada je imao taman kila, i zdrav pogled)
opet će početi pljuštatai komentari ko u doba gledanja serije
goldfish@ is offline  
Old 02.05.2012., 09:22   #14
Quote:
zoim kaže: Pogledaj post

Devojke zelim nam sto brze da popunimo ovaj Vol.2
Zelim svima nama mnogo lepih informacija i fine zabave na ovim stranicama
Slazem se i upisujem svoj prvi post na ovoj br. 2 stranici
Modesty78 is offline  
Old 02.05.2012., 09:27   #15
Počela je Monimalu, završila Hayat, bilo nas je preko dvije milje čitanja, Ponovo otvorila Mina Jasmina, a on je još interesantan i sve smo tu. Kao da je osijetio da bu "Asi" ponovo u croatistanu, odmaknuo se od hanume, snima novu seriju i čeka da ga pozovemo. Hočemo li?

Čak su se i kinezi sa svojim boflom uklopili u sve to
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 02.05.2012., 10:17   #16
gunaydin. baš prigodno se pojavila i fotka nazvana "skrivam se od novinara koji mi ne daju mira". hanumu sam fakat jedva prepoznala. ta žena je zaista operirana od svakog smisla za lijepo. iako je ovo naravno sahrana, tzv. "frizura" me podsjetila na onu kada su hanuma i suprug joj bili u onim pregroznim kamila-jaknama. friz radnog naziva "idem do kontejnera bacit smeće".

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.05.2012., 10:28   #17
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

mina_jasmina me pretekla sa slikom,pa samo da prokomentiram,
da mi je drago da hodaju kao "susjedi".
prstenja jok,neznam dali vam to nešto znaći.
a kad smo zločeste,neka smo do kraja!
jadna, nema vremena,ako ništa drugo onda zbog poštovanja prema umrloj.



evo ga nama tamo gdje ga trenutno gledamo!a
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 02.05.2012., 10:46   #18
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 02.05.2012., 10:46   #19
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Glumac sa dodele nagrade kao da nema nikakve veze sa čovekom koji je istog dana ujutro ručao sa zakonitom suprugom?
Njegove transformacije u tako kratkom roku su zaista čudne. Na desnoj slici izgleda 5kg deblji. I izgleda dobro, u najmanju ruku.


Turski studenti očito vole Murata i njegov rad, a i on se dobro osjeća u društvu studenta.

Maši rukicama, maši!
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 02.05.2012., 11:47   #20
Demirzlatomoje

Ja pogledala zaključanu zadnju stranicu i mislim idem radit, kad one u OKO bum novi vol. Hvala, hvala. Koja radost.
zenzo117 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.