Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 48 7.09%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 65 9.60%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.57%
Muško sam, jesam 159 23.49%
Muško sam, nisam ali bi htio 280 41.36%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.90%
Glasovatelji: 677. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2017., 23:51   #1281
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Kako se na swinger party prepoznaje bosanac?
Jedini on jebe svoju zenu...
Očigledno nisi nikada bio na swingerpartyu ili swingerclubu.
Jer veliki dio (po mojoj procjeni oko 30-40%) baš samo to radi.
Nije "obični" swingerparty isto kao gang bang party gdje žene sve primaju što im ga želi staviti. Nego ipak se bira po simpatiji. A veliki dio parova se pali na tome da ih se gleda ili da oni gledaju druge tokom seksa. A gdje će oni ići kada nema Voyeur/eksi Partye. ;-)
Znaci da neki 30-40% uopće ne planira mjenjanje partnera. A još toliko to ne radi obavezno ili ne garant potpuno. Ona zadnja trećina su oni "sportaši" gdje samo važi "sportski duh" i obaranje rekorda. Znači što više partnera promjenuti u što manje vremena.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 00:11   #1282
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Očigledno nisi nikada bio na swingerpartyu ili swingerclubu.
Jer veliki dio (po mojoj procjeni oko 30-40%) baš samo to radi.
Nije "obični" swingerparty isto kao gang bang party gdje žene sve primaju što im ga želi staviti. Nego ipak se bira po simpatiji. A veliki dio parova se pali na tome da ih se gleda ili da oni gledaju druge tokom seksa. A gdje će oni ići kada nema Voyeur/eksi Partye. ;-)
Znaci da neki 30-40% uopće ne planira mjenjanje partnera. A još toliko to ne radi obavezno ili ne garant potpuno. Ona zadnja trećina su oni "sportaši" gdje samo važi "sportski duh" i obaranje rekorda. Znači što više partnera promjenuti u što manje vremena.
znači, 30-40% su Bosanci
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 00:18   #1283
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
znači, 30-40% su Bosanci
Jedinog Bosanca kojeg sam do sada vidila u swingerclubu u Njemačkoj (ne da svi nose javno oznake, ali evo on je čak rekao da je iz Bosne) je bio jadnik koji je pričao za barom kako on ide u swingerclub a žena mu doma čuva djecu. Možeš zamisliti koliko je to pomoglo pri nalaženju seksualni partnera među onima koji su u tom trenu isto bili na baru. Na kraju je bio izbačen jer se nije držao pravila "ne znači ne". ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 00:38   #1284
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Jedinog Bosanca kojeg sam do sada vidila u swingerclubu u Njemačkoj (ne da svi nose javno oznake, ali evo on je čak rekao da je iz Bosne) je bio jadnik koji je pričao za barom kako on ide u swingerclub a žena mu doma čuva djecu. Možeš zamisliti koliko je to pomoglo pri nalaženju seksualni partnera među onima koji su u tom trenu isto bili na baru. Na kraju je bio izbačen jer se nije držao pravila "ne znači ne". ;-)
zbilja mi ga je žao...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 00:42   #1285
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
zbilja mi ga je žao...
Ti bi mu bila dala, samo iz sažaljenja? ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 02:41   #1286
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Očigledno nisi nikada bio na swingerpartyu ili swingerclubu.
Jer veliki dio (po mojoj procjeni oko 30-40%) baš samo to radi.
Nije "obični" swingerparty isto kao gang bang party gdje žene sve primaju što im ga želi staviti. Nego ipak se bira po simpatiji. A veliki dio parova se pali na tome da ih se gleda ili da oni gledaju druge tokom seksa. A gdje će oni ići kada nema Voyeur/eksi Partye. ;-)
Znaci da neki 30-40% uopće ne planira mjenjanje partnera. A još toliko to ne radi obavezno ili ne garant potpuno. Ona zadnja trećina su oni "sportaši" gdje samo važi "sportski duh" i obaranje rekorda. Znači što više partnera promjenuti u što manje vremena.
Ti kuzis da je ono samo vic o bosancima?
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 02:51   #1287
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Ti bi mu bila dala, samo iz sažaljenja? ;-)
nikad se ne zna...
... ali ako ne zna da je "ne" "ne"...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 03:30   #1288
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Ti kuzis da je ono samo vic o bosancima?
Kutina, samo sam htjela pokazati koliko u nekim vicevima ima istine ili kako neki ima pogresnu sliku tih Partya.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 03:30   #1289
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Ti kuzis da je ono samo vic o bosancima?
Kuzila, samo sam htjela pokazati koliko u nekim vicevima ima istine ili kako neki imaju pogresnu sliku tih Partya.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:13   #1290
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Očigledno nisi nikada bio na swingerpartyu ili swingerclubu.
Jer veliki dio (po mojoj procjeni oko 30-40%) baš samo to radi.
Nije "obični" swingerparty isto kao gang bang party gdje žene sve primaju što im ga želi staviti. Nego ipak se bira po simpatiji. A veliki dio parova se pali na tome da ih se gleda ili da oni gledaju druge tokom seksa. A gdje će oni ići kada nema Voyeur/eksi Partye. ;-)
Znaci da neki 30-40% uopće ne planira mjenjanje partnera. A još toliko to ne radi obavezno ili ne garant potpuno. Ona zadnja trećina su oni "sportaši" gdje samo važi "sportski duh" i obaranje rekorda. Znači što više partnera promjenuti u što manje vremena.
A jbg, pokvari mi vic...

I nisam bio na "official" swinger party, ono u studentskim danima se ne racuna, kad u jednoj sobi (nekoliko parova), svako "taslaci" svoju...
Bosanci svi...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:31   #1291
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
A jbg, pokvari mi vic...

I nisam bio na "official" swinger party, ono u studentskim danima se ne racuna, kad u jednoj sobi (nekoliko parova), svako "taslaci" svoju...
Bosanci svi...
Lijepo što si studirao u Sarajevu. ;-)
Mislim da u studentske dane se ipak više skrivalo.

Inače je prosjek godina većinski bliže 40 nego 30 ali ima i sve više Partya za mlađe ili mlade. "Swingermatinea" ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:48   #1292
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Lijepo što si studirao u Sarajevu. ;-)
Mislim da u studentske dane se ipak više skrivalo.

Inače je prosjek godina većinski bliže 40 nego 30 ali ima i sve više Partya za mlađe ili mlade. "Swingermatinea" ;-)
Nigdje ja ne napisah Sarajevo...

on topic: ja sam za sex u troje, ali imam problem - gdje naci dvije djevojke za to?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 23:10   #1293
To je maštarija svakog muškarca. Misliš da bi uspio hendlati njih dvije? Realno bolje je mzm, imam iskustva samo u mmz.
I teško bih izasao na kraj da imam takve dvije

Poslano sa mog ASUS_T00J koristeći Tapatalk
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 03:35   #1294
Malo ste skrenili s teme.Nije svatko za sex u troje.Tu treba dobro posloziti i u glavi,pogotovo zenski dio.
Lejlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:41   #1295
Quote:
Tekuzukato kaže: Pogledaj post
To je maštarija svakog muškarca. Misliš da bi uspio hendlati njih dvije? Realno bolje je mzm, imam iskustva samo u mmz.
I teško bih izasao na kraj da imam takve dvije
Ovisi o tome na šta sve su te dvije spremne
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:44   #1296
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Ovisi o tome na šta sve su te dvije spremne
recimo da odu u ducan po pive?
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:49   #1297
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
recimo da odu u ducan po pive?
pa čak i to
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:51   #1298
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
pa čak i to
uhhhh
vec sam napaljen
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:29   #1299
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
uhhhh
vec sam napaljen
pa znamo mi kako se to radi
a onda kad te nadražimo da ne znaš od koje ćeš prvo dobiti... pivu...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:31   #1300
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
pa znamo mi kako se to radi
a onda kad te nadražimo da ne znaš od koje ćeš prvo dobiti... pivu...
od obje
nema diskriminacije
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger