Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2012., 23:58   #1
Pomoc, problem s mjenjacem

Pozdrav,

Prije tjedan i pol kupio sam Suzuki splash 1,2 gs, od strane suzuki salona. Na autu je bio napravljen redoviti servis, prije pruzimanja na 43000 km. Do malo prije je sve funkcioniralo super, popodne sam normalo vozio, uredno parkirao, a sad nemogu ubacit u niti jednu brzinu, niti kad motor radi, niti kada ne radi, papucica spojke mi se cini ok, ali mjenjac je uzasno tvrd i ne ide nigdi nego je zaglavio u leru.... Ujutro cu zvati servis, auto je godinu dana pod garancijom... Pa vas molim da ako mi mozete samo rec sto bi potencijalno mogao bit problem...

Hvala.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
__________________
"Get a bicycle. You will certainly not regret it, if you live..."
Schultz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 09:55   #2
Eto ti kad kupuješ Suzuki pa još polovan pa još od salona (da nije Toš možda).

Tvoj problem je vjerojatno banalan - pukla/otkačila se sajla, iskočila neka pločica na selektoru ... 90% da je kvar s vanjske strane getribe i da se rješi u par sati rada.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 09:59   #3
Uh, tako brzo Ajde, barem je pod garancijom. Nego CDRW, imam pitanje: Kako to da se Schultz normalo dovezao kući, i da je sve štimalo, a onda dok je suto stajao sve se pokvarilo? Shvatio bih da je otišlo za vrijeme vožnje i blokiralo se.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 10:19   #4
Ujutro, hladno, stisli se bužiri, veći otpor - sajla pukne, ušica iskoči, da je još hladnije pomislio bi da ima vode u bužiru pa da se smrzla.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:25   #5
Evo vratija san se iz servisa, bit će popodne prominjen birač brzina, inače se bili super ljubazni u servisu, dali su mi i zamjensko auto, i riješit će mi kvar van uredovnog vremena... inače ja sam stvarno zadovoljan splashom (prostran, elastičan motor, super potrošnja, za grad i malo otvorene ceste super), poznajem jednog diagnostičara u ovlašetenom servisu pa nije kupljen napamet, inače je 2009 godište, auto je pod garancijom godinu dana, pa ako bude šta u tom roku, bar nemam troška...

inače hvala na pomoći...
__________________
"Get a bicycle. You will certainly not regret it, if you live..."
Schultz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.