Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.10.2008., 11:28   #1
Molim pomozite mi savjetom!

Ja ne znam što se dešava sa mnom zadnjih desetak dana.
Nemam apsolutno nikakvih objektivnih razloga za nervozu. Nisam bila izložena nikakvom stresu u zadnje vrijeme, (jesam prije 10, 15 godina).
Aktivna sam i fizički i psihički, zdravo se hranim, prakticiram "duhovni život".

Ovako kako se sada osjećam, znam se osjećati dan prije dobivanja menstrualnog krvarenja. PMS, ali sada nije to.

Osoba sam koja ne plane na nepoznate, ali zato moji ukućani pate!
Planem na svaku sitnicu, čak se ljutim i na reklame! Imam osjećaj da mi se želudac stišće, imam njok u grlu, lupanje srca, tresu mi se ruke. Kada zazvoni mobitel, najradije bih ga bacila na pod i skakala po njemu. Kada netko pozvoni na vrata, navedeni simptomi se pojave, ali kada otvorim vrata, ljubezno primim osobu..čak se i smirim tada. Raditi moram, ali se nakon posla osjećam iscrpljeno. Silim se obavljati kućanske poslove.

Kada više ne mogu trpiti svoje stanje, uzmem apaurin.., no on djeluje par sati, i znam da to nije riješenje. Znam da su moje reakcije neprimjerene situacijama.

Je li netko bio u sličnoj situaciju? Sve si mislim da nije klimakterij, ali mi je nekako prerano za to, no nikada se ne zna. Plizz help!
Zolta is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.