Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2009., 19:25   #21
gdje: supersport, lutrija, cbc - za njih 100% znam da imaju ljude koji kreiraju tecajeve

potrebno je neko elementarno znanje matematike i naravno aktivno pracenje sporta

place - variraju dosta (bar ove koje ja znam kolike su) ali recimo prosjek da je 7000

kako dobiti posao : jaaaako tesko - vise manje se upada preko preporuke iliti veze, za lutriju znam da su imali neka testiranja, ali mislim da su i oni sad puni
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 18:45   #22
7 hiljada? kako ti to znaš? radiš to ili znaš nekoga?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 21:17   #23
znam ljude koji imaju i vise, a i manje, zato sam i napisao da je prosjek nekih 7k

naravno, to je baziorano na cinjenicama koje ja znam, mozda je prosjek i veci
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 23:38   #24
prije 5 godina u sport tipu su imali oko 5,6 000

danas imaju sigurno više
gospoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 22:34   #25
Mislim ok, ali što sve ide u opis posla?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 10:38   #26
pa sastavljanje ponude za određeni dio ili određenu kategoriju... te odobravanje uplata
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 15:08   #27
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
Mislim ok, ali što sve ide u opis posla?
praćenje tečaja stranih kladionica...

znači kad npr. postavljaš tečaj za finsku ligu onda gledaš kolki su tečajevi u nekim finskim kladama i tako dalje...za njemačku,franc,poljsku,litavsku bla bla bla...


info iz 1. ruke...


njemu je tad plaća bila oko 6000...to je bilo prije god dana ...
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 01:01   #28
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post

kako dobiti posao : jaaaako tesko - vise manje se upada preko preporuke iliti veze, za lutriju znam da su imali neka testiranja, ali mislim da su i oni sad puni
Aha imali ovako....za bookmakera i za djelatnika za pripremu i pracenje kladjenja...

Uglavnom bilo testiranje..pismeno...u tri djela...pa nakon toga usmeni razgovor sa nekim direktorom...u dva navrata....di su me resetali sa svim zivim pitanjima...vezanima...uz kladjenje od ko u europi ima najbrojnije po posjecenostima tekme u hokeju...pa do ko je 4 u tom trenu bio u drugoj talijanskoj fudbal ligi....

Da bi nakon svega toga nakon kaj sam odgovorio skoro na preko 70-80-a % tocno...dobio odgovor da se natjecaj ponistava....

I onda saznam od frenda da se tam zaposlio prek znjore...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 14:05   #29
1) Koje su potrebne kvalifikacije za to radno mjesto?
2) Kad je zadnji put netko vidio neki takav natječaj?

Može li se dogoditi da predobro poznavanje i previše točnih odgovora bude nepoželjno?

Ako je netko radi(o) takav posao, je l' može napisati kako je regulirano radno vrijeme i slične stvari..
Lonsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:26   #30
e i mene to zanima. Mislim od kad se kladim, počeo sam malo pratiti sve te lige i nastojati pravilno izgovoriti imena klubova naravno da mi to nije pomoglo ali je cool osječaj kad ispraviš kvazi-manekenku koja radi kao blagajnica i koja misli da je bolja od svih koji se kod nje klade.
Kolega Lonsdale ima pravo za ova dva pitanja. Ali za ovo predobro poznavanje - mislim da se kladionica želi osigurati da im vlastiti radnik na klađenju ne odnosi lovu sa strane ili tako nešto.
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 21:52   #31
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
e i mene to zanima. Mislim od kad se kladim, počeo sam malo pratiti sve te lige i nastojati pravilno izgovoriti imena klubova naravno da mi to nije pomoglo ali je cool osječaj kad ispraviš kvazi-manekenku koja radi kao blagajnica i koja misli da je bolja od svih koji se kod nje klade.
Kolega Lonsdale ima pravo za ova dva pitanja. Ali za ovo predobro poznavanje - mislim da se kladionica želi osigurati da im vlastiti radnik na klađenju ne odnosi lovu sa strane ili tako nešto.
a ne može im vlastiti radnik odnositi lovu sa strane zato što sve imaju pravilo a to je da se nesmiješ kladiti u toj kladionici u kojoj radiš ... tako da, brzo u susjednu sa informacijama i diži lovu tamo
__________________
Nema glupavih pitanja, samo laganih odgovora!
MatejScorp13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 11:53   #32
Quote:
Lonsdale kaže: Pogledaj post
1) Koje su potrebne kvalifikacije za to radno mjesto?
2) Kad je zadnji put netko vidio neki takav natječaj?

Može li se dogoditi da predobro poznavanje i previše točnih odgovora bude nepoželjno?

Ako je netko radi(o) takav posao, je l' može napisati kako je regulirano radno vrijeme i slične stvari..
1. ne znam
2. na moj posao ili posao.hr ne znam točno
al javila sam se
La lunatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:06   #33
mislim da je i to fora zašto postavljaju xxxy pitanja. Njima ne treba radnik koji će svoje radno vrijeme provesti na internetu u potrazi za dobrim tipovima i informacijama o tome tko je ozlijeđen i sl. pa da nakon posla ode u obližnju kvartovsku kladu i za soma kuna odigra nekoliko listića. Mislim da oni po odgovorima pokušavaju skužiti u kojoj je mjeri čovjek kladitelj. Jebiga, ako te netko zaposli, taj očekuje da radiš a ne da se zajebavaš.

(isprika moderatorima na oštrom jeziku)
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:08   #34
eeeeeeeeeej luna kad si se to bila javila i jesu li ti se javili? e sad, da li je to bilo za blagajnicu ili nešto drugo?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 14:10   #35
Nisu,a mislim da i neće.
La lunatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 15:29   #36
zašto tako misliš? jesi išla za blagajnicu ili za neki drugi posao?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 18:16   #37
mislim da se uvjet dipl. matematičar.

a opet koeficijenti su nabacani bez ikakvog smisla i zato mi je drago da zapošljavaju neke papce koji nemaju pojma, tako da oni koji znaju igrati da im odnesu što više love.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 19:28   #38
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
mislim da se uvjet dipl. matematičar.

a opet koeficijenti su nabacani bez ikakvog smisla i zato mi je drago da zapošljavaju neke papce koji nemaju pojma, tako da oni koji znaju igrati da im odnesu što više love.
misliš??
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 20:28   #39
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
misliš??
na što se ovo odnosi.

za ovo prvo nisam siguran , a za ostalo jesam 1000 %.

jer znam neke stvari više od njih.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 13:38   #40
zanima me jeli treba kakav tecaj za rad u kladionici?
to mi se cini ok posao,je da moras raditi i praznike,blagdane,nedjelje..
a vjerovatno treba i veza nekakva..
marina_sb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.