Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2010., 17:03   #21
Kupila sam aknemycin, imam malu i veliku tubicu, a upute su na njemačkom jeziku. Kako se to stavlja, i koja se tubica prva koristi?
__________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak.
jasmina1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 20:30   #22
Quote:
jasmina1234 kaže: Pogledaj post
Kupila sam aknemycin, imam malu i veliku tubicu, a upute su na njemačkom jeziku. Kako se to stavlja, i koja se tubica prva koristi?
Quote:
terminate kaže: Pogledaj post
Koža se prvo ispere blagim medicinskim sapunom (npr. Eucerin gelom) te se koža obriše. Zatim se prvo nanese bijela pasta (što i je Aknemycin) pa se preko nje lagano nanese smeđa, koja služi za kamuflažu.

Aknemycin se nanosi ujutro, u principu samo na problematične segmente lica, koja sadrže veće i brojnije akne. Aknemycin u kombinaciji s Differin gelom (koji se nanosi prije spavanja) pokazao se kao odlično rješenje za srednje težak oblik akna pa tu kombinaciju sve češće preporučuju dermatolozi. U početku treba računati na blago pogoršanje stanja, ali se već u roku mjesec dana vide rezultati. Dakle, preporučujem ga uz obvezno savjetovanje s liječnikom (posebno u vezi jakog Differina)...
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 21:17   #23
Thanx.
__________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak.
jasmina1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 00:24   #24
Smile hej

jel mi možete reči kod koje ste doktorice vodili kčer??ja isto imam skino ren kremu za koristit ali navečer pozz
croatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 18:07   #25
Bok. Zna li netko gdje mogu kupiti aknemyicin emulziju. U ljekarni u Splitu mi je rečeno da mogu naručiti iz Njemačke i čekati za to 15 dana. Ima li je u nekoj ljekarni u Zagrebu i koja je cijena?
Floramija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.