Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 14:50   #141
sam lagano s time... iako ona možda pokazuje nesto vise od obicnog prijateljstva, mozda smo želi best frenda u tebi....

javi se kad saznas njen odgovor..vidis da nas sve zanima
Buzz1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 10:53   #142
moj ti je savjet da bjezis od toga sto prije, iz iskustva ti mogu reci da je svakim danom sve gore, to ti je brate moj friend zone kad tu upadnes treba ti je**** cudo da se izvuces, kako god bilo nek ti je sa srecom
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 21:48   #143
ma samo davimo jadnog momka, jedni kažu reci drugi govore šuti, jbt. nije ni čudo da je zbunjen! Ja ti mogu samo reći (koliko god to zvučalo jadno, patetično i otrcano) da poslušaš svoje srce i sam odlučiš! Mi ti ovdje možemo davati savjete, nagovarat te ili odgovarat, ali sve ovisi o tebi! Sretno i javi nam jesi li je smuvo
horuswidjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 22:25   #144
gadna tema,jednom ili dva puta san to prosa,smatram da iskrena zensko muska prijateljstva ne postoje tu uvik neko nekog zeli nategnit.al ono odbija san frendicu kad san vidija da zeli vise od prijateljstva,mozda san se jednako osjeca kao i kad san vidija da od nekog drugog nece bit nista..al ostat prijatelj nakon toga je glupo..javit se cut preko face sms sta ima i sl ok al ici po kavama nema smisla..to mi radi prijatelj pa 4 godine tip se nije maka od frendice a ona ga uvik odbije..
napoli1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 20:49   #145
Znaci nasla si je decka,danas me to strefilo ko grom iz vedra neba,ja se fino spremam reci sve,i danas na fejsu bam in a relationship,end of story.........trebat ce dosta pive
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 20:55   #146


Jebiga, događa se.
Kao osoba koja je bila u sličnoj situaciji, mogu ti reći: da, boljet će, ali i da, proći će.
Samo si daj vremena.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 17:50   #147
Sad barem znaš na čemu si...
Ma naći ćeš si ti drugu, a ovu si ostavi za frendicu (ali SAMO za frendicu)!
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 20:13   #148
Kuku lele eto mene opet.Danas mi je frendica rekla da me voli naravno u prijateljskom smislu,ali je tako lijepo zvucalo da mi je uljepsalo cijeli dan....hranim se mrvicama
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 04:33   #149
Awww a lijepo upravo sam čitala tvoju temu, neke savjete ovo ono, vidim svugdje se vrte isti savjeti a u principu nema dalje od toga,suosjećam sa sličnim, istim problemom.Kaj je je, postoji takav neki pritisak, puknut ću ak se ne izlanem uskoro.
plava_gospođa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:07   #150
Može par savjeta - kako "provjerit" jeste li samo prijatelji ili te ta osoba gleda kao nešto više?
The Reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:07   #151
Quote:
The Reader kaže: Pogledaj post
Može par savjeta - kako "provjerit" jeste li samo prijatelji ili te ta osoba gleda kao nešto više?
Razgovor i jedino razgovor dok me nastane jedno veliko sr.... i dok ne bude povrijeđenih..vidjela sam da si pisala na temi muško ženska prijateljstva i koliko god ti bilo možda glupo uopće postaviti takvo pitanje ili načeti takvu temu bolje je razgovarati i znati na čemu si....govorim iz svoga jednog iskustva,pisala sam o tome...ali moj savjet ti je razgovaraj s njim..ljudi nemojte se bojati pričati..moj savjet
malena girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:16   #152
Ma kakav razgovor, većini cura bi takva izjava privrženosti bila kao hladan tuš, čak i ako je tu bilo potencijala za nešto.
Bolje mu je pokušati stvoriti okolnosti da nešto pokuša poduzeti (djelima, ne rječima), čak će se u slučaju neuspjeha lakše izvaditi nakon toga nego nakon pičkaste izjave ljubavi

A biti blizak prijatelj sa nekim tko ga toliko privlači... na duge staze to ne donosi ništa dobroga.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:18   #153
Joj da zaboravio sam u potpunosti razjasnit u temi ovoj.Prije par tjedana sam joj rekao,i nis nie bilo.Odbila,ja zakljucio da se radi o jednoj velikoj gresci,dogovorili se da to necemo vise spominjat.I naglo me sve proslo,i sve je super.Blesavo sam bice sta cete.Al fala svima na na savjetima.Sto se mene tice moze se i zatvorit tema.
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:26   #154
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Ma kakav razgovor, većini cura bi takva izjava privrženosti bila kao hladan tuš, čak i ako je tu bilo potencijala za nešto.
Bolje mu je pokušati stvoriti okolnosti da nešto pokuša poduzeti (djelima, ne rječima), čak će se u slučaju neuspjeha lakše izvaditi nakon toga nego nakon pičkaste izjave ljubavi

A biti blizak prijatelj sa nekim tko ga toliko privlači... na duge staze to ne donosi ništa dobroga.
Baš zbog toga ja mislim da je bolje razgovarati, samo kaj je problem što se ljudi danas boje razgovarati jer misle kako će druga strana reagirati a druga prolazi isto kroz sve te ajmo ih navesti neugodne situacije..
I ne nisu sve cure iste i svi smo mi ljudi i znamo da ne možemo nekoga natjerati da nas voli..isto tako znam da svi imamo osjećaje i da uvijek netko izađe povrijeđen pa poučena iskustvom mislim da se neke stvari možda mogu spriječiti...
malena girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 00:39   #155
prijatelju, kani se tog prijateljstva... bio sam u istoj situaciji, i samo ti mogu reć; nema ti od toga ništa (koliko god to grubo zvučalo)!
znam kako je, ona se tebi sviđa, a ti si njoj "samo prijatelj" što ti je u prijevodu: "ne sviđaš mi se, ali te toleriram, tek toliko da imam nekog da mi bude ekran"
ili ako hoćeš drugo riješenje; nemoj joj bit ko ćukica (iliti "pesek" po zagorski) odnosno stalno dostupan, uvijek tu "kad te treba"...
ostavi je na cijedilu jedno vrijeme, ako se ona tebe ne sjeti, ispali je
OneOfUs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.