Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2012., 13:08   #1
Odlazak bez riječi?

Hej.! imam 19 godina, i dečko također. za mjesec dana će 20. ovako,s dečkom sam dvije i pol godine,i očekujemo bebu za 6 mjeseci!! ali mene muči jedna stvar s njim. on zna otiči nekamo bez da kaže ijednu riječ meni. veli idem na jednu pivo, a nema ga cijelu noć. uvijek nađe neki izgovor. zadnji je bio da je proslavio da će biti otac. onoo. ali otići bez riječi. znam da me voli, i ja njega. ali kako da ja znam gdje je on i skim je. ljubomorna sam jako. neznam kako nekad može samo tako otići.
anny little is offline  
Old 23.10.2012., 13:17   #2
možda da pitaš njega, a ne forum? za boga miloga, imat ćete dijete... neće Vam forum dizati dijete.
nevrmajnd is offline  
Old 23.10.2012., 13:23   #3
Quote:
anny little kaže: Pogledaj post
znam da me voli, i ja njega. ali kako da ja znam gdje je on i skim je. ljubomorna sam jako. neznam kako nekad može samo tako otići.
ako znaš da te voli, kao da je bitno s kime je i šta radi
Bitno da se vi volite, to što on ode bez riječi, što ga nema po cijele noći, i to što ti iako očekujete bebu nemaš muda njega pitati gdje se šmuca, nego pitaš forum- sve to je ne bitno
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 23.10.2012., 13:25   #4
Quote:
anny little kaže: Pogledaj post
Hej.! imam 19 godina, i dečko također. za mjesec dana će 20. ovako,s dečkom sam dvije i pol godine,i očekujemo bebu za 6 mjeseci!! ali mene muči jedna stvar s njim. on zna otiči nekamo bez da kaže ijednu riječ meni. veli idem na jednu pivo, a nema ga cijelu noć. uvijek nađe neki izgovor. zadnji je bio da je proslavio da će biti otac. onoo. ali otići bez riječi. znam da me voli, i ja njega. ali kako da ja znam gdje je on i skim je. ljubomorna sam jako. neznam kako nekad može samo tako otići.
Mirišeš na trola!
Ipak da ti odgovorim na tvoj post.
Nevjerojatno je da si kao najprije odlučila imati dijete sa nekim koga uopće po nekim vitalnim pitanjima komunikacije i odnosa na relaciji muž-žena uopće ne poznaješ.
Njegovo nepoštivanje nije nešto što se upravo dešava već plod tvoje pasivnosti kojom nisi na vrijeme detektirala s kim dijeliš krevet.
Reći znati "Da te voli" pretpostavljam da imaš razloge da u to vjeruješ premda se pitam ,kako neki-neke dolaze do tog zaklučka.
To što si ljubomorna reko bih da ti je prema svemu ostalome momentalno i najmanji problem.
Uglavnom prestrašno
Knock down is offline  
Old 23.10.2012., 13:26   #5
možda ga malo "gušiš" pa mu je valjda već dosta svega pa samo ode
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Old 23.10.2012., 13:26   #6
Ma jesam ja njega pitala, i veli on meni sve. ali ne razumijem zašto ode bez riječi
anny little is offline  
Old 23.10.2012., 13:31   #7
Quote:
anny little kaže: Pogledaj post
Ma jesam ja njega pitala, i veli on meni sve. ali ne razumijem zašto ode bez riječi
Očigledno to radi od početka. pa se ne osjeća dužnim da ti da objašnjenje.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 23.10.2012., 17:02   #8
Nekako imam osjecaj da ce uskoro opet otici, ali se vise nece ni vracati...
Telomere is offline  
Old 23.10.2012., 17:20   #9
Quote:
anny little kaže: Pogledaj post
Ma jesam ja njega pitala, i veli on meni sve. ali ne razumijem zašto ode bez riječi
Barem se vrati i nešto kaže

Ima onih koji kada odu, nikada se ne vrate.
Eli_jana is offline  
Old 23.10.2012., 18:05   #10
Iskreno i otvoreno porazgovarajte o tome, te pronađite rješenje.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Old 23.10.2012., 18:14   #11
Quote:
anny little kaže: Pogledaj post
Hej.! imam 19 godina, i dečko također. za mjesec dana će 20. ovako,s dečkom sam dvije i pol godine,i očekujemo bebu za 6 mjeseci!! ... on zna otiči nekamo bez da kaže ijednu riječ meni... neznam kako nekad može samo tako otići.
Mala korekcija,ne očekuje on bebu,nego ti očekuješ (s njim ili bez njega)...
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Očigledno to radi od početka. pa se ne osjeća dužnim da ti da objašnjenje.
Točno,ne osjeća se dužnim.

P.S. Mala moja,prije nego odlučiš čekat bebu prvo trebaš utvrdit karakterne osobine tipa da bi uopće utvrdila isplati li se sa tim istim čekat bebu,odnosno bez njega..

Svim ljubomornim ženama bi najbolje bilo da rade u policiji tako da uvijek imaju opravdanje za pitat:"Kud ideš?" i nema da se desi da nema odgovora..

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 23.10.2012. at 18:19.
Lyte-as-a-rock is offline  
Old 23.10.2012., 19:01   #12
ja bih zakonom razmnozavanje ogranicio i uvjetovao.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 23.10.2012., 20:19   #13
ne sviđa mu se što mu je pobjegao onaj jedan spermić
toniv3x is offline  
Old 23.10.2012., 20:19   #14
Quote:
anny little kaže: Pogledaj post
Hej.! imam 19 godina, i dečko također. za mjesec dana će 20. ovako,s dečkom sam dvije i pol godine,i očekujemo bebu za 6 mjeseci!! ali mene muči jedna stvar s njim. on zna otiči nekamo bez da kaže ijednu riječ meni. veli idem na jednu pivo, a nema ga cijelu noć. uvijek nađe neki izgovor. zadnji je bio da je proslavio da će biti otac. onoo. ali otići bez riječi. znam da me voli, i ja njega. ali kako da ja znam gdje je on i skim je. ljubomorna sam jako. neznam kako nekad može samo tako otići.
Očito te ne poštuje baš previše. Zašto ne porazgovaraš s njim o tome kako se osjećaš?
Komunikacija je ključna. Ne samo zbog vas, nego i zbog bebe.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja bih zakonom razmnozavanje ogranicio i uvjetovao.
Potpis do neba.
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is online now  
Old 23.10.2012., 20:26   #15
treba dijeci zabraniti da se fukaju bar do 25 g ili dok nesazriju ..ili bar nađu poso,ovako samo se porađaju pa im roditelji hrane ,sto je uzas
ZVIZ OP CUP is offline  
Old 23.10.2012., 20:32   #16
Quote:
SwayOdd kaže: Pogledaj post


Potpis do neba.
Slažem se. Kaže jedna moja poznanica-sve više parova na oltaru izgleda kao da idu na krizmu
mrafica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger