Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2012., 12:50   #61
Pa, cijela kombinacija mora biti dobra, sa stilom. Definitivno neka tamnija košulja, uže traperice, usklađeno s cipelama/tenisicama.
Odijelo svakako, ako je dobro skrojeno, malo pripijeno Makar znam da većina muškaraca to ne voli nosit, ne osjeća se slobodno..
Lijepa kožna jakna, tamnosmeđa recimo, uz crne hlače ili traperice..
Ima raznih kombinacija, bitno je samo da ih muškarac zna nositi, i da izgleda samouvjereno.
__________________
...Za bolji svijet
Empire of dirt is offline  
Old 03.09.2012., 20:53   #62
dobra guza u onim 'starim' levisicama..obična bijela ili crna pamučna majica i starke(crvene,crne ili sive) .. *.* ma da mi na dan ženidbe dođe takav, za prvu bračnu noć imao bi me na sve načine,svugdje i gdje god poželi
__________________
[ ..somewhere over the rainbow bluebirds fly..birds fly over the rainbow..why then, oh way can't I?... ] '..možda još uvijek ne znam što želim..ali znam što ne želim..'
.delilah. is offline  
Old 03.09.2012., 21:25   #63
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Meni je 85 % odjeće crne boje, kežual i te šeme. I imam masu crnih košulja i takvih stvari. Većinom furam košulje. Najudobnije su.
Kakva je to casual crna?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 03.09.2012., 21:31   #64
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Ne kontam, tema je Muška odjeća koja napaljuje žene... Zar se ženske napale kad vide bijele tenisice, košulju, prsluk ili farmerice? Ili ste, uglavnom svi, dobrano mašili temu?
Ne baš tako automatski, kad vide tu-i-tu odjeću samu po sebi, ali stil je plus ako ga imaš i ako je dobar dio slike.
Kao i u obrnutom smjeru, kod našeg promatranja njih.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 03.09.2012., 21:35   #65
Quote:
wintersoul kaže: Pogledaj post
kontam da je ovo posljedica prekomjernog gledanja Walkera Texas Rendžera u djetinjstvu.
UMIREM

Chuck Norris FTW

Quote:
.delilah. kaže: Pogledaj post
dobra guza u onim 'starim' levisicama..obična bijela ili crna pamučna majica i starke(crvene,crne ili sive) .. *.* ma da mi na dan ženidbe dođe takav, za prvu bračnu noć imao bi me na sve načine,svugdje i gdje god poželi
Nije valjda da misliš na one starije modele Levi'sovih hlača koje imaju struk do pazuha???
Meadow is offline  
Old 03.09.2012., 22:00   #66
Kozne hlace! Malo uze crne majce ili crne kosulje uff... Volim kad se barem malo ocrtava package, i guza, ofc. isto su kewl one sive trenerke, daju lijep pogled.
Lilith666 is offline  
Old 03.09.2012., 23:33   #67
činjenica je da zgodan tip može obući bilo šta i stat će mu super a isto tako i nezgodan može obući bilo šta i opet će bit ajme majko.

kako bilo, bolje im da je razvijaju humor nego da čitaju modne časopise
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 04.09.2012., 10:45   #68
Toliko zbrke ste nacinili ovdje, ja mislim da momak koji je zgodan kada bi obukao i radno odijelo zene bi se palile i na to. Zene se napale na odjecu, nego na tjelo doticnoga momka ili ti covjeka.
braanko is offline  
Old 04.09.2012., 10:49   #69
Question

ma nema tog odijela u kojem neprivlačan izgleda privlačno...

meni je privlačna osoba a ne odijelo...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 04.09.2012., 11:28   #70
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
ma nema tog odijela u kojem neprivlačan izgleda privlačno...

meni je privlačna osoba a ne odijelo...
Da, baš se na to mislilo. U kojoj odjeći vam je i Quasimodo jebeno i nezadrživo seksi.
Apophis is offline  
Old 04.09.2012., 11:33   #71
Naravno da se zapravo ne palimo na odjecu naravno da se palimo na zgodnog decka, ali odjeca moze biti samo dodatni plus ili jako veliki minus... Jer moze meni decko biti ne znam kako zgodan ali ako se obuce ko sminker i nosi onu bisernu nausnicu u uhu ili obuce rozu barbie majcu... ma uzas, za takvim se ne bi okrenula jer mi je to jako odbojno...
Isto tako netko tko nije bas sad maneken, okrenut cu se za njim ako nosi ono sto je po meni presavrseno na deckima
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Old 04.09.2012., 12:09   #72
Quote:
braanko kaže: Pogledaj post
Toliko zbrke ste nacinili ovdje, ja mislim da momak koji je zgodan kada bi obukao i radno odijelo zene bi se palile i na to. Zene se napale na odjecu, nego na tjelo doticnoga momka ili ti covjeka.
Kada je zgodan i obuče radno odijelo, ako se radi npr. o tuti, naravno da bi se palila :klopa.

:daydreaming:
SeaPrincess is offline  
Old 04.09.2012., 12:21   #73
Teško da će me napaliti ikakva odjeća na muškome, ali recimo što ne volim nikako to je V-izrez na majici, džemperu.

Ali stvarno se o ukusima ne raspravlja, vidim da je nekim curama sexy trenirka ispod koje se nazire sve, ili kožne hlače na frajeru, pa cipele na traperice
Katastrofa.
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Old 04.09.2012., 12:33   #74
Quote:
Empire of dirt kaže: Pogledaj post
Pa, cijela kombinacija mora biti dobra, sa stilom. Definitivno neka tamnija košulja, uže traperice, usklađeno s cipelama/tenisicama.
Odijelo svakako, ako je dobro skrojeno, malo pripijeno Makar znam da većina muškaraca to ne voli nosit, ne osjeća se slobodno..
Lijepa kožna jakna, tamnosmeđa recimo, uz crne hlače ili traperice..
Ima raznih kombinacija, bitno je samo da ih muškarac zna nositi, i da izgleda samouvjereno.
kožna jakna, tamnosmeđa i crne hlače??? ovo ja ko muškarac mogu reć da bi se prije ubija nego ovakvu kombinaciju sastavija!!!!!!! ovo je možda najlošija kombinacija na svitu!!!!!!
lip i pametan is offline  
Old 04.09.2012., 13:47   #75
Quote:
lip i pametan kaže: Pogledaj post
kožna jakna, tamnosmeđa i crne hlače??? ovo ja ko muškarac mogu reć da bi se prije ubija nego ovakvu kombinaciju sastavija!!!!!!! ovo je možda najlošija kombinacija na svitu!!!!!!
Zašto, točno?

Ne vidim zašto bi ta kombinacija bila problem.


Dapače.
Alexa is offline  
Old 04.09.2012., 13:55   #76
ove zadnje dvije su ok... ali ova prva
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Old 04.09.2012., 13:55   #77
Quote:
lip i pametan kaže: Pogledaj post
kožna jakna, tamnosmeđa i crne hlače??? ovo ja ko muškarac mogu reć da bi se prije ubija nego ovakvu kombinaciju sastavija!!!!!!! ovo je možda najlošija kombinacija na svitu!!!!!!
Daj se smiri, nemoj se uzrujavat

To se prije smatralo kao modni prekršaj; međutim, noviji trendovi itekako dopuštaju kombiniranje svih boja i uzoraka: pa tako imaš kombinaciju pruga i cvjetnog uzorka, kombinaciju više neonskih boja istodobno, kombinaciju smeđe i crne, ili smeđe i sive, npr. Ništa to nije loše samo po sebi; treba samo pogodit nijansu.

I kad muškarac izražava ovakvo nezadovoljstvo kombinacijom... malo je komično. NHF.
Meadow is offline  
Old 04.09.2012., 13:56   #78
uniforma definitivno

http://media-cache-ec4.pinterest.com...9TK0p17X_b.jpg

http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs...16d79408_h.jpg
lipakaja_1 is offline  
Old 04.09.2012., 15:20   #79
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne baš tako automatski, kad vide tu-i-tu odjeću samu po sebi, ali stil je plus ako ga imaš i ako je dobar dio slike.
Kao i u obrnutom smjeru, kod našeg promatranja njih.


-Stipe
Ma opet, šetam ulicom nosim crnu jaknu, košulju, majicu (ili što je već većina ovdje napisala) i žene na ulici se navlaže kad me vide?
Je li to isto kao kad mi muški vidimo žensku sa dubokim dekolteom, a velike sise se sudaraju kod svakog koraka, u uskoj majici u kojoj se ocrtava figura tijela, u uskoj minici u kojoj se ocrtava guza i visokim petama koje oblikuju njene listove, itd...?
Mislim, pročitajte malo većinu postova. Tema se pretvorila u prijedloge o modnim detaljima o simpatičnom izgledu, nema veze sa naslovom teme.
Ord Mantel is offline  
Old 04.09.2012., 15:29   #80
pamučna trenirkaaa po mogućnosti svijetle boje
tom8jerry is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger