Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2016., 14:35   #181
Kod mene već dobrih pola sata lijeva kiša. I rashladilo je, nije više tako sparno.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 25.07.2016., 14:46   #182
U Osijeku se jako naoblačilo i puše vjetar.
Bit će izgleda opet nekog nevremena kao i jučer.
Prosjek padalina za srpanj za Osijek je 55 mm, a dosad je palo 90 mm. S obzirom na to da se kiša očekuje i iduća tri dana, možemo reći da će ovaj srpanj u Slavoniji završiti kao vrlo kišan.
Dojam ovog ljeta je za sada vrlo dobar.
Malo lošije ljeto od onog iz 2014., ali puno bolje od prošlog ljeta, ljeta 2012., 2011., 2007. i 2003.
ivoo20 is offline  
Old 25.07.2016., 18:39   #183
Blago vama
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 25.07.2016., 18:46   #184
adult photo sharing
babunovich is offline  
Old 26.07.2016., 07:49   #185
Split očaj. Prije spavanja se tusiram 10 min u ledenoj vodi da si spustim temp, a onda spavam gola nepokrivena, to je jedini nacin kako zaspat uopce :kme:
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 26.07.2016., 09:19   #186
jučer ništa od nevremena u 16, nisu ni mobiteli što su nekad bili..samo lažu i prenose neistinu

ali navečer je bilo krasno..smrznula se na biciklu, morala obući vesticu..i bilo je ugodno spavati, čak sam se u jednom trenu i pokrila

križam dane na kalendaru..idemo na neku osamu, nit dućana nit kafića blizu, a kamoli gužve..razmišljam da uzmem najgušću mrežu za komarce i ostale (ne)prijatelje, krevet na napuhavanje i da spavam vani svaku večer..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 26.07.2016., 12:20   #187
ova dva, tri dana...

ali zato vožnja bicikiklom jučer navečer

međutim sada...

i konačno upalih vent(ilator), toplina se konzervira u stanu, znači, ne mogu više

p.s. drago mi je da ima još noćnih biciklaša
ekaliopa is offline  
Old 26.07.2016., 12:21   #188
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Split očaj. Prije spavanja se tusiram 10 min u ledenoj vodi da si spustim temp, a onda spavam gola nepokrivena, to je jedini nacin kako zaspat uopce :kme:
Zadar također, očaj teži .. mrzim ljetne vrućine, ovih dana kako sam imao nekog posla i kako radiš po najvećoj vrućini pa kad ti se majica zaljepi, i u glavi miljon stupnjeva, niz čelo se znoj cijedi, kako to mrzim .. ili piješ kavu pa još vruće, neizdrživo, da se navečer ne tuširam dosta dugo,
mislim da bi otišao na psihu .. isto tako spavam gol i otvorim prozor te grilje širom, ne bi mogao drugačije, nema šanse .. sinoć malo gledam tv u
dnevnom boravku, sav se zalijepio za kauč, da nisam klimu upalio poludio bi .. ne znam kad ide noć meni je još gore, sva ona sparina ostane
u kući .. a ovi moji gase klimu oko 7 navečer, a meni onda najgore za idržati .. cijelo ljeto sam se odrekao
filmova .. jednostavno ne mogu -.- osim ako je noć burna, onad sve rastvorim i može se ..

a-ha dok mi je bicikla valjala vozio bi se do 3 ujutro uz more negdje .. to mi je fora ljeti
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Old 26.07.2016., 14:18   #189
Evo ovdje možete pratiti što nas očekuje u idućim mjesecima. Mijenjat će se to još.
Bijelo vam je prosjek, žuto je toplije od prosjeka, crveno vrlo toplije od prosjeka, plavo je hladnije od prosjeka.
Sve izgleda u redu do 12.mjeseca Nakon normalnog ljeta, normalna jesen, ali zima se crveni.

http://www.cpc.ncep.noaa.gov/product...uT2me3Mon.html

Zadnje uređivanje ivoo20 : 26.07.2016. at 14:31.
ivoo20 is offline  
Old 26.07.2016., 15:14   #190
bolje da nije palo ovih pet kapi kiše u zagrebu..ne pamtim ovakvu sparinu, glava me boli..a mene zaista rijetko kad glava boli, ono, mogu nabrojati na jednu ruku..
išla do placa, bolje da nisam

vani je O D V R A T N O!
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 26.07.2016., 17:06   #191
tako je sparno,odvratno,bljutavo
31 trenutno
na accuwe.dugoročno vidim samo sunce i temp +30
užasno ljeto,nema predaha
noći su posebno teške
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Old 26.07.2016., 18:33   #192
I kod mene sparina.
Jedva sam se dovukla kuci s posla,
sinusi i glava me ubijaju.
mavita is online now  
Old 26.07.2016., 19:22   #193
Na kopnu je ovo ljeto sasvim dobro
U Slavoniji je dosad samo 1 stupanj toplije od prosjeka. Kiša se očekuje i početkom kolovoza.
Od 2.8. do 6.8. će biti oko 25 i malo niže stupnjeva U ovom stoljeću je bilo dosta vrućih i ekstremnih ljeta i naspram tih ljeta ovo je dobro.
Meni ovo ljeto ide u top 5 najdražih u ovom stoljeću.
ivoo20 is offline  
Old 26.07.2016., 21:42   #194
koma koja sparina...temperatura danas nije tako jako visoka bila i onda je opalilo onih par pljuskova i jungle klima here we come
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 27.07.2016., 17:59   #195
nikad ne gledam tu vlagu, sad vidim da je izjutra jako visoka , ko u manausu

uploading pictures
babunovich is offline  
Old 27.07.2016., 20:17   #196
najgore je kad je visoka vlaga
to iscrpljuje više nego čisto sunce
od vlage se jedva diše,o neprospavanim noćima da ne pričam
izgleda za ovaj vikend opet oko 34-35


kako bi trebalo biti oko 5.8.?????
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Old 28.07.2016., 23:49   #197
Je li u Dalmaciji stvarno tako vruće ovo ljeto?
Na kopnu je blaže jer nije suša.
Početak kolovoza na kopnu donosi promjenjivo vrijeme uz čestu kišu. TOplinski val očekuje nas od vikenda i u ponedjeljak.
Od 6.8. do 10.8. moguć vrhunac ovog ljeta uz vrlo visoke temperature.
Očekuje se temperaturno prosječan kolovoz pa bi nakon tog vrućeg udara na kopnu i vrućina koje će potrajati na moru mogli imati osjetno svježiju drugu polovicu kolovoza i uz mogućnost nepovratka ljeta u rujnu.
ivoo20 is offline  
Old 29.07.2016., 11:42   #198
Vruće je.Ja ne pamtim kad je danju temp u srpnju bila ispod 30.
Najčešće od 32-34.
Vlaga ubija.
Noću se jedva diše,često palimo klimu i noću.
Ovaj vikend navodno toplotni val.
sada je 30.7 uz 53%vlage
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Old 29.07.2016., 15:17   #199
Sinoptička situacija za jesen 2016. slična je kao i za jesen 2007. i 2010. Sve u svemu, jedna normalna i nezanimljiva jesen.

U Dalmaciji ostaje malo sušnije vrijeme i kroz kolovoz i rujan, ali bi se kroz studeni i listopad to trebalo normalizirati.
Ne treba doslovce shvatiti svaku sezonsku prognozu jer uvijek ima nekih pomaka, ali koliko sam uspio popratiti modele zadnjih par mjeseci i s obzirom da smo na zadnjem ljetnom mjesecu, sa sigurnošću mogu reći da nas očekuje normalna jesen. Oborine još mogu varirati, ali temperaturno je ok.

Što se tiče kolovoza, treba upozoriti na vrućine u prvom dijelu kolovoza osobito iza 5.8.
Bit će uglavnom oko 30-35, a ovo osvježenje početkom tjedna neće biti dugotrajno.

Zadnje uređivanje ivoo20 : 29.07.2016. at 15:53.
ivoo20 is offline  
Old 29.07.2016., 16:34   #200
35° danas , narednih dana još koji stupanj gore.

Još 30-ak dana do klimatološke jeseni.

54 do kalendarske jeseni https://days.to/until/autumn-or-fall

mavita is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.