Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2003., 15:49   #21
crna i plava iz malholand drajva!
nula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 19:12   #22
pa da...svi ti filmovi...oni kvalitetniji erotski

Sliver, Sirove strasti, 9 1/2 tjedana.......etc etc

*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 15:05   #23
Call me sick but...

prvo što mi pada na pamet je scena iz 28 Days Later kad glavni lik golim rukama brutalno ubija vojnika, a onda prilazi crnkinji i poljubi ju

Divlje, nekontrolirano i zastrašujuće....
zubatac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 18:44   #24
uf
a ona scena iz "Wild Things" sa Neve Campbell, Denise Richards i Matt Dillonom
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 00:16   #25
Quote:
-haf- kaže:
uf
a ona scena iz "Wild Things" sa Neve Campbell, Denise Richards i Matt Dillonom
nije loše...uopće...
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 15:48   #26
Ovo nisam ja nego netko drugi pod mojim imenom

Meni je najbolja scena iz filma _Djevojka na mostu_ kaj je bio prije nekih mjesec dana na HRT-u! Vanessa Paradis glumi curu koja se oce ubit i onda ju pokupi neki tip kaj je bacac nozeva, logikom "hej, ak se oces ubit, onda ti nece bit bed bit ona teta u koju ja bacam nozeve".

I onda ima scena di ju tip pita "kaj ti oces?" a ona veli "isto kaj i ti..." -- "sad?" -- "moze!" i onda odu u neku supu i zenska se skine u onaj gliterasti kostimic i nasloni na zid i tip pocne bacat nozeve oko nje. I sa svakim ubodom (primjetite tu suptilnu simboliku!) noza u dasku pored nje, ona se onak izvije i dahce i sve to... R0X0RZ!11!

Takodjer, super mi je scena u filmu kaj mislim da se zove... Troll 2? Nisam siguran. Uglavnom neki trash horor i zenska je zla vjestica zlobe i onda dodje nekom lameru u kamp prikolicu i krenu se mazit i tip odnekud izvadi kukuruz i onda pocnu jest kukuruz, onak svako s jedne strane, i scena je tak hot da kukuruz pocne pucketat i pocnu kokice letit okolo i onda se tip probudi zatrpan kokicama. IANMTU, to je fakat bilo u filmu.


--
J.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 15:49   #27
tolko od mog frenda. And now we return to our regular broadcast.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 19:31   #28
Sinoc sam gledala Femme fatale sa Antoniom B. i Rebecca Romijn-Stamos
Sexy scena-ona plese striptiz,pa se pojebu na stolu...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 19:39   #29
Quote:
glupinickname kaže:
tolko od mog frenda. And now we return to our regular broadcast.

Actually, that sounds pretty much like you.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 20:58   #30
Quote:
Icepick kaže:
Actually, that sounds pretty much like you.
Bugger off, bitch. Ja svoju erotsku delektaciju nalazim u dobrim starim pr0nicima as god intended it to be, a ne u opskurnim francuskim art - fimlvima.

Ti Francuzi, to je sve u pi*ku materinu....
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 21:39   #31
Quote:
nula kaže:
crna i plava iz malholand drajva!
yessss,a dodao bih i scenu iz Divlji u srcu isto od Lyncha kad Willem Defoe ružan ko sam vrag masira međunožje Lauri Dern,i ponavlja joj "Say fuck me" nekih 50-tak puta
__________________
mozak van da skoči
acidjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 23:07   #32
Quote:
*cactus* kaže:
sve scene iz sexualnog predatora....
...zapravo to se nebi moglo nazvat najsexi scene, već najerotičnije scene

Definitivno se slažem s tobom!
Da ga barem mogu nabaviti još jednom, u videoteci su sjebali tu kasetu. Vjerojatno je bila velika potražnja za njom
__________________
Of all the things i've lost,
I miss my mind the most
Madeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 23:10   #33
A kaj velite na onu scenu u vlaku iz filma Fair Game ako se ne varam Cindy Craford i jedan od Baldwina. Odlična scena.
Neznam dal ste primjetili al ti Baldwini pretežno glume u takvim filmovima.
__________________
Of all the things i've lost,
I miss my mind the most
Madeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 23:16   #34
Quote:
Madeline kaže:

Neznam dal ste primjetili al ti Baldwini pretežno glume u takvim filmovima.




haha, nda
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 23:33   #35
Ma naj scena je iz Rob Roya

"You're so fine to me, Mary McGregor"
onda joj zadigne suknju i stisne ju uz stećak
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 09:25   #36
Sve scene sa Deborah Unger u Crashu...mlljaaaacccc
__________________
...stuck inside Memphis with a mobile home...
Dominion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 20:44   #37
Quote:
Icepick kaže:
Actually, that sounds pretty much like you.
Nda. Smisao za humor je, za razliku ljepote, prelazan. (Works both ways, naturally.)
jay is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 20:47   #38
Quote:
glupinickname kaže:
Bugger off, bitch. Ja svoju erotsku delektaciju nalazim u dobrim starim pr0nicima as god intended it to be,
Je bas. Zato se stalno zalis kad ti Jimmy daje one hardcore filmice. Hardcore ti je pre hard, francuski art filmovi su ti pre art...

<shrug> Ko sto kaze George Balasevic, danas su petli cudni, svaka im dlaka smeta.
jay is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 21:23   #39
Quote:
jay kaže:
Je bas. Zato se stalno zalis kad ti Jimmy daje one hardcore filmice. Hardcore ti je pre hard,
Pa, as far as I recall, nisam ja bio taj koji je zadnji put koristio izraze "odurno" i "ko dokumentarci sa Discovery Channela", iako sam se totalno slozio sa time.
Quote:
francuski art filmovi su ti pre art...
<shrug> Ko sto kaze George Balasevic, danas su petli cudni, svaka im dlaka smeta.
BWHAHAHA, pise se "B-U-S-H" a ne "B-A-L-A-S-E-V-I-C"!

Inace, drustvo ovo je Dzej. Dzej, ovo je drustvo. Drustvo, tretirajte Dzeja pristojno: ako budete dobri prema njemu onda ce biti sarkastican i zajedljiv i hvatat vas za svaku rijec. Ako ne budete dobri prema njemu, he will strike back.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 21:43   #40
Quote:
glupinickname kaže:
Pa, as far as I recall, nisam ja bio taj koji je zadnji put koristio izraze "odurno" i "ko dokumentarci sa Discovery Channela", iako sam se totalno slozio sa time.
Ah, al razlika je u tome da se ja zalim na te filmice, al se ne zalim na francuske art filmove.

Ti se zalis na sve.

Na sajtu od Montea Cooka ima Internet Message Board Wandering Monster Table. 43 na d% daje:

Gargoyle. This poster sits and waits. The odd thing is, he sits and waits in a forum discussing something he doesn't like. So he sits and waits for any excuse to chime in with a quick snide remark about what he doesn't like about it, or why something he does like is better. CR 5.

Quote:
Inace, drustvo ovo je Dzej. Dzej, ovo je drustvo. Drustvo, tretirajte Dzeja pristojno: ako budete dobri prema njemu onda ce biti sarkastican i zajedljiv i hvatat vas za svaku rijec. Ako ne budete dobri prema njemu, he will strike back.
NE! NE! FLEJMAJTE ME TAK DA CIM STO PRIJE SKUPIM 50 POSTOVA!1!

Glupi forum. Prvo kaj se nemre promijenit nickname, onda nemres otvorit novi account, jer vec postoji acc s tom adresom, al jel mogu onda barem koristit taj acc al promijenit nickname E PA NEMOZES! I onda kad konacno uspijes otvorit novi account, e onda trial period, 50 postova, pa onda inicijacija u kojoj moras s povezom na ocima zakoracit u vatru, sam kaj onda iznenada maknu baklju koja stoji ispred tebe i zakoracis u ledenu vodi, pa onda treba ubit janje, sam kaj mislis da je dijete, jer ti tak vele i pod rukom osjetis nes malo i toplo i golo jer je janje obrijano... i tek onda smijes uzet prestige klasu i radit sve ono kaj na Njuzima mozes radit from day #1. Glupi forum.
jay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.