Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2013., 21:36   #281
@CrniZEC, ne govorim o kontrastu, nego kad se boje/uzorci tuku.
Tipa tigraste stikle sa torbom zebra uzorka, uz crne pvc tajice i kricavo rozu majicu.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 21:46   #282
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
@CrniZEC, ne govorim o kontrastu, nego kad se boje/uzorci tuku.
Tipa tigraste stikle sa torbom zebra uzorka, uz crne pvc tajice i kricavo rozu majicu.
to je kontrast. naucit sto kontrast jest.

kad se uzorci i boje tuku radi se o kontrastu.

da, to je kontrast.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 21:48   #283
Sajko smajl.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 09:53   #284
Sajko na kokošinjcu.
Na USu je to normalna emotikona.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 10:15   #285
Odjeca cini neki dojam o covjeku, to ne mozemo negirat. Plus ako odabirom cini da se covjek osjeca ugodno u svojoj kozi ili istice ono lijepo na njemu bilo to oci, atletska ramena, uzak struk ili neki treci adut, odjeca je i dodana vrijednost u ukupnoj slici.
Sama sam strasni esteta i obozavam fine materijale, dizajnere minimalizma i lijepa odjeca utjece pozitivno na mene. Oblacim se iskljucivo po raspolozenju i tako je jedino ispravno. Ako mi se ne da spremat na novu cu otic u trapkama i majici s tek opranom kosom, dok ce se ostale cure frizirat, sljokat i utezat. S druge strane ako se probudim "prposna" obuc cu takvu haljinicu bilo ljeta ili zima i ic obavljat svakodnevne aktivnosti. Normalno vazno je slijedit i konvencije u smislu boja, urednosti odjece, duzine suknje i dekoltea. To mi je jedini faktor koji daje limes i ima prednost pred onim kako se osjecam za obuc (ako se radi o nekoj razlici).a
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 10:21   #286
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Sajko na kokošinjcu.
Na USu je to normalna emotikona.
To je sajko smajl svugdje.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 10:28   #287
Odjeca uopce ne cini covjeka nego stav covjekov. Odjeca moze samo pomoci da se covjek osjeca bolje u svom tijelu i u prisutnosti pred drugima ali da ce nesigurnoj osobi pomoci nesto kod drugih to nisu istine. Vazno je da covjek nosi odjecu a ne odjeca covjeka a to moze samo samouvjerena osoba postici.
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 11:45   #288
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
To je sajko smajl svugdje.
Nije na USu

--


Kava smajl odaje nisku inteligemciju. Bez velikog slova. Pitaj Lastanovskog.





---

Sviđam izraz da čovjek nosi odjeću a ne ona njega, kao uostalom i druge materijalne stvari koje "zavladaju" ljudima umjesto da im služe.

Znao sam lika koji je ljude sudio po cipelama. (gej)
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 11:46   #289
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ja predlažem da muški svoju odjevnu usklađenost dokumentiraju slikama, čak i ovi bez majice
Smooth operator.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 17:35   #290
odjeća

Quote:
dalmatinac91 kaže: Pogledaj post
Odjeca uopce ne cini covjeka nego stav covjekov. Odjeca moze samo pomoci da se covjek osjeca bolje u svom tijelu i u prisutnosti pred drugima ali da ce nesigurnoj osobi pomoci nesto kod drugih to nisu istine. Vazno je da covjek nosi odjecu a ne odjeca covjeka a to moze samo samouvjerena osoba postici.
Pridružujem se svemu rečenom od Dalmatinca91,istomišljenici smo!Samo snob pati na marku(većinom)čast izuzecima!
jezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 17:53   #291
Quote:
dalmatinac91 kaže: Pogledaj post
Odjeca uopce ne cini covjeka nego stav covjekov. Odjeca moze samo pomoci da se covjek osjeca bolje u svom tijelu i u prisutnosti pred drugima ali da ce nesigurnoj osobi pomoci nesto kod drugih to nisu istine. Vazno je da covjek nosi odjecu a ne odjeca covjeka a to moze samo samouvjerena osoba postici.

živio kralju . što će ti dolče & gabana majica ako izgledaš ko vreća govana, 30 kila masti na sebi, loše drzanje itd... čovjeka čini prvenstveno ono iznutra , znaci karakter i mentalni sklop, jer to je nesto sto se tesko mijenja. poslije unutarnjeg ide vanjstina . ako te je majka priroda ucinila takvim kakav jesi, to je ok, ali na nekim stvarima se moze poradit. a tek onda , kao svijeća na rođendajskoj torti dolazi odjeća. robu je lako kupit, ono iznutra se gradi godinama, pa i iz vanka. * zgodnom čovjeku sve dobro stoji, a masne ljenčine to pokusavaju nadoknadit markicama- jebeš to
evo sad ću is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 22:51   #292
Evo vidite da odjeca ipak definira covjeka - neki od nas odmah prema markiranoj odjeci zakljucuju da ju nose nesigurne masne ljencine
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 00:31   #293
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Evo vidite da odjeca ipak definira covjeka - neki od nas odmah prema markiranoj odjeci zakljucuju da ju nose nesigurne masne ljencine
kad drukcije karaktere nisam ni upoznao a da nose markiranu odjecu, osim nesigurnih masnih ljencina koji ce jedno odjelo cija proizvodnja kosta 100 dolara platiti 1000 dolara samo zato sto na odjelu ima prisiven naziv neke firme, dok je odjelo proizvedeno u kini, kao sto je i hg spot napravio sa telefonom, kupio kineski nebrendirani proizvod i platio licencu da lupe svoje ime na njega, pa ti meni reci jel to sad izbor nekog normalnog ili tipa:"ne znam kud cu sa novcem, al u sirotista nedam ni lipu!".
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 12:27   #294
čini. al ima nekaj i u stavu...
i nekim momcima trenirke jaaako dobro stoje...pogotovo onim mršavijim
tijelo općenito dobro izgleda ako ej definirano u trenirci, žensko i muško...
a možda samo meni, ne volim ušminkane ljude, ne djeluje opušteno i spremno za spontane promjene plana
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:03   #295
Evo dokaza da cini:


http://www.youtube.com/watch?v=eiUOudVuGf8
luxemburg-bih is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 20:31   #296
odjeća

Quote:
luxemburg-bih kaže: Pogledaj post
E pa link je super...za umrijet od smijeha!Stavi seljaka u lijepu odjeću-on je i dalje seljak-to nemreš promjenit!Nek mi oproste vrijedni ljudi sa sela na "izrazu" slengovskom!
jezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 20:45   #297
Cini.Meni su pojedinci rekli da steta sta iman neki svoj stil jer zbog toga im nebi mogla bit cura.Isto tako,meni je bitno kako se musko oblaci,osobito patike zbog kojih me moze odbit ili obrnuto ^^
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 20:50   #298
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post

Dakle - kakav je vaš stav o odjeći i obući potencijalnih partnera?
Imam zamisao kako potencijalni dečko treba biti odjeven.
Jasno znam što mi je privlačno vs. što mi je odbojno.

Quote:
Da li to može biti presudan element?
Da.
Quote:
Što dolazi kod sudara svjetova, primjerice hardcore alternativa vs. šminkeraj, ima li tu šanse za romansu?
Osobno sam protiv.
Quote:
Da li možete pregrmiti odjeću i obuću partnera koje se doslovno zgražate i sa tom osobom zagrljeni šetati gradom?
Ne.

I nije problem šetati s njim po gradu dok je on u tome. Problem je što mi on kao takav, nije privlačan. Da se radi o prijatelju, slobodno možemo šetati, kako god bio odjeven.

Quote:
Da li ima koristi od pokušaja preodgoja partnera, to jest sugeriranja da se neke stvari više ne nose?
Ne.
Nisam za to.

Svatko ima izgrađen vlastiti stil koji čini dio njegove osobnosti. I to se treba poštovati. Ako nam neki segment ekspresivnosti potencijalnog partnera ne odgovara, znači da taj partner nije za nas. I treba tražiti dalje.
Quote:
Moje iskustvo je pokazalo da su takvi pokušaji uglavnom osuđeni na propast i vrijeđaju osobe kojima je komentar upućen... (što je i logično, mislim da ne postoji osoba koja za sebe misli da ima loš ukus)
Sve da i sam Karl Lagerfeld glavom i bradom kaže da je to loš ukus, taj dio je potpuno nevažan. Svatko ima pravo nositi ono što smatra lijepim i u čemu se najbolje osjeća. I mi nemamo pravo ulaziti u taj dio.
Quote:
Da li loš odabir odjeće i obuće govori loše stvari o čovjeku koji to nosi?
Ne.

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
@CrniZEC, ne govorim o kontrastu, nego kad se boje/uzorci tuku.
Tipa tigraste stikle sa torbom zebra uzorka, uz crne pvc tajice i kricavo rozu majicu.
Imam tigrastu torbu s fuksija uzorkom, i znaš kako je krasna.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 01:26   #299
pačotice
pufolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 08:28   #300
ja jako volim muškarce u odijelima..baš onak mmm sexy ali CIPELE

zašto rade tako ružneee cipele za muškarce..ali zašto..kad vidim muškarca u odijelu odlijepim ali ne spuštam pogled ispod koljena jer se uvijek razocaram
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland

Zadnje uređivanje Buba Mraz : 28.08.2013. at 09:18.
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.