Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2007., 12:10   #201
Mala, ajmo zajedno na zitnjak kad dodjem, a? Onda cemo si podjelit liste i trazit najpovoljnije cijene

Cure, super ste pomogle!!!
Stvarno bi bilo najbolje otic tamo i od prilike cijene raspitat i onda vidit koliko treba i sta bi kostalo kad bi sami radili i onda usporedit sa cvijecarkom..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:43   #202
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Mala, ajmo zajedno na zitnjak kad dodjem, a? Onda cemo si podjelit liste i trazit najpovoljnije cijene

Cure, super ste pomogle!!!
Stvarno bi bilo najbolje otic tamo i od prilike cijene raspitat i onda vidit koliko treba i sta bi kostalo kad bi sami radili i onda usporedit sa cvijecarkom..
Može Magg, ako netko ide samnom bit će mi se lakše dić, mislim ne mogu nekog ostavit na cjedilu u 5 ujutro
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:44   #203
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Može Magg, ako netko ide samnom bit će mi se lakše dić, mislim ne mogu nekog ostavit na cjedilu u 5 ujutro
I ja bi isla, mozemo zajedno?
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:48   #204
Mala
Pogotovo ne "stranca" Ajd bas bi se mogli dogovorit, povedemo jos i lunalu i obavimo za 1 sat posao, pa jos stignemo i jednu jutarnju
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:50   #205
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Mala
Pogotovo ne "stranca" i jednu jutarnju
Kava sa strankinjama dogovoreno... čisto da malo prošvrljamo, za sad, a kasnije u 6mj idem za stvarno vidjet točno sve...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:58   #206
Dogovoreno
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:00   #207
Ako smijem jos reci da se za prvi put ne trebate ubijati i biti tamo u 5:30. Iza 6 ce biti OK, cak 6:30, ali kad idete kupovati, ono par dana prije svadbe, e onda je bitno da dodjete sto ranije jer vam inace cvjecari pokupe najbolje i...

Inace njima koliko ja znam cvijece dolazi 2 puta tjedno, jedan od tih dana je srijeda i to dodje oko 4 ujutro.

SRETNO!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:01   #208
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Mala
Pogotovo ne "stranca" Ajd bas bi se mogli dogovorit, povedemo jos i lunalu i obavimo za 1 sat posao, pa jos stignemo i jednu jutarnju

Jeeeeeeeee Super, samo mi javite kad..bas se veselim toj kavici I usput obavim shopping masnica i svega za revere u Dobrom partneru
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:02   #209
misiz, sad si nas spasila

moramo se samo dobro pripremit da znamo sta trazimo i koje informacije sve trebamo.. Onda dobri partner obavezno i bez nje nista.. a pametnije bi bilo da prije svega popije kavu, da budemo fit
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:06   #210
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
misiz, sad si nas spasila

bez nje nista.. a pametnije bi bilo da prije svega popije kavu, da budemo fit
potpisujem
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:10   #211
I ja bi na jednu ...dal primate bivsu udavacu sa trbuhom?
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:12   #212
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
I ja bi na jednu ...dal primate bivsu udavacu sa trbuhom?
daaaaaa, tvoji savjeti bi nam super dobro dosli Mislimda se cure slazu
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:12   #213
Ako se mozes u 5 ustat
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:35   #214
Vidim da je netko spominjao kale. U ovo zimsko doba, cijena im je 30kn po komadu (a i vise cijene se nadju ). Ja sam htjela buket od nekoliko svezanih kala i u jednoj cvjecarni su mi rekli da bi cijena bila 600-700kn. Nema sanse! U drugoj mi je zena naplatila 150, jer uzgaja domace, a ne uvozi iz Nizozemske.
U svakom slucaju, ako imate smisla, zelje, volje, sami si napravite aranzmane, sigurno je jeftinije.
Btw, komad ruzmarina je sada 3-4kn ako koga zanima.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:40   #215
ksenija 2 fala na info. znači treba tražiti domaće uzgajivače.. jeste čule curke
Nego čujte ja u 8 moram bit na poslu tak da nemojte sad baš ono da moram letiti uglavnom šta onda računam slijedeći tjedan jedan dan?
A ti Wedd ako te opere mučnina i nesanica slobodno se priključi
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:44   #216
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Vidim da je netko spominjao kale. U ovo zimsko doba, cijena im je 30kn po komadu (a i vise cijene se nadju ). Ja sam htjela buket od nekoliko svezanih kala i u jednoj cvjecarni su mi rekli da bi cijena bila 600-700kn. Nema sanse! U drugoj mi je zena naplatila 150, jer uzgaja domace, a ne uvozi iz Nizozemske.
U svakom slucaju, ako imate smisla, zelje, volje, sami si napravite aranzmane, sigurno je jeftinije.
Btw, komad ruzmarina je sada 3-4kn ako koga zanima.
Ja bi kale, ali uzimat cu ih u svibnju, tad bi trebale biti jeftinije...Ali svakako cu sve raditi sama jer uz sve te cijene cvijeca cvjecarke jos napalte vecu cijenu cvijeca od nabavnih i njihove ruke...tako da Ja cu to sama sve radit u svakom slucaju ( kao i pozivnice i revere i buket za auto i lazni)


Kako sam sad izracunala za cvijece cemo potrosit od 500 -800 kn, a to je stavrno super cijena obzirom da cemo imat uredjenu salu sa cvijecem, auto i bukete...
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:44   #217
Vi iz radnicke klase se dogovorite, ja se mogu ponovo leci kad vi podjete radit
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 15:16   #218
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
...a ne uvozi iz Nizozemske...
Pa, moram reci da mi imamo jako jako lijepi svijece u Nizozemske...
__________________
people photographer - no people, no fun!
OlafSiebert is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 15:35   #219
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Vi iz radnicke klase se dogovorite, ja se mogu ponovo leci kad vi podjete radit
Zločesta si znaš i ja bi nakon toga he, he, nadam se da će te toliko razbudit da nećeš moć zaspat he, he
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:54   #220
Mala Ne smeta meni za
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.