Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2014., 13:38   #1001
ima netko iskustva s ovim salonom ili ovakvim masažama?

https://www.ponudadana.hr/10-anticel...m.hr&ch=OKEP4#

hvala
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 02:02   #1002
Bila na depilaciji u Oazi, jako ljubazna, simpatična i brza djelatnica svakako preporučujem.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 13:32   #1003
Baš kupila preko Crnog jaja 3/2 dana u Vodicama(Imperijal)
Kupon vrijedi do 12.6.

Lani već bili isto preko Crnog jaja i bilo je baš dobro
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 10:33   #1004
BARI-TOP servis za čišćenje

Prijateljica i ja kupile kupone za čišćenje stana u servisu Bari-top. Dakle katastrofa!
Umjesto 4 sata čišćenje skrate na 3 - zakasne 15ak minuta i odu 15ak minuta ranije jer im se kao žuri na drugi termin, u međuvremenu piju sok, razgovaraju na mobitel i razgovaraju međusobno (i ja i prijateljica uzele 2 žene na 4 sata).

Navodno profesionalna sredstva za čišćenje koja nose su u biti 2 šprickalice kojima čiste sve i nakon kojih sve ostaje mutno i musavo. Prozori ostali puni fleka, pločice kao da ih nitko nije ni pogledao, žene spore, traljave - mlade cure koje zarađuju valjda za džeparac i rade preko volje.
Bolje si očistim sama kad čistim nabrzinu nego što je bilo nakon njihove "generalke".
Napominjem da je stan inače redovno održavan i uredan i nije ga problem dovesti u stanje da blista. Ovo je bilo aljkavo i jednostavno loše.
Ne donose ni ljestve ni usisavač ni lavor ni dovoljno krpa pa im sve to morate sami osigurati. Osim toga, sama djelatnica je rekla da im dam ako imam svoja sredstva za kupaonu jer njihova "nisu baš nešto". Toliko o tome da su sredstva uključena u cijenu.
I još se usude u ponudi napisati da je inače sat čišćenja 100 kn a stari zagrebački servisi za čišćenje nakon kojih sve miriši naplaćuju 50.

Ne isplati se dati ni 100 kuna za ovo, samo ćete se naživcirati kad vidite na što to čišćenje liči i nakon njih ćete opet morati sve sami.
Jungle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:53   #1005
Quote:
Jungle kaže: Pogledaj post
Prijateljica i ja kupile kupone za čišćenje stana u servisu Bari-top. Dakle katastrofa!
takodjer

totalno lose

moja nije kasnila i ja sam ju u stanu ostavila samu dok je radila ali kad sam se vratila 15 min prije isteka vremena ona je vec odavno bila gotova, spakirana i cekala na odlazak
cak niti prasinu nije pobrisala kako spada, a stan je vec u startu bio prilicno cist tako da nije imala previse posla
ali niti to nije bilo dovoljno da osisti ono sto treba

jako lose

ne kuzim zasto to rade
da je bilo dobro zvala bi ju redovno, ovako mi to ne pada na pamet
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 15:48   #1006
Exclamation

Ima li netko iskustva sa šišanjem u frizerskom salonu NICOLE (Zagreb, trg bana Jelačića) ?? hitno, hvala
(ponuda je na megapopust hr)
MissMisery is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 14:10   #1007
Drage cure.

Pišem ovdje da se malo ispušem nakon neugodnog razgovora s vlasnikom salona "Studio Iva".

Dakle, na poklon za rođendan sam prije mjesec dana dobila manikuru i pedikuru te trajni lak, kupon kupljen na Ponudi dana. Svojom greškom nisam pogledala rok iskoristivosti, u međuvremenu sam bila u selidbi i 2 tjedna nisam znala za sebe i sad kad je to prošlo, odlučila sam se počastiti svojim poklonom. Kad ono, šok i nevjerica kad sam ustanovila da je rok iskoristivosti bio do 13.4. (ja sam potvrdu o kupnji dobila 8.4.). Moja prva reakcija je bila da je riječ o grešci, zatim je stvarno ispalo da sam ja imala 5 dana za iskoristiti taj bon i molim ih da mi izađu u susret. Nedavno je mojoj sestri istekao kupon za masažu pa je sve bilo rješeno jednim telefonskim pozivom. U ovom slučaju, vlasnik mi nikako nije htio izaći u susret. Rekao je da su prebukirani sljedećih mjesec dana; ja sam rekla da nije problem, da je moja greška, da mogu doći kad god mi oni kažu da su slobodni. Onda je ipak zaključio da nije problem u tom nego da mogu iskoristiti samo pod uvjetom da kupim još nešto od njih. Tu sam izgubila svo svoje strpljenje i moljakanje i rekla da mi ne pada napamet, da je ponuda uredno plaćena, da nisam dogovorila termin i otkazala, da ga jednostavno još nisam dogovorila i da ne mislim da je ovo u redu. Da je njima potpuno svejedno kad odrade termin jer je termin PLAĆEN. Međutim, ništa.

Ni od Ponude dana nikakve koristi, nikakva zaštita potrošača, a stvarno sam često kupovala kod njih, više neću.

Uglavnom, ovaj rant je iz dva razloga: ne idite u Studio Iva (to je najviše što mogu napraviti s obzirom na to da sam vlasniku rekla da ću apsolutno svakom kog znam reći sve najgore o salonu, osobna satisfakcija s obzirom na kulturu razgovora s njim) i drugi - pogledajte rok iskoristivosti kupona
Jojer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 13:51   #1008
Quote:
Jojer kaže: Pogledaj post
Drage cure. Pišem ovdje da se malo ispušem nakon neugodnog razgovora s vlasnikom salona "Studio Iva".
evo mogu ti reći da si barem jednu stranku odgovorila od posjeta njima
Taman gledam paket od 3 anticelulitne masaže i mislim si kako je očito greška da je rok iskoristivosti 5 dana, ali očito imaju foru da stave kratki rok iskoristivosti, "naberu pare", ljudi iz ovog ili onog razloga ne primjete taj rok ili ne stignu i eto ti ga na!
Uglavnom, odustala.... tražim dalje
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 21:34   #1009
https://www.ponudadana.hr/Izbjeljiva...kout_catsub_AT

bio netko? probao?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 11:31   #1010
Bok,

ima li netko isutva s kozmetičkim salonom Ljubica u Zagrebu?
Kupila sam ponudu, pa da se malo informiram
hera888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 20:13   #1011
Je li netko kupovao preko portala Trendi hr?
Ja sam platila preko njih geliranje noktiju i sad zovem zoveeeeeeeem zovem i nitko se ne javlja. Dva dana zovem. Studio Nokti Zagreb.
Kaj da vam velim Tražit ću povrat novca.
MissMisery is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 12:50   #1012
Ekipa, jeste skužili šta Kolektiva, Ponuda dana i slični rade s putovanjima rade s putovanjima, stave npr. cijenu 100 kn, i ako ne pročitate detaljno, ne vidite da je to cijena samo za rezervaciju, a ostatak morate platiti u hotelu.
Ne znam čega će se sve dosjetiti da privuku nas kupce, da ovce kupe neki kupon, i onda nas nasanjkaju da dođemo u hotel i nadoplatimo.

U čemu je problem staviti pravu cijenu, cijelu, a ne u ratama >???????
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 21:24   #1013
Nije to samo na putovanjima, već na svim njihovim ponudama, mislim da rezervacija ide portalu, a ostatak ponuđaću. To mi je glupo zbog kupona koje poklanjam.
__________________
https://i.postimg.cc/rm9HYVV4/Izrezak1.jpg
tomy2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 13:48   #1014
Meni je to ok u slučaju da se ponuda iz nekog razloga ne uspije iskoristiti - gubi se znatno manje novaca
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 14:04   #1015
Cure, Jojer, voljela bih pojasniti gore spomenutu situaciju, slučaj Jojer je uspješno riješen, rok iskoristivosti te ponude nije bio samo 5 dana, ponuda je objavljena u 2. mjesecu, a rok je bio do 13.4. Svejedno, potrudili smo se i ponudili našoj korisnici Jojer zamjensku uslugu u drugom salonu, na obostrano zadovoljstvo.

Uvijek ćemo urigirati kad možemo pomoći, mišljenje naših korisnika, kao i njihovo zadovoljstvo glavni nam je orijentir u poslu koji radimo i maksimalno se trudimo izaći u susret kad god možemo. Drago nam je da smo uspjeli naći rješenje i nadamo se da će nam se korisnica Jojer, da izbjegnemo imena, ona će znati, javiti sa komentarom nakon korištenja ponude, koje će sigurni smo, biti ugodno.

P.s. Europe, ovo što spominješ kao foru portala grupne kupovine, nije napravljeno s nikakvom zlom namjerom da se itko zavara nego korisnici od sad na nekim ponudama imaju i tu opciju, da dio cijene plate putem portala, a preostali iznos na licu mjestu što su prema istraživanjima mnogi i željeli. I dalje, cijeli iznos je moguće uplatiti u komadu, ovo je samo dodatna pogodnost i na našem portalu jasno je istaknuto da to točno tako funkcionira.


Pozdrav od cijelog tima Ponude Dana
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 18:07   #1016
Preporucujem salon Charme Maria u ulici Predraga Heruca 3, Jarun.
Narucena sam odma sutradan, jako su strucni, sisaju odlicno, i nisam imala dojam da imam losiji i kraci tretman samo zato sto sam dosla s kuponom. Definitivno se vracam tamo i mogu ga preporuciti. Ponuda ukljucuje i pranje kose, iako nisam dobila njegu Macadamia uljem, ili bar nisam skuzila, ali masaza vlasista je bila odlicna
Kupljeno na megapopust.hr : http://www.megapopust.hr/64-popusta-...umjesto-210-kn
AnamarijaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 18:45   #1017
Quote:
AnamarijaR kaže: Pogledaj post
Preporucujem salon Charme Maria u ulici Predraga Heruca 3, Jarun.
Narucena sam odma sutradan, jako su strucni, sisaju odlicno, i nisam imala dojam da imam losiji i kraci tretman samo zato sto sam dosla s kuponom. Definitivno se vracam tamo i mogu ga preporuciti. Ponuda ukljucuje i pranje kose, iako nisam dobila njegu Macadamia uljem, ili bar nisam skuzila, ali masaza vlasista je bila odlicna
Kupljeno na megapopust.hr : http://www.megapopust.hr/64-popusta-...umjesto-210-kn
I registrirala si se samo da nam to kažeš? Vjerodostojno, nema šta
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 22:10   #1018
Quote:
Jungle kaže: Pogledaj post
Prijateljica i ja kupile kupone za čišćenje stana u servisu Bari-top. Dakle katastrofa!
Umjesto 4 sata čišćenje skrate na 3 - zakasne 15ak minuta i odu 15ak minuta ranije jer im se kao žuri na drugi termin, u međuvremenu piju sok, razgovaraju na mobitel i razgovaraju međusobno (i ja i prijateljica uzele 2 žene na 4 sata).

Navodno profesionalna sredstva za čišćenje koja nose su u biti 2 šprickalice kojima čiste sve i nakon kojih sve ostaje mutno i musavo. Prozori ostali puni fleka, pločice kao da ih nitko nije ni pogledao, žene spore, traljave
strava. i jesi im javila kako si zadovoljna uslugom?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 14:16   #1019
Ima tko iskustva sa frizerskim salonom Marcela u Ilici 49 u Zagrebu?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:02   #1020
LADY B salon srednjaci

Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Bok. Zanima me Lady B frizerski salon na srednjacima? IMaju ponudu na kupime.hr pa me zanimaju iskustva?
Ako imaš imalo razuma bježi od tog salona jer mi je žena totalno spalila kosu minivalom.Tjednima me boljelo tjeme, na pola glave minival NEMAM a na ostaloj polovici je spaljena zemlja. Sudimo se na Sudu časti pri Gospodarskoj komori i još me više šokira što nije pokazala trunku žaljenja zbog katastrofe koju mi je priredila! BJEŽI GLAVOM BEZ OBZIRA!
Merlys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.