Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2010., 11:59   #21
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
netko je gore spominjao Hitlera i znam da ovo nije tema rasprave ali nemojmo zaboraviti da je Hitler na legalan način došao na vlast i možda je puka slučajnost što se to baš tada poklapalo
U lošem periodu sam narod bira lošu osobu (lošeg vođu) da ispuni taj loš period
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 16:39   #22
Kako će taj Uran utjecati na Ovnove(sunce u Ovnu), ili osobe sa nekom od osobnih planeta u Ovnu? Baš me općenito zanima, ne za neku konkretno planetu...
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 13:56   #23
nervozno, s mogućim aritmijama srca
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 16:25   #24
evo, ja sam jedna od onih koji reagiraju na uranove tranzite...vec ga osjecam s obzirom da mi je sunce na 0'58 ovna, a merkur kao vladar ASC na 22'41 riba...

sad pred neki dan na tocan tranzit jupitera preko merkura i nalet urana na sunce dobila sam novi posao...al kako?...u petak na razgovoru kod novog poslodavca u ponedjeljak vec otkaz kod starog...

trebam li reci da zadnje dvije godine pisem i saljem molbe naokolo i nula bodova, a sad u ovom periodu hrpa poziva na testiranja i razgovore, kano bi dalmatinci rekli: ludilo brale!

inace mi je sunce vladar 5. polja pa ne vidim tu neke poveznice s poslom i to pripisujem tranzitu jupitera preko merkura, vladara ASC, 2. i 5. kuce, ali pripisujem uranu NACIN na koji se sve dogada...nema tu nekog promisljanja, kalkuliranja...sve je sad i odmah sto odgovara mojoj ovnovskoj prirodi..

u te dvije zadnje godine "platila" sam ceh kvadrata plutona na sunce, nije bilo lako i jos ce neko vrijem trajati, al brzo je gotovo

genrealno gledajuci kad uran dublje ude u ovna i pluton u jarca, iako je to sraz dvojce titana kroz kvadrat, ja tipujem na urana, jer koliko se god pluton bude ukopavao u kamenog jaraca, uran ce ga tjerati van potaknut eksplozivnim nabojem ovnovske vatre i raskrinkavati, mislim da ce mnogi "casni" ljudi pasti a pluton ce mu pomoci htio-ne htio radi svoje osnovne prirode - srusi da mozes opet stvoriti...vjerujem da cemo proci svojevrsnu katarzu kao drustvo kad sve bude gotovo
reaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:55   #25
Uran u Ovnu

Eto sutra nam Uran ulazi u Ovna. Već je danas, na prelazu iz Riba, pokazao svu svoju snagu. Japan - potres 8,9 po Rihteru. No, to je tek početak. Vidjela sam da se na ovom forumu već donekle raspravljalo o ovoj temi, no iskreno mislim da zapravo nitko ne zna što nam donosi. Dobro je vratiti se u prošlost, spomenuti Hitlera i sve što je Uran u Ovnu prije 84 godine donio, ali... Moram priznati nisam zadovoljna nekim općenitim predviđanjima za Hrvatsku, u kojima se u dvije rečenice pokušava pojasniti što će li nam se sve događati. Osobno mislim da nećemo morati dugo čekati da vidimo što Uran donosi našoj državi. Već je sad Uran u kvadratu sa suncem u Raku (vlast,vlada). Nisu ni ovi prosvjedi uzalud, a po mojem mišljenju kako se bude pomicao naprijed, situacija će biti sve zaoštrenija. Ne treba zanemariti ni utjecaj Urana na osobnom planu pojedinaca. Doista će se mnoge njegov dugotrajan tranzit uskoro početi ticati...

Zadnje uređivanje 4. kamenčić : 11.03.2011. at 13:57. Reason: tipfeler
4. kamenčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 15:55   #26
Po našem vremenu Uran ulazi u znak Ovna 12.3.2011 u 1h:31min

Koga to trese neka se spremi za ludi vikend
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 20:53   #27
konačno malo akcije uran iz ovna mi 'baca' fine aspektiće na niz planeta prvenstveno trigon na natalni uran u strijelcu u 7. kući (ufff, hehehehehe) a onda sekstil na veneru pa nešto kasnije trigon na mjesec!!!!
iiiihaaaaaaa

s obzirom da se ne mogu rastati....mogla bih se udati
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 21:54   #28
Quote:
4. kamenčić kaže: Pogledaj post
Eto sutra nam Uran ulazi u Ovna. Već je danas, na prelazu iz Riba, pokazao svu svoju snagu. Japan - potres 8,9 po Rihteru. No, to je tek početak.
Uranova snaga tu ne igra ulogu koju mu pridajes.On je samo kap koja je uz ostalo prelila casu koja se puni jos otkako je Neptun presao u 5/6 Vodenjaka.Da trenutno NE nije na 30 * Vodenjaka, Uranov bi efekt bio = 0

Quote:
Vidjela sam da se na ovom forumu već donekle raspravljalo o ovoj temi, no iskreno mislim da zapravo nitko ne zna što nam donosi.
Ovim se komentarom osjecam prozvanim,jer sam osobno dao vidjenja po osnovi Uranovog kretanja u duzem razdoblju.

UR u Ovnu znači revoluciju na globalnoj razini !
PL koji s njime tvori kvadrat znači zategnutost odnosa i promjene koje će vladajući donositi pod tim pritiskom.SA koji se vratio u Djevicu radničkoj klasi poručuje da još nije izgubila sve,i on je to preostalo došao pokupiti.
PL je još uvijek jak na prvim stupnjevima Jarca i vladajučima omogučuje da kupuju vrijeme jer Saturn je u Djevici neodlučan ;na rubu očaja.Povratkom u Vagu Saturn prvi puta otvoreno prijeti vlasti.....
Kad PL prijeđe u drugu polovinu Jarcu on više nema snage štititi vladajuće u svijetu.UR mu je svojim kvadratom spalio sve mostove,JU mu je presudio opozicijom iz Raka,SA ga podmuklo napada iz Vage...
Konačno i SA dolazi u Jarca. I to je kraj !
UR je u cjelosti prošao znak ovna;u biku je.
Rađanje novog života je okončano i dijete može (od sreće) zaplakati.


Mundana i osobna astrologija su dvije ravni astroloske znanosti i svaka od njih ima i svoju jezicnu inacicu. Izradjivanje pak,teritorijalno omedjenih (drzave) astro karata nesto je drugo.U ovoj domeni onome tko taj jezik razumije,svaka je recenica kao desetak stranica... makar,u osnovi tekst koji sam ubacio i ne moze biti laicki jasniji.

Quote:
Dobro je vratiti se u prošlost, spomenuti Hitlera i sve što je Uran u Ovnu prije 84 godine donio, ali...
Tvrdnja,da je ovog zlocinca Uran donio na vlast velika je zabluda ! On je samo odredio zemlju u kojoj ce se pojaviti,a sve su ostalo odigrali,Saturn,Neptun i Pluton.

Quote:
Moram priznati nisam zadovoljna nekim općenitim predviđanjima za Hrvatsku, u kojima se u dvije rečenice pokušava pojasniti što će li nam se sve događati.
Posto sam jedini koji je u ovoj godini pisao o hrvatskoj sudbini i tu sam izgleda prozvan.Pa,prebaci se na temu o hrvatskoj u 2011 i reci sto je pocev od datuma pocetka prosvjeda na dalje netocno preneseno, sukladno dnevnom kretanju planeta !?

Quote:
Osobno mislim da nećemo morati dugo čekati da vidimo što Uran donosi našoj državi. Već je sad Uran u kvadratu sa suncem u Raku (vlast,vlada). Nisu ni ovi prosvjedi uzalud, a po mojem mišljenju kako se bude pomicao naprijed, situacija će biti sve zaoštrenija. Ne treba zanemariti ni utjecaj Urana na osobnom planu pojedinaca. Doista će se mnoge njegov dugotrajan tranzit uskoro početi ticati...
Ovo je tvoje osobno stajaliste i necu komentirati .

__________________
Istom,kad otvorimo treće oko spoznajemo što je laž !
Deus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 12:43   #29
... Uran se je 11.03.2011. našao na 29 stupnju Riba u konjunkciji sa Scheat (0 stupanj Ovna, prirode Mars/Merkur koja donosi velike nesreće), a Pluton na 7 stupnju Jarca u konjunkciji sa Facies ( 8 stupanj Jarca, prirode Sunce/Mars koja donosi nasilne smrti, bolesti, nesreće, rat, potrese). S obzirom na prirodu samog aspekta - kvadrata (Uran90Pluton) i narav fiksnih zvijezda sa kojima su Uran i Pluton u konjunkciji, možda se je mogla i približnije odrediti priroda katastrofe koja se od 11.03. nadalje događa u Japanu?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 13:00   #30
Misliš kao što je ovdje predviđeno


http://voxx.org/2011/03/08/uranus-at...ls-of-pegasus/
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:48   #31
Masovni protesti u Rusiji protiv Putina koje nisam ocekivala jer njegov represivni aparat godinama uspjesno djeluje, ocito Uran, promjena smjera, neocekivano, sto je jos uzrok??
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 23:12   #32
Evo nam i jednog primjera vizionarstva Urana u ovnu.




Moller Skycar M400 je prototip "letećeg automobila" dizajniranog od kanadskog izumitelja Dr. Paul Mollera koji je četrdeset godina pokušavao ostvariti svoju viziju i životni san - razviti leteća vozila dizajnirana za okomito uzlijetanje i slijetanje. Njegov cilj je razviti i staviti u uporabu ta mala leteća prijevozna sredstava da se mogu koristiti na siguran i jednostavan način poput automobila. Prototip je proizveden, Moller tvrdi da može letjeti brzinom 50 mph (milja na sat) i deset metara iznad tla. Javna proba koju su napravili izvedena je 2003. godine kada je zbog sigurnosti automobil bio zavezan dizalicama jer je bio u stanju samo lebdjeti, a prototip bi trebao letjeti u 2012. Držimo mu fige.

Leteći avtek radi s Wankel rotacijskim motorima na benzin, a Moller planira da u budućnosti rade na bio goriva. "Možete ubrzati preko stijene, ograda ili plovnih putova s ​​lakoćom jer niste ograničeni na površinu"...kaže striček Moller.






Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 11:32   #33
jao da, sigurno ce biti nekih strava otkrica.....jos kad Saturn udje u sko...pa krene da lomi ii transformise sa Pl u jarcu u duetu....pa ovaj Neptun zagazio na svoje tlo vizionarstva
Ne bi me cudilo da nam teleportacija postane deo zivota

ziveo Ur u ovnu
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:34   #34
Uran u Ovnu?

astrolozi (uran) se svađaju (ovan)

bespilotna letjelica (uran) pobijedila (ovan) u bici (ovan) laserskim topovima (uran) nad hong kongom (ovan)

nad Njemačkom (Ovan) je padala purpurna (ovan) kiša (uran)

iznenadni (uran) preokret (uran) u metodologiji istraživanja (uran) hemoglobina (ovan) donio je pravu revoluciju (Uran) u poimanju spoznaje (uran) o krvnoj slici (ovan)..


__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 04:53   #35
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
nervozno, s mogućim aritmijama srca
Hvala

Imaju li neke lijepe globalne vijesti osim čudnovatih izuma?
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 07:59   #36
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
Hvala

Imaju li neke lijepe globalne vijesti osim čudnovatih izuma?
zavisi što percipiraš pod pojmom lijep.... ako se to ograničeno metaforom maćuhica u cvijetu, onda nema...

ima...

datulje će dobro rađati, recimo papige će lakše pričati ljudske riječi... zar to nije dobro?
__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 14:09   #37
Quote:
jedrilicar kaže: Pogledaj post
zavisi što percipiraš pod pojmom lijep.... ako se to ograničeno metaforom maćuhica u cvijetu, onda nema...

ima...

datulje će dobro rađati, recimo papige će lakše pričati ljudske riječi... zar to nije dobro?
Ne definiram ljepotu maćuhicama.

Mislila sam u kontekstu društva i (ne)humanosti.
Nasilja i ratova je oduvijek bilo, sad nas je i brojčano više nego prije pa je normalno da ima i više nasilja kvantitativno, a i napredovali smo u nekim intelektualnim dostignućima pa sve kreativnije sodomiziramo jedni druge.
Zanimalo me donosi li ovaj Uran/Neptun/Saturn/Pluton imalo procvata one strane ljudskosti koje se ne sramimo?
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:41   #38
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
Ne definiram ljepotu maćuhicama.

Mislila sam u kontekstu društva i (ne)humanosti.
Nasilja i ratova je oduvijek bilo, sad nas je i brojčano više nego prije pa je normalno da ima i više nasilja kvantitativno, a i napredovali smo u nekim intelektualnim dostignućima pa sve kreativnije sodomiziramo jedni druge.
Zanimalo me donosi li ovaj Uran/Neptun/Saturn/Pluton imalo procvata one strane ljudskosti koje se ne sramimo?
donosi potpunu transformaciju svijeta kakvoga poznajemo, regula i morala kojeg se držimo, religijskog i filozofskog svjetonazora pod kakvim smo odgojeni,

promjene će biti korjenite i sveobuhvatne i transformirati će političke, ekonomske i društveme odnose...

promijeniti će se lice Zemlje u bukvalnom i prenesenom smislu..

ali sve to i nije nužno loše... ispunjenje mita o Uranu traži baš to, a konačno ishodište neobično je slično slici svijeta kakvu je u svojim vizijama imao Gene Rodenberry, kreativni otac Star Treka

ako se držimo u okvirima te iluzije kao jedne moguće (čak vrlo moguće stvarnosti), onda bi početak toga razdoblja korespondirao sa vremenima prvog kontakta, a ova današnja vremena predstavljaju uvodno prestrojavanje koje slijedi kao uvertira nekog možebitnog Armagedona, bez kojega nema ni novog neba ni nove zemlje, ako pod time smatramo eru vodenjaka...
__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.