Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2008., 01:19   #1
Pravi muškarac a ono nevin... dobro ili loše?

pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 01:49   #2
mislila bi sve najbolje!
bila bi mi čast jer sam mu prva,i bio bi mi draži nego neki dečko koji je zbario cijelu europu i pola azije i najmanje bi ga zbog toga osuđivala,ismijavala i mislila da nije normalna,dapače
a to što nema iskustva ne znači da je loš u krevetu,to što je netko spavao sa puno cura nije nikakva garancija da će biti bolji od onog tko je nevin
još ako smatram da je taj muškarac "pravi",ma nema nikakve diskusije
dakle:da mi se ovo dogodi,sve pet!
Roly is offline  
Old 21.09.2008., 01:59   #3
pa kao prvo bi voljela da mi decko kaze da je nevin prije cina tako da fino mozemo porazgovarat da ne bi bilo poslije
inace osjecala bi se posebnom da decko poslije 20-e odluci prvi put spavat bas sa mnom, znaci da se cuvao za neku posebnu a ne bezveze srljao u seks...
btw recimo da sam imala otprilike slicnu situaciju i osjecala sam se prilicno jadno kad sam skuzila da sam ja bezveze srljala prerano u seks...
baby_boom is offline  
Old 21.09.2008., 02:02   #4
Dobro ili lose, zavisi kako kome.

Ali lose je ako ona njemu bude prva (ona naravno ima vise iskustva) i onda on kao najveca kretencina na televiziji izjavi kako on nije zadovoljan njihovim seksualnim zivotom (ona njega ne zadovoljava). Kreten velikih razmjera.
iForce is offline  
Old 21.09.2008., 02:04   #5
ah,cure,priznajem,nevin sam...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:06   #6
ne bih imala problema s tim ama baš nikakvih...osim ako je frajer fakat malo stariji, a nikad nije imao spolni odnos (primjerice, bilo bi za zabrinuti se ako je riječ o 30 pa naviše....), onda bih se zapitala koji je njegov problem i zašto to do sada nije "obavio"...
plamenka is offline  
Old 21.09.2008., 02:06   #7
nikakvih losih primisli ne bih imala...
samo jedan detalj: reci prije, a ne poslije
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 21.09.2008., 02:07   #8
Koji je problem ako je stariji? Razlika bi bila da ima 18 pa mu je prvi put? Pa ne gleda se osobna...
child_in_time is offline  
Old 21.09.2008., 02:11   #9
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
ah,cure,priznajem,nevin sam...
da,da...
kralj i ima harem,pa nevin
daj maži nekom drugom oči.
ili je stvar u spartanskom odgoju?
Roly is offline  
Old 21.09.2008., 02:14   #10
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
nikakvih losih primisli ne bih imala...
samo jedan detalj: reci prije, a ne poslije
a zašto reći prije?
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:14   #11
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...

Nikad ne bih imala negativan stav prema nevinim i neiskusnim muskarcima...najcesce je to znak da su ipak birali s kim ce u krevet i da nisu ljigave muske kurve koje samo pokusavaju dostici odredjeni broj
__________________
"Mira ne nadjoh nigdje, jer me nikad vatra prve zedji ostavila nije "
tanko_krilo_sna is offline  
Old 21.09.2008., 02:15   #12
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
da,da...
kralj i ima harem,pa nevin
daj maži nekom drugom oči.
ili je stvar u spartanskom odgoju?

ne vjerujes postenom gradaninu?
a ne znam kak da ti dokazem...


ma koja frka kaj je frajer nevin.pa nevinost se danas cijeni,moralno,karakterno a vidim na internetu i dosta slucajeva di se "cijeni" novcano.
ako je pametan,naci ce neku zensku desetak ili vise godina stariju od sebe i reci ce joj da je nevin i da vidis kak bu brzo otisla nevinost...
zameo ga vjetar...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:16   #13
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
mislila bi sve najbolje!
bila bi mi čast jer sam mu prva,i bio bi mi draži nego neki dečko koji je zbario cijelu europu i pola azije i najmanje bi ga zbog toga osuđivala,ismijavala i mislila da nije normalna,dapače
a to što nema iskustva ne znači da je loš u krevetu,to što je netko spavao sa puno cura nije nikakva garancija da će biti bolji od onog tko je nevin
još ako smatram da je taj muškarac "pravi",ma nema nikakve diskusije
dakle:da mi se ovo dogodi,sve pet!
bilo bi lijepo ako tako misli puno cura...
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:16   #14
zašto bi bilo loše
ja sam svom dečku bila prva i bila sam iznenađena kak je prvi put sve super prošlo i kak je znao kaj sve treba napravit i tak... ne mora značit da ak je nevin da ne bu znal rupu nać i kaj onda treba napravit.
BitterSweet is offline  
Old 21.09.2008., 02:16   #15
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
a zašto reći prije?
a zasto ne?
baby_boom is offline  
Old 21.09.2008., 02:16   #16
Quote:
tanko_krilo_sna kaže: Pogledaj post
Nikad ne bih imala negativan stav prema nevinim i neiskusnim muskarcima...najcesce je to znak da su ipak birali s kim ce u krevet i da nisu ljigave muske kurve koje samo pokusavaju dostici odredjeni broj :rolleyes:
apsolutno
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 21.09.2008., 02:17   #17
Quote:
tanko_krilo_sna kaže: Pogledaj post
Nikad ne bih imala negativan stav prema nevinim i neiskusnim muskarcima...najcesce je to znak da su ipak birali s kim ce u krevet i da nisu ljigave muske kurve koje samo pokusavaju dostici odredjeni broj

e svaka cast...ovo potpisujem...
kao sto muskarac(normalan muskarac) cijeni nevinu zenu,tako isto i zena nevinog muskarca...bravo,bravo...
nego,ovaj...kaj radis slijedecu subotu?
salim se...sala mala...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:21   #18
Quote:
baby_boom kaže: Pogledaj post
a zasto ne?
tocno.

Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
a zašto reći prije?
pa, osim ovog gore napisanog... kad ides spavati sa nekim, i to prvi put, bilo bi logicno da mu to kazes. povjerenje, ljubav i ostalo...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 21.09.2008., 02:22   #19
Muškarac koji ne izgubi nevinost do dvajstreće ili maximalno dvajstpete, počinje dobijat neki čudan mentalni sklop u glavi, ono, tipa Tomislav iz BB-a, al ne baš toliko ekstremno. To ću ti potvrdit i ja i svako ko zna o čemu priča.
__________________
Moji filmovi
Quazyfied is offline  
Old 21.09.2008., 02:23   #20
joj, ja ne bi da mi kaze prije. zasrala bih se od straha
vise volim da je decko iskusan, ali taman posla da ga odjebem jer je nevin...
laskalo bi mi
Ariane is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger