Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2007., 11:57   #1
nenormalno krvarenje

danas i jučer sam vidjela krv na gaćicama s tim da sam mengu imala prije 2 tjedna i nemoguće je da ju opet imam. ta krv mi se pojavila i 4 dana poslije menge i to nije obilno krvarenje nego je samo jedan mlaz krvi, ništa me ne boli, ali me to stvarno zabrinulo jer to nije normalno. ako netko zna što bi to moglo biti, bila bih vam jako zahvalna ako biste me savjetovali.

puno hvala.
I_have_a_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 11:58   #2
besmisleno je nabrajat moguće uzroke, al samo da znaš može bit vrlo opasno zato idi doktoru
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 12:36   #3
jučer sam primjetila da imam žuti iscijedak neugodnog mirisa... zar stvarno nitko ne zna što bi to moglo biti?
I_have_a_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 12:48   #4
nenormalno krvarenje

idi na www.21dan.com , tamo imaš dosta toga ,ali mislim da je u pitanju prolazni hor.disbalans,što će reći ništa katastrofalno imala i moja drugarica identičan pa nije problem ali situaciju, sve bilo ok. Naravno zakaši kod čika doktora termin.Bez panike
__________________
sweat is my prayer,road is my church,running is my religion!
april21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 14:19   #5
Quote:
I_have_a_problem kaže: Pogledaj post
jučer sam primjetila da imam žuti iscijedak neugodnog mirisa... zar stvarno nitko ne zna što bi to moglo biti?
Može biti jaka upala. Odi kod dr. na hitan pregled. Kad si zadnji put radila papa test i briseve?
Nemoj odgađati pregled jer se i iz upale može napraviti VELIKO sranje.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 14:58   #6
Quote:
I_have_a_problem kaže: Pogledaj post
jučer sam primjetila da imam žuti iscijedak neugodnog mirisa... zar stvarno nitko ne zna što bi to moglo biti?
ja ovo fakat ne razumijem, pa jebote zakaj služe doktori, dođe mi da vrištim na ovakve postove, katastrofa
__________________
ja pevam svoj bluz bez namere bitne i najveće ribe za mene su sitne...
janna6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:10   #7
To ti je vjerovatno bilo probojno krvarenje koje se moglo javiti iz više razloga. Možda hormonski disbalans?

Ni čudan iscjedak nije dobra vijest. U svakom slučaju i svaki ginekolog bi ti nagađao, prije nego što bi napravio pregled, tako da, trebala bi obavezno kod doktora.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.