Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2003., 20:33   #21
Meni je isto ok. Nekako je modernije...
Da i kod mene je uvijek za vrijeme ručka. Prije sam pauzirala ručak da bi to gledala ali sam sad shvatila da mogu ručati dok to gledam (i u kuhinji je tv-ovisnici )
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 21:02   #22
Re: Nedjeljom u 2 - novi koncept

Quote:
ZorcJ kaže:
Meni nije loše. Svejedno mislim da je termin loš - prošle sezone su mi znali dosta puta pokvariti ručak ....
Huh......pa meni baš paše termin zbog ručka.

Fino dok ručam gledam nešto zanimljivo a ne Opru ili neke reprize sapunica.


Inače sviđa mi se novi koncept, ali mislim da ipak treba dati vremena pa da vidimo koliko je dobar.


Inače, danas sam nažalost propustio veći dio emisije, al' mi nije žao jer je bio onaj Pukanić Ne volim ga baš.


I ne mogu vjerovati kakav je ono bio glup odgovor.

Studentica: <bla bla bla> nazvao nas je stokom

Pukanić: Nije on tako mislio...pročitajte opet....krivo ste shvatili....

ma gee.... Na koliko se načina može shvatiti riječ 'stoka'
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 21:04   #23
Ali nije se dala cura, rekla mu je jos 2-3 puta: Mislim da sam dobro shvatila sto sam procitala!
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 21:21   #24
Quote:
Ava Adore kaže:
Ali nije se dala cura, rekla mu je jos 2-3 puta: Mislim da sam dobro shvatila sto sam procitala!
Znam, ali ipak smatram da nije bila dovoljno "agresivna"...

Ali nije ni bitno, svatko sa imalo soli u glavi je nakon Pukanićevog odgovora znao kako stoje stvari i da se nikako nije izvukao.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 21:46   #25
Mislim da će emisija biti čisto OK kada se malo uhoda sve skupa i nadam se da će studenti postavljati puno više pametnih pitanja.

Isto tako moram priznati da mi se onaj stol ne sviđa (izgleda mi kao šank! I Pukanić i Stanković su danas u pojedinim trenucima sjdili na stolicama kao kauboji!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 22:54   #26
Ovo je dobro jer uz stankovica nece biti jos 2 osobe koje ce se boriti za rijec pa tako gost nece moci umaknuti nekom odgovoru kao sto je u prosloj sezoni bilo slucajeva
I jako je dobro ovo sa studentima koji postavljaju pitanja
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 23:20   #27
Quote:
ZorcJ kaže:
Isto tako moram priznati da mi se onaj stol ne sviđa (izgleda mi kao šank! I Pukanić i Stanković su danas u pojedinim trenucima sjdili na stolicama kao kauboji!
e da, zaboravila sam reći da mi je gadan taj smeđi stol. stvarno je čudan. što su htjeli reći s njim to samo oni znaju valjda
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 00:02   #28
Meni baš i nije jasno ovo sa studošima - pa njih ima dvanaest, a imaju samo deset minuta za pitanja - znači da fakat mogu postaviti samo četiri pet pitanja - i to ne bogzna kakva.

Mislim, kakva 'opasna' pitanja može postaviti student novinarstva?
Pliz nemojte ovo shavatit' ko uvredu stud. nov.

__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 00:07   #29
Quote:
kozz kaže:
Mislim, kakva 'opasna' pitanja može postaviti student novinarstva?
Pliz nemojte ovo shavatit' ko uvredu stud. nov.

Eh Kozz, nemoj tako.

Ima intelignetnih mladih ljudi, a ništa nije slađe nego kad neki "balavac" zapapri nekome važnome političaru.

Drugu nedjelju je Ingrid A.Marinović. Moglo bi biti zgodno.


A s druge pak strane neka su pitanja bila pripremljena od strane Stankovića. Ono, gost ne očekuje neko pametno ili teško pitanje od studoša pa ga malo uhvate.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 00:18   #30
ma, bezveze ovo danas sa studentima
glupi su bili i usrali se ko pičke
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 00:25   #31
Re: Re: Nedjeljom u 2 - novi koncept

Meni se isto ovo svida, razlozi su uglavnom gorenavedeni. Fora mi je i ova live anketa, stol su mogli zavrsit kad su ga radili (ste skuzili kako na puknicevoj strani strsi?), a studenti su mogli bit malo revniji.
Quote:
Icepick kaže:
Studentica: <bla bla bla> nazvao nas je stokom

Pukanić: Nije on tako mislio...pročitajte opet....krivo ste shvatili....

ma gee.... Na koliko se načina može shvatiti riječ 'stoka'
Mozda je mislio na onog repera
Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 00:34   #32
Veoma dobra emisija ,ja se nadam da će biti svremenom još bolja,
sipatićan koncept s studentima,samo kad bi barem bila malo više emisija produžena pola ure barem,bilo bi još žešće.
Odlican je novinar Stanković
Puki je bio zanimljiv!
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 01:01   #33
Quote:
Icepick kaže:
Eh Kozz, nemoj tako.

Ima intelignetnih mladih ljudi, a ništa nije slađe nego kad neki "balavac" zapapri nekome važnome političaru.
...ma izgubio sam ja nadu u 'mladu inteligenciju' još tamo od "Parlaonice"

...ali priznaj da su pitanja studenata u ovoj emisiji bila stvarno bezvezna.

Al 'su se zato jako uredili za televiziju.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 16:39   #34
Studenti , ostalo .
__________________
Mi u našoj tvrtki imamo neke ustaljene radne rituale. Na primjer, stalno gledamo na sat.
Face is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 01:46   #35
Neka studenata,nek se uče poslu,neka počme
 
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 12:52   #36
Panon mi ćemo se fakat potuć

Kolegica je definitivno krivo shvatila ono što je Starčević u Nacionalu napisao, on nije popljuvao nas studente već one koji su osmislili cijelu stvar - u smislu da ''nova koncepcija stvarno ima smisla kad dovode neku tamo stoku i daju im tek bijednih 5 minuta da postave pitanja''

Normalno je da se malo usereš, emisija ide uživo i nije baš dobar feel isprve funkcionirati u takvom okruženju al navikneš se s vremenom.

A opet.. svatko ima pravo na svoje mišljenje... Ak ti valja - gledaš, ak ne valja ne gledaš i točka.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 21:01   #37
Quote:
Kozz> ...ma izgubio sam ja nadu u 'mladu inteligenciju' još tamo od "Parlaonice"
Uff...di ćeš baš na Paralaonicu To je užas. Ali to su srednjnoškolci, a ovo su ipak aplsoventi.

Quote:
Kozz>...ali priznaj da su pitanja studenata u ovoj emisiji bila stvarno bezvezna.
To da.

Da nije Stanković “pripremio” ono pitanje sa “stokom” vjerojatno ne bi ni čuli jedno pametno. S druge pak strane ipak je to Pukanić….šta bi on pametnog mogao reći.

Ali dobro, to je tek prva emisija…možda će biti bolje. Tek se ufuravaju.


Quote:
Kozz>Al 'su se zato jako uredili za televiziju.
Ooooooh da.

Mora se priznati da je bilo komada. Par onih apsolventica je baš za

Možda je to Stankovićev trik da poveća gledanost. Dovede par zgodnih novinarki da sjede tamo i izgledaju lijepo. (nešto kao u Živom zidu ).

U svakom slučaju bi druga nedjelja mogla biti zanimljiva kad bude Ingrid A. Marinović a Staković da upute o oblačenju. (Minice kratke da ih možemo nazvati pojas).

Zadnje uređivanje Icepick : 24.09.2003. at 00:03.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 23:45   #38
Quote:
Icepick kaže:

Uff...di ćeš baš na Paralaonicu To je užas. Ali to su srednjnoškolci, a ovo su ipak aplsoventi.
Ok, to sa 'parlaonicom' je bila ironija - ali kad malo bolje pogledaš ti u Parlaonici i ovi u Nedjeljom u dva su možda u razmaku od svega četiri-pet godina.

Treba tu biti neko sa višegodišnjim iskustvom a ne neki nadobudni apsolvent novinarstva - pogotovo kad se u studiju nađe neka zvjerka tipa Pukanić koja se može jako spretno izmigoljiti iz neugodne situacije.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 00:06   #39
Quote:
kozz kaže:
Treba tu biti neko sa višegodišnjim iskustvom a ne neki nadobudni apsolvent novinarstva - pogotovo kad se u studiju nađe neka zvjerka tipa Pukanić koja se može jako spretno izmigoljiti iz neugodne situacije.
Pa tako je i bilo do sad....Bila su trojica novinara i gost. Zato su to i promjenili.

Osim toga, mislim da Stanković može jako dobro izvuči od gosta ono što želi.


Ovo sa apsolventima je možda samo pokus...da vide kako će ići, pa lako promjene.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 12:08   #40
Par činjenica konzumentima emisije:

Stanković ne smišlja pitanja koja studenti postavljaju.

Minice su na HRT-u zabranjene tako da obuzdajte sline.

I nisu studente birali po izgledu već telefonski naslijepo.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.