Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2008., 13:27   #201
heeem... meni je bio isto drugi izbor, ali onda je postao prvi. nadam se da nisam fulala. ah,to bumo vidli još....
laronela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 16:04   #202
laronela,jesi saznala kad počinju predavanja??da ne bi šta zaboravila na upis na pbf..originali svjedodžbi,osobna,potvda o prebivalištu..šta ono još ima??a da,ono uplatiti 380kn..ima li još šta..je li tebi sutra ili prekosutra??ja sam u utorak..
--@-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 17:20   #203
jel' netko možda zna da li trebamo kupiti indeks uz potrebne dokumente, slike i uplatnicu?
leptirica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 18:24   #204
Quote:
leptirica3 kaže: Pogledaj post
jel' netko možda zna da li trebamo kupiti indeks uz potrebne dokumente, slike i uplatnicu?
dobiti ces indeks tamo....
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 18:43   #205
Quote:
Q83 kaže: Pogledaj post
dobiti ces indeks tamo....
hvala!
leptirica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 19:10   #206
Quote:
--@-- kaže: Pogledaj post
laronela,jesi saznala kad počinju predavanja??da ne bi šta zaboravila na upis na pbf..originali svjedodžbi,osobna,potvda o prebivalištu..šta ono još ima??a da,ono uplatiti 380kn..ima li još šta..je li tebi sutra ili prekosutra??ja sam u utorak..
da, samo to...ee da, i slike za indeks, isto... i ja idem u utorak... jedino što se tiče školarine ne znam, al mislim da će se lista toliko pomaknuti da neću plaćati ništa pa se i ne zamaram time previše... ne znam kad počnu predavanja, pitat ću na upisu... valjda će netko nešto znati
laronela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 20:56   #207
Quote:
laronela kaže: Pogledaj post
da, samo to...ee da, i slike za indeks, isto... i ja idem u utorak... jedino što se tiče školarine ne znam, al mislim da će se lista toliko pomaknuti da neću plaćati ništa pa se i ne zamaram time previše... ne znam kad počnu predavanja, pitat ću na upisu... valjda će netko nešto znati
dobiti cete lijepo uvodno predavanje od dekana...
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 11:48   #208
ako netko danas ima upis, može li otprilike napisati koliko je ljudi odustalo?! zanima me jer sam upala uz plaćanje pa samo da otprilike vidim hoće li se iznos smanjiti... thanks unaprijed!
leptirica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 12:48   #209
eee da! neka netko kaže ima li još mjesta na biotehnologiji...
laronela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 18:43   #210
Quote:
laronela kaže: Pogledaj post
eee da! neka netko kaže ima li još mjesta na biotehnologiji...
biotehnologija ti se inace odmah popuni


i ljudi, kakvi su dojmovi prvi dan upisa?
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 18:59   #211
cura mi sutra upisuje pbf (bila 192., znači 12 mjesta ispod kvote ali mislim da upada sigurno s obzirom da smo provjeravali i među prvih 50 ih je barem 25-30 upalo i na farmaciju bez plaćanja, za pmf nismo ni gledali), al pretpostavljam da neće moć upisat željeni smjer pa me zanima kakve su mogućnosti prebacivanja na biotehnološki smjer nakon prve godine... a i ako ima neko upućen da zna kolko otprilike mjesta bi se moglo prema gore pomaknut na listi....
el ninjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:08   #212
Quote:
el ninjo kaže: Pogledaj post
cura mi sutra upisuje pbf (bila 192., znači 12 mjesta ispod kvote ali mislim da upada sigurno s obzirom da smo provjeravali i među prvih 50 ih je barem 25-30 upalo i na farmaciju bez plaćanja, za pmf nismo ni gledali), al pretpostavljam da neće moć upisat željeni smjer pa me zanima kakve su mogućnosti prebacivanja na biotehnološki smjer nakon prve godine... a i ako ima neko upućen da zna kolko otprilike mjesta bi se moglo prema gore pomaknut na listi....
ne postoji univerzalan odgovor. kako koje godine se pomice, ali uglavnom, dosta se pomakne a prebacivanje, sada su nesto mijenjali prema novom programu ako se ne varam, pa bi bilo najbolje da razgovara sa tetom vesnom
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:12   #213
aha, dobro fala, bum joj onda rekel da sutra pita...
el ninjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:14   #214
Quote:
el ninjo kaže: Pogledaj post
aha, dobro fala, bum joj onda rekel da sutra pita...
mozda bude malo zivcana zbog upisa i to tako...ali teta vesna je daleko najbolja osoba na faksu...nek pita sve kaj ju zanima...ona ce joj reci
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:20   #215
Zna netko da li je prošle godine ostalo mjesta na nutricionizmu poslije prvog roka?
I da li ima šanse upisati ako nije pređen prag, a ima mjesta?
Hvala!
opoosum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:23   #216
Quote:
opoosum kaže: Pogledaj post
Zna netko da li je prošle godine ostalo mjesta na nutricionizmu poslije prvog roka?
I da li ima šanse upisati ako nije pređen prag, a ima mjesta?
Hvala!
cek, prjieden prag kvota upisa ili prijeden prag da bi bio uopce u igri za mjesto?
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:26   #217
Quote:
Q83 kaže: Pogledaj post
cek, prjieden prag kvota upisa ili prijeden prag da bi bio uopce u igri za mjesto?
Znači, nije prešao prag, a kvota nije upotpunjena, znači ima mjesta, da li onda upadaju oni koji nisu prešli prag, ili mjesta ostaju prazna?
opoosum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:36   #218
Quote:
opoosum kaže: Pogledaj post
Znači, nije prešao prag, a kvota nije upotpunjena, znači ima mjesta, da li onda upadaju oni koji nisu prešli prag, ili mjesta ostaju prazna?
hm...mislim da ne upisuju one koji nisu presli trazeni postotak prijemnog...ali stvarno me nemoj uzeti za rijec...
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:37   #219
pa mislim da ne možeš upasti bez da si prešao prag bez obzira na to koliko ih upisuje... ako ih je premalo, postoji drugi rok, ne? ne funkcionira to tako? ja se IPAK nadam da se danas nije upisalo 60 ljudi i da će za moju malenkost ostati mjesta na biotehnologiji sutra... hope so...
laronela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:38   #220
Quote:
Q83 kaže: Pogledaj post
hm...mislim da ne upisuju one koji nisu presli trazeni postotak prijemnog...ali stvarno me nemoj uzeti za rijec...
Ok, a znaš možda da li je bilo drugog roka i mjesta na nutricionizmu prošle ili pretprošle godine?
opoosum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.