Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2013., 16:55   #521
britanci su koma live, sve su nabacali, loš odabir pjesama, kandidati nezanimljivi, ona holly se ceri samo

koma, užas, premotavala sam cijelu epizodu jedino mi je onaj country mike lijepo pjevao..

ameri su 2 koplja ispred britanaca

nekak se nadam da će sutra izletit amber, tolko mi je nezanimljiva uopće je ne doživljavam,,, čak sam braću swon više upamtila od nje, al mislim da u finale će ići danielle, sasha i michelle, tak bi bilo i najpravednije je su zbilja najbolji

sasha je razvalila whitney, al sviđa mi se da nije prepjevala i prederačila kak to znaju žeske kandidatkinje napravit, bila je odmejrena i otpjevala točno kolko je trebala, a donnu summer je fino odradila, baš kak je shaki rekla pravi performer je, koreografija i nastup su mi bili ko da gledam noku gošću a ne antjecateljicu

danielle i blake su išli igrat na kartu mame, ajde dobro, lukavo, bit će glasića...

michelle i onaj sat kad je puko, koja tenzija u pjesmi, usher je jako dobar coach

ništa navijamo i dalje za sashu i shaki
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 03:03   #522
rijecima adama levine-a: I HATE THIS COUNTRY
necu vise ni gledat jer ce sigurno mala daniele pobijediti
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 09:59   #523
Ja sam prestala od trenutka kada su osakatili Adamov team, nemam komentara
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 16:19   #524
Ajde Amber je bila za doma, ali Sasha .

Zašto ih nije četvero u finalu .

Kud Swoni u finalu, užaaas .

I naravno da će Danielle pobjedit, sad kad je ovako ispalo ja bi rađe da Michelle ali neće garant .

Dobro je Adam rekao .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 21:36   #525
ako su ti ameri normalni

swon braća u finalu, svašta, mislim dečki su okej, mogla bi ih odslušat 20 minuta ko predgrupu, al cijeli koncert ne bi nika

sasha, shakira mislim najbolji vokal ne uđe u finale

bitno da ovi klaunovi uđi kojima je na sreću išla ona ružna tragedija u oklahomi, da toga nije bilo, dečki bi odjuri odavna van

ništa ja sam sad za michelle

al danielle će pobijedi 100 % to se zna od prve epizode

mala je nova taylor swift s boljim glasom i malo intelignetnijom glavom

ništa team usher i michelle, napravite nešto bombastično u finalu...

a baš sam se radovala suradnji shakire i sashe u finalu

glupo im je pravilo 3 u finalu i praktički svo troje može biti iz istog team, bolje da vrate 4 u finalu iz svakog teama po jedan.
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 22:45   #526
Ne znam je li tko primjetio, ali kao da odnos Shakire i Sashe nije bio kao obično.
Po komentarima i jedne i druge, kao i po reakcijama....nije to to, kao da su se udaljile.
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 23:57   #527
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
...
glupo im je pravilo 3 u finalu i praktički svo troje može biti iz istog team, bolje da vrate 4 u finalu iz svakog teama po jedan.
uzasno im je to pravilo, trebalo ih je biti cetvero u finalu i mir, tako da svaki coach ima sansu imati svog kandidata, a ne ovako
a meni se mala daniele cini jako tupava, ne zna slozit dvije i pol recenice, kad ju je carson ispitivao kako joj se zivot promijenio zbog voice-a a ona kaze da je inace bila u svojoj sobi i nije radila nista slicno ovome, onak :noshitsherlock:

Quote:
marlborost kaže: Pogledaj post
Ne znam je li tko primjetio, ali kao da odnos Shakire i Sashe nije bio kao obično.
Po komentarima i jedne i druge, kao i po reakcijama....nije to to, kao da su se udaljile.
ma ja mislim da ti se samo cini, sasha je ozbiljna zena i ne pokazuje previse emocije, a i mislim da su obje bile svjesne da ispada jer nije bila u top 10 na itunesima pa su i zato bile takve jadne
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 14:30   #528
Quote:
marlborost kaže: Pogledaj post
Ne znam je li tko primjetio, ali kao da odnos Shakire i Sashe nije bio kao obično.
Po komentarima i jedne i druge, kao i po reakcijama....nije to to, kao da su se udaljile. : ne zna:
a i ja sam stekla takav dojam malo, al mislim da se nisu, girl power samo baš to kaj Grubač kaže da su znale da će ispast pa su bile podma tužne od početka emisije

shakira je odabrala krivu pjesmu po meni, bad girls je super pjesma i sasha je pokazala da je performer da može sve na stageu, al mislim da su trebale uzet neku current popularnu pjesmu da se što više skida i glasa zbog pjesme.. možda od rihanne diamonds, ili stay
a whitney su 2. put zaredom odabrale, kaj niije i prošli tjedan pjevala whitney tu je možda trebala biti neka od alicie keys, fallin možda ili girl on fire koja je sad hit

promašile su odabir pjesma, kak su prošli tjedan rasturile pogotov s onim skidanjen na pozornici tak su sad flopirale..

usher bira super pjesme za michelle

Nego, kaj se itunesi broje za svaku epizodu? ja misla da će se to zbrojit za finale sve


Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
uzasno im je to pravilo, trebalo ih je biti cetvero u finalu i mir, tako da svaki coach ima sansu imati svog kandidata, a ne ovako
a meni se mala daniele cini jako tupava, ne zna slozit dvije i pol recenice, kad ju je carson ispitivao kako joj se zivot promijenio zbog voice-a a ona kaze da je inace bila u svojoj sobi i nije radila nista slicno ovome, onak :noshitsherlock: : rofl:

ma ja mislim da ti se samo cini, sasha je ozbiljna zena i ne pokazuje previse emocije, a i mislim da su obje bile svjesne da ispada jer nije bila u top 10 na itunesima pa su i zato bile takve jadne
dobro, danielle je balbava, ne zna još kaj treba odgovarat u kojim situacijama, al naučit će... a ameri vole imat tako neku sweetheart djevojčicu s vremena na vrijeme, pa neka im je

već je vidim za 2 godine kak hoda s jednom od one directiona
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:25   #529
kaj nitko nije gledal finale amera

super su mi svi bili

zbilja, čak su mi i braća dobra bila

mislim da će se bitka između danielle i michelle vodit, i da će mala danielle ipak dobit, ja bi da michelle dobije

shakira je bila

kako ta žena chilla u voiceu, još pogotovo kas nikog nema svog, puna je tako dobrih riječi i za sve je navijala:
za michelle

za braću

za danielle


shaki
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 09:43   #530
alicia_k sve si pogodila, a bilo je i ocekivano, ajd sto je tu je

shaki je highlight sezone

finale mi je bilo odlicno! svi su mi izgledali i zvucali kao profici, svega su natrpali unutra ali je bilo super zanimljivo i smijesno, ma najbolje finale do sad, bas sam uzivala

i michelle s one republicom - pun pogodak i valjda po prvi put da je netko ravnopravno pjevao s gostujucim izvodjacem

cak su mi i christina i pitbull na pocetku bili super stvarno su zapalili publiku

ceka se season 6 s shakirom
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 17:15   #531
je meni je finale bilo ko da uživo gledam

nisam si nijednu live epizodu ove sezone zaspojlala

slažem se ove za michele i 1republic, super su bili

ipak na kraju mala danielle, nije da nismo znali al ajde, neka se dijete veseli

nego da, svi su mi super bili, i ono kad su pjevale 4 cure skupa, judith, amber, sasha i michelle valjda, ne znam više, al tu se baš vidlo kolko je sasha najbolji vokal nadam se da će ipak se uspjet probit, baš je cijeli paket

tako je čeka se sezona 6 i shaki

nego bilo mi je presuper, blake kad je pokazivao kako svoje kandidate trenira pa sve ushera sprdal

ma blake je pa onda ono da je bromance u krizi, i kako je sve počelo..

pa shakira i vokabular
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 19:44   #532
Tek sad sam pogledala finale, juče sam naravno pročitala tko je pobjedio, ajde nisam trebala ni čitat znalo se od početka da će Danielle pobjedit.

A baš mi je žao da nije Michelle

@Alicia ovi gifovi Shakire i naravno čeka se 6.sezona

Shakira je nedvojbeno kraljica ove sezone

I bokte dobili su auto

I nisu previše odugovlačili sa proglašenjem, lajkam very much.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 14:53   #533
joj britansko finale nisam ni gledala kak spada, neprestano sam premotavala i poslusala sam 20s od svakog nastupa, bili su okej, leah s i will always love you - bezvze i nije mi to tip pjesme za nju. za pobjedu ne znam kaj reci, ne bih nikad rekla da ce ona pobijediti a matt ispasti prvi

wiil i am na twitteru

will.i.am ‏@iamwill 16h
You should feel the audiences vibration in the room tonigh after the publics vote...its #unexplainable...so sad...#perplexed

Andrea is amazing...#dontGETmeWRONG...but we know who has the incredible #voice
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 15:28   #534
ja sam uzasno razocarana. mislim da je ovo bio vise sympathy vote nego ista drugo
navijala sam za matta, odlican mi je bio cijelo vrijeme. leah i i will always love you

uglavnom, razocaravajuce, kako ameri, tako i britanci. steta.
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 17:25   #535
Quote:
TangyZizzle kaže: Pogledaj post
uglavnom, razocaravajuce, kako ameri, tako i britanci. steta.
nazalost moram se sloziti, mislim da se malo format vec izlizao i nije tako zabavno kao na pocetku, a i koliko god svi oni naglasavali kako je glas najbitniji, unatoc tome nitko od pobjednika ili prijasnjih finalista nije napravio nesto preznacajno i ostvario nekakvu svjetsku karijeru, tak da se ovo pretvorilo u jos jedan tipican talent show
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 17:46   #536
ja sam britance pogedala na youtube isječke,, preloše

nije mi se dalo cijelu epizodu gledat.. bila sam za matta i mikea. leah je tako isforsirana nervira me još kad sam pročitala da je bila sva u strahu zbog finala i to tak jako da ju je will morao uzet sa sobom u monaco da ne pukne sama u londonu

ameri su meni odlični, ako ništa žiri je super, voditelj je genijalan.. i sve se nekak ljepše odvija tamo.. kod britanaca je sve uštogljeno
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 16:54   #537
Hoće li biti neki specijal, ili bi to bilo to...?
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 23:34   #538
kakav specijal

to je to, do jeseni u USA
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 04:26   #539
Evo i promo za 5 sezonu

Ja bi da vrate Shakiru

http://www.youtube.com/watch?v=H692WJq9vlc
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 11:03   #540
Puuuno lošiji promo od prošlogodišnjeg. Joj ja bi da vrate i Shakiru i Ushera. Usher mi na početku nije bio ništa posebno al u live emisijama je razvalio opgotovo sa izborom pjesama
danci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.