Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2016., 16:38   #741
Christina mi je postala draga otkad pratim voice, a vokalno neuhvatljiva. Odlična mi je ekipa, meni možda bolja s Gwen, ali ovaj Adam-Blake bromance mi je preduhovit. Fakat se nasmiješ s njima, ovi naši su dosadni preko svake mjere. Definitivno mislim da će Alisan pobijediti. Doduše, tek sam sad saznala da su joj kovrčali kosu za Curly Sue. Tko mi je ukrao Djeda Mraza

uk ovci su mi također dosadnjikavi.
australci su mi nešto bolji, volim ricky martina
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 21:00   #742
O bogec kako je dobra curly Sue suze mi došle na oči

I Hannah je rasturila, odlično je skinula Adele

Bryan i latino

Jadan Passino, pročitao komentare na netu pa sav utučen good news letiš danas

Sve mi se čini da su ovaj put nastupali prema broju glasova, dobar je Adam ali ne bi da pobjedi

Team Christina do kraja
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 15:14   #743
hannah ubila sinoc
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 12:59   #744
Koji top 8 . Stvarno ne znam tko ce top cetiri biti . Hannah je bila fenomenalna, Laith je fantastican (koja Adele obrada, kako je dobar bio wow ), Alisan je nemoguca. Shalyah i Paxton, iako meni osobno not my cup of tea, odlicni (pogotovo Paxton, wow). Ostali troje dobri, ali Mary Sarah i Bryan mi nikako ne leze, Adam isto meh.

I odlicni dueti, Laith i Hannah .


Btw, samo moram spomenuti Christininu frizuru iz prosle epizode, kosa s piercingom? Wtf was that?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 16:47   #745
Australia

The Voice AU je počeo već neko vrijeme.

Nisu baš na nivou USA, ali su puno bolji i zanimljiviji od UK! (ta tri inače pratim)
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 22:06   #746
Koje finale će ovo biti

Svi finalisti su i više nego odlični i baš je lijepo da svaki team ima jednog

Ne znam dvoumim se između Hannah i Alisan makar mislim da će na kraju Adam, a tako ne bi htjela da se to desi :nadamsedasevaram:
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 12:27   #747
Ajme ne, nece valjda Adam . Ja sam potpuno uvjerena da ce biti Alisan. Iako da je bilo tko od Alisan, Hannah i Laitha bi bila sretna .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 14:26   #748
Ajme, divno finale . Bas me zanima tko ce pobijediti, Alisan mi je safe bet, ali s tim amerima nikad ne znas . Moje srce bi doduse glasalo za Leitha, sve sto svira mi tako pase.

Od covera Leith mi je bio ajme kako dobar . I Alisan! Od dueta Leith & Adam, imam osjecaj da su totalno gustali i nisu se mogli dogovoriti sto bi jer bi sve svirali, pa eto medley hehe. I Christina i Alisan su mi bile super. Od originals mi se cak najvise svidjela Hannah . Iako imam osjecaj da je to malo prevera jer je napisana s Pharellom i u biti pjesma ima tri recenice , ne znam .

No sve u svemu, krasno finale, super muzika .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 09:39   #749
Jaooooooooooo Alisan je pobjedila

Ipak ima pravde

A tako se nisam htjela spojlat svugdje mi iskače ko iz paštete večeras pogledam
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:11   #750
Ja sam uspijela bez spoilera pogledati i iznenaditi se . Kad su ostali ona i Adam samo sam imala flash crnog scenarija i country pjevaca i omg, ne opet i onda su joj rekli ime i yaaaay . Bila je tako happy i Christina je bila tako happy i svi su bili tako happy, bas je bilo super . Samo se nadam da ce stvarno napraviti neku postenu karijeru :drzifige:.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 15:03   #751
Nez tko je od vas tada pratio Voice ali meni jedna od drazih audicija.

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-save-her.html

RIP
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 18:00   #752
Strašno je u kakvom svijetu živimo.

RIP
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 19:48   #753
U svih 10 sezona ona mi je bila najdraza i jedina koju sam slusala i prije samog sudjelovanja u The Voice.

https://www.youtube.com/watch?v=OA4fdiOqNMw
__________________
Good is an illusion. Little fables folks tell themselves so they can get through their days without screaming too much.
ThatDeathGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 21:39   #754
Jebote život kuda ide ovaj svijet još ne vjerujem

Bila je predobra i tako puna pozitive

Neznam šta bi ni izdvojila ko naj, cura je bila svijet za sebe
Definitivno jedna od najdražih voice kandidata ikad i trebala je pobjedit u toj 6.sezoni

Od jutros kad sam vidjela na instagramu, samo vrtim covere i pjesme, trenutno sam na ovome :mrzimovajmjesecsvegasenaredalo:
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 13:57   #755
Bila mi je omiljena u toj sezoni. Bas simpa i pozitivna cura. Njezin blind mi je jedan od drazih ikad. Nevjerojatno da se tako legalno nosaju puske i pistolje a nisu zdravi u glavi
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 23:36   #756
vecina je zna od voica. poneki kao ja je znamo od 2010 i svaki tren ocekujem njen novi cover.. RIP
Mr Determined is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 00:19   #757
Iako je sezona gotova eto mene...Hannah mi je bila super..Alisan je zasluženo pobijedila!
Odgledala sam par sezona..definitivno ne postoji bolji battle round od sezone 8 .ovo nema premcahttps://www.youtube.com/watch?v=tis3Yo_zCt8
Umirem od smijeha na "borbu" između Blakea i Adama
Pharrel je nevjerovatan...ima nešto u njemu kad govori što privlači čovjeka..poput neke magije očara
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 22:21   #758
Počela je nova sezona u USA

Uz Blake i Adama tu su sada Alicia Keys i Miley Cyrus
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 22:01   #759
Question

Ne razumijem kako je ovo snimano ove sezone, nekako mi čudno izgleda...
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 11:08   #760
Šta samo ja ovo pratim?

Mislim da je ovo jedna od zabavnijih postava. Miley je luda ko kupus i ne prestaje pričati a Alicia je otkačena. Nisam to očekivao jer znam par njenih pjesama i poneki nastup ali ovdje izgleda baš kao nekom kome se ne želiš zamjeriti

Blake i Adam standardno dobri

Niti jedan od pjevača mi nije iskočio iznad ostalih ali ima još par audicija pa tko zna...
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.