Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2013., 00:35   #1
2 Guns (2013)

Nedostaju vam filmovi kao što su Lethal Weapon ili Bad Boys? Dobra (recimo) akcijska komedija? Hollywood se brine da i takvih ne nedostaje, iako se ne snimaju baš često. Denzel Washington i Mark Wahlberg udružuju snage u jednoj takvoj, koja je, iznenađujuće, ekranizacija istoimenog stripa. Po traileru, očekuju nas dva oprečna karaktera, puno verbalnih mudrolija, ponešto zdrave akcije i, naravno, hrpa ispucanih metaka. Radnja nekako ni ne igra preveliku ulogu. Denzel u zadnje vrijeme izgleda dosta dobro u akcijskim filmovima (Unstoppable, Safe House) a nije ni Wahlberg baš za odbacit (Four Brothers, Contraband) tako da izgledaju kao pristojan izbor. Redatelj je Baltasar Kormákur, čovjek koji stoji iza spomenutog Contrabanda (ali i originalnog 101 Reykjavík) pa to, recimo, malo ulijeva povjerenje. Glavnom dvojcu pratnju rade veterani kao što su Edvard James Olmos i Bill Paxton.



IMDb

Trailer


__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 01:04   #2
Ovo se gleda...
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 01:11   #3
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Nedostaju vam filmovi kao što su Lethal Weapon ili Bad Boys?
Nije baš tako jednostavno, ali ajde recimo da da.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Denzel Washington i Mark Wahlberg udružuju snage u jednoj takvoj
Ipak ne hvala.

Možda pogledam, ali nema mi neke kemije među njima dvojicom. Bar ako je suditi po traileru.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 08:27   #4
samo par komentara?
odličan film
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 10:45   #5
solidan, relativno zabavan film koji ima dobru kemiju između 2 glavna glumca i odličnog Bill Paxtona. klimaks glupast
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 13:56   #6
gledao ga prije 10 dana i toliko mi je bio dobar da ga se apsolutno nesječam. sječam se samo da je bio iznimno naporan, da sam umalo zaspao pri kraju... pilaaaaaaaaaaaaaannnaa
__________________
Where The Wild Things Are....
Milko63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 23:04   #7
Ne volim Wahlberga :/
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 00:38   #8
Daleko je ovo od Lethal Weapona ali u moru sličnih pokusaja ovo jos i izgleda podnosljivo.
Realtivno zabavno sa dosta rupa u plotu ali u ovakom okruzenju i settingu lakse ih podneses.
Nista nezaboravno, daleko od karizme LW s kojim ga usporedujemo ali je film koji nas defitinivno prije zabavi nego iritira.

Tko ne voli marky marka, jebiga. Nek izbjegava.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 00:46   #9
Zanimljivo je da su Denzel i Paula Patton ovdje ponovo spojeni nakon Deja Vu (2006).

Dobro sam je zapamtio u tom filmu, jer koliko god su kratko zajedno bili na ekranu, imali su ono nešto.
Ovaj put to nije slučaj.

A misilm i da bi Denzelu bilo bolje da malo pazljivije bira koje će akcione filmove prihvatit.
Svaka čast svemu što je napravio sa Tony Scottom (RIP), ali ne moze svaki put prolazit jeftini derivati takvih filmova koji radi pravi majstori.
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:59   #10
Meni je bio solidan i gledljiv s par okej fora.
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 23:28   #11
Ok film i zabavan samo što je očito američka filmska politika takva da s vremenom pokvari dobre euro i ine redatelje ! Evo neki dan sam gledao Jar City tj. Myrin od spomenutog Kormakura ! Stilski nema veze s 2 Guns koji je više onako...mozak na pašu dok je Myrin jebeno zanimljiv i intrigantan krimić ! Poanta: 2 Guns je čista zabava uz koju vrijeme ugodno proleti ! p.s. ne daj se Balthazare, pokaži zube
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 14:39   #12
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
.... koja je, iznenađujuće, ekranizacija istoimenog stripa.
I jel netko čitao strip....



Da li je ekraizacija uspjela ili je strip bolji?

.
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 12:07   #13
Sasvim ok akcioni film, film je prosecan ali od klasicnog akcionog filma pruza zadovoljstvo tokom i nakon gledanja. Odlizna hemija izmedju dva glavna lika.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.