Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 21:48   #61
Joj kak sam se dobro nasmijal! Vrhunski nastavak ! Sve isto kao i u prvom djelu samo 20 godina kasnije ! Uspjeli su izreciklirat sve fore i fakat ima scena gdje se odvališ od smijeha. Tko je voljel prvi dio voljet će i ovaj !
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:30   #62
U 1.dijelu su mi bili otkaceni, nespretni, nevolje ih pratile, i to je dalo smijesni stih filmu.

U nastavku mi djeluju kao mentalno zaostale osobe, i to mi je unistilo film.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:28   #63
to sam i ocekivao, prizemni humor na prvu - ima trenutaka kad to pase ali tuzno kako vise nitko ne zna napraviti postenu komediju.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:16   #64
skinut će se i pogledat u miru i procjenit kakav je, makar znam da neće biti bolji od prvog
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 23:00   #65
svidio mi se film bio mi je smiješan i više sam se puta od srca nasmijala. baš onaj prizemni humor zbog kojeg radiš grimase, pitaš se "kak mogu bit tak glupi", radnja koja je podijeljena na good guys i bad guys vratila me u djetinjstvo. 90-e ^^

ali, da, činjenica je da su lloyd i harry prikazani puno gluplje nego u prvom dijelu.
možda je to i trebalo biti tako jer je prošlo 20 godina, jel. stari se...

sve u svemu, meni je dobar bio
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 08:01   #66
Nije loše, može proći, ali daleko od prvog dijela. Prvi mi je onda bio genijalan, baš sam se kidao od smijeha, ovo onako, na momente smjehuljavo, tu i tamo sam se nasmijao. Možda mi se promijenio smisao za humor.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 08:04   #67
Kad malo bolje promislim, za gledanja prvog dijela čitavo kino je pucalo od smijeha, dok je za gledanja ovog filma bila ipak mlaka reakcija publike.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 21:55   #68
Isuse, kako je ovaj film glomazno smeće..


Upropastili su sve dobre trenutke (tj. atmosferu ludila i pristup pravom humoru) iz 1. dijela, i ostalo je jedno ogromno ništa.
all time low


Stari Carrey je došao samo dić lovu. đubre matoro. al opraštam mu za sve do sada. treba i on malo dić lovu bezveze...
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 12:14   #69
Kaj se tice komedija jedinica mi je 5/5, mislim da nema filma kojem sam se u zivotu vise nasmijal, ludji si mi cak i od nepredvidivo bizarno ludih pythona, al dobro to je sasvim druga vrsta humora. Nastavak mi dobar, 3,5/5, film cu definitivno "kupit" u hd kvaliteti preko torrenta kad se pojavi blu ray rip. Al ona kci od turnerice, ajme pa ta nema 20 kila s krevetom. Moja preporuka.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 22:54   #70
jebena katastrofa od filma, toliko sam puno očekivao.

fore su im toliko prozirne i usiljene, predivdljive, ne, ma kakvi, ovo nije ni do koljena prvom filmu.

jedva sam se 2 puta nasmijao, a u prvom sam doslovno pišao od msijeha i mogao bi ga 1000 puta pogledati

uništili su mi najdraži film iz djetinjstva, a bio sam tako sretan radi novog nastavks
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 01:08   #71
Kako loš film, ni blizu svom originalu. Fore su im sve na silu isforsirane, stvarno ne znam što im je ovo trebalo. Jedan od onih filmova za koje stalno gledaš na sat i čekaš što prije da završe. Katastrofa.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 01:56   #72
Iskreno nisam ni ocekivao da ce biti na razini prvog...cak mislim da je ovaj bio na razini onog filma kojeg su glumili drugi glumci...ako ne i losiji

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 10:25   #73
Ovo su stvarno amaterski napravili kao da su glavni glumci zaboravili glumiti. Niti su imali dobre fore i smiješne trenutke. Sve su na brzinu napravili kako bi samo novac zaradili od stare slave.
patak360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 12:02   #74
Amaterski napravljen film, loš za gledanje. Umjesto uživanja u smijehu, čovjek se cijelo vrijeme pita "zašto ja još uvijek ovo gledam".

Nije za preporuku, preskoči film tko može.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 17:12   #75
dobar film ali nije bolji od prvog.
Tom55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 18:04   #76
Ja sam uvjeren da bi mi ovaj film bio genijalan da sam ga gledao odmah nakon prvog, znači da je izašao par godina poslije njega. Ovako mi se čini da je dosta lošiji ali mislim da je to više zbog toga što sam ja stariji pa drugačije gledam na ovakav humor. Kad sam ga gledao u kinu, bilo je tridesetak ljudi, a od toga ravno 4 odrasle osobe. I klinci su se dosta smijali, tak da mi se čini da se film ipak svidio mlađoj publici (kao što bi vjerojatno i meni da imam negdje 15 godina). Ali svejedno, drago mi je da je snimljen, nije toliko loš da bi ih optužio da su ga radili samo radi zarade na staroj slavi.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 18:23   #77
Očajan film... u potrazi sam za izgubljenim vremenom
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:40   #78
Pogledao sam i odličan je nastavak, jako smiješan ali prvi dio je ipak bolji. Malo bolji. Nema mi smisla što je Christmas glumio 20 godina mentalno retardiranu osobu koja je smještena u umobolnici. Zašto bi to učinio? Pa mi je odlična fora što je onda Harry glumio da ima problema sa bubregom i da zbog toga treba naći nekoga da mu daruje svoj bubreg. Mjesto radnje mi se ne sviđa, ostavlja dojam da se radi o zabačenom dijelu Amerike. Na kraju ipak mi je bilo žao što se film završio.

Zanimljivo je što je na kraju filma prikazana slika na kojoj se piše da će se vratiti u 2034.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 16:33   #79
Cini mi se da ce film zaraditi dovoljno da bi mogli dobit jos jedan nastavak.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 16:48   #80
pogledao i ovo je jedan od filmova koji nije trebao biti sniman..

prvi dio je odlican, a ovo sto su napravili od nastavka, bzvz..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.