Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2008., 23:45   #1
Jurassic World (2015)

Fans am prva tri djela (3 nije nesto, ali et.) A ove godine bi trebao izaci 4..ev negdje sam na netu nasao "radnju" filma..

Scenarij počinje idiličnom scenom dječje utakmice koju odjednom napadnu pterosauri raznoseći roditelje i djecu posvuda. Saznajemo da su se reptili proširili po Mexicu i polako zahvaćaju sjeverni dio kontinenta. UN osniva odred sa ciljem uništenja dinosaurske vrste.

Upoznajemo Nicka Harrisa (niti Ian Malcolm – Jeff Goldblum, niti Alan Grant – Sam Neill nisu u filmu) kojem ekscentrični bilijuner John Hammond (Richar Attenborough), proglašen neuračunljivim nakon prošlih događanja, izloži plan. Da zaustavi krvoproliće koje je sam stvorio, odlučuje stvoriti neplodan, tzv. Judin soj dinosaura koji će onemogućiti reprodukciju vrste unutar jedne generacije.

Problem je što je UN zabranio ikakve genetske radove na dinosaurima, a jedini genetski materijal kojeg se mogu domoći onaj je sakriven u pjeni za brijanje (prvi dio) negdje na Isla Nublaru. Nick odlazi tamo i preživljava napade lokalnih dinosaura, ali i čuvara misteriozne švedske korporacije Grendel koja je preuzela posao od Hammonda.

Oni ga otimaju i odvoze u srednjevjekovni dvorac u Alpama (?!?). Jedan od glavešina korporacije, Adrien Joyce, ponudi Nicku posao (nema više ni riječi o termosici). Ispostavlja se da je dvorac zapravo sofisticirani genetski laboratorij gdje Grendel Corporation stvara dinosaure po svom dizajnu! Nick uzima posao i postaje glavni trener (!) petorice (imaju čak i imena!!!) genetski poboljšanih dinosaura s implantiranom psečjom DNK, za poslušnost, i ljudskom za inteligenciju.
Amel:ze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 01:13   #2
Nadam se da je ovo šala. Inače nije me briga za četvorku jer je trojka bila smeće
, nema Jurassic park bez Stevena Spielberga i ostale škvadre.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 02:01   #3
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Nadam se da je ovo šala. Inače nije me briga za četvorku jer je trojka bila smeće
, nema Jurassic park bez Stevena Spielberga i ostale škvadre.
potpisujem
Amel:ze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 12:56   #4
to će bit takvo teško sranje, zašto ljudi uopće idu snimat film koji nikada neće uspjeti??? daj ajde, pa samo pročitajte plot, ma užas, fuj, bljak... nadam se da se neće ni distributurat kod nas...
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:05   #5
Film ce vjerovatno biti los,a ovaj snimaju da bi zaradili novac na slavi i imenu prvih dijelova.
__________________
Bitak
Davy Crockett is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 16:08   #6
Quote:
Davy Crockett kaže: Pogledaj post
Film ce vjerovatno biti los,a ovaj snimaju da bi zaradili novac na slavi i imenu prvih dijelova.
pa samo su prva 2 i valjala, al knjige su najbolje , a i treci je bio ono blazi uzas...a ovaj 4...ccc
Amel:ze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 20:01   #7
Quote:
Amel:ze kaže: Pogledaj post
pa samo su prva 2 i valjala, al knjige su najbolje , a i treci je bio ono blazi uzas...a ovaj 4...ccc
Knjige su carske i tako i filmovi(prva dva) treći dio za mene ne postoji , a čini se da neće ni četvrti.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:43   #8
Ma meni je treči čak malo bolji od drugog,ali dosta lošiji od prvog filma. Nisam baš vesel u vezi četvorke jer izgleda da će biti najlošiji dio u serijalu,no svakako ću pogledat film dok dođe.
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 12:10   #9
Nešto sam čitao kako predviđaju kako će film bit Rated R , a ne PG 13 ko prva 3 što je po meni glupo jer Jurassic park filmovi nisu o nasilju , ali možda ćemo napokon vidjet kako dinosaur jede.
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 12:31   #10
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Nešto sam čitao kako predviđaju kako će film bit Rated R , a ne PG 13 ko prva 3 što je po meni glupo jer Jurassic park filmovi nisu o nasilju , ali možda ćemo napokon vidjet kako dinosaur jede.
Više krvi kod napada dinosaura znači večinom više zabave
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:01   #11
Ja se stvarno nadam da nebu bila to radnja filma jer zvuči kao loši trash.
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:13   #12
Ma nema šanse da je radnja tako debilna.... jer ovo gore napisano je očito nečije šprdanje.

JP 1 i 2 valjaju , 3 je užasna.
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:52   #13
čisto me strah
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 15:27   #14
meni zvuči super, boli me ko koga glumi jer se niti nesječam izgleda glumaca, kad izlazi?
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 15:05   #15
Quote:
Amel:ze kaže: Pogledaj post
Fans am prva tri djela (3 nije nesto, ali et.) A ove godine bi trebao izaci 4..ev negdje sam na netu nasao "radnju" filma..

Scenarij počinje idiličnom scenom dječje utakmice koju odjednom napadnu pterosauri raznoseći roditelje i djecu posvuda. Saznajemo da su se reptili proširili po Mexicu i polako zahvaćaju sjeverni dio kontinenta. UN osniva odred sa ciljem uništenja dinosaurske vrste.

Upoznajemo Nicka Harrisa (niti Ian Malcolm – Jeff Goldblum, niti Alan Grant – Sam Neill nisu u filmu) kojem ekscentrični bilijuner John Hammond (Richar Attenborough), proglašen neuračunljivim nakon prošlih događanja, izloži plan. Da zaustavi krvoproliće koje je sam stvorio, odlučuje stvoriti neplodan, tzv. Judin soj dinosaura koji će onemogućiti reprodukciju vrste unutar jedne generacije.

Problem je što je UN zabranio ikakve genetske radove na dinosaurima, a jedini genetski materijal kojeg se mogu domoći onaj je sakriven u pjeni za brijanje (prvi dio) negdje na Isla Nublaru. Nick odlazi tamo i preživljava napade lokalnih dinosaura, ali i čuvara misteriozne švedske korporacije Grendel koja je preuzela posao od Hammonda.

Oni ga otimaju i odvoze u srednjevjekovni dvorac u Alpama (?!?). Jedan od glavešina korporacije, Adrien Joyce, ponudi Nicku posao (nema više ni riječi o termosici). Ispostavlja se da je dvorac zapravo sofisticirani genetski laboratorij gdje Grendel Corporation stvara dinosaure po svom dizajnu! Nick uzima posao i postaje glavni trener (!) petorice (imaju čak i imena!!!) genetski poboljšanih dinosaura s implantiranom psečjom DNK, za poslušnost, i ljudskom za inteligenciju.
Glasine koje sam ja čuo uglavnom odgovaraju ovome samo što sam ja čuo da ta Grendel Corporation prozvodi dinosaure mutante baš pomoću genetskog materijala iz te bočice sa pjenom za brijanje.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 15:50   #16
Lol, dinosaur mutanti. Još samo da nam ubace mješance ninji i pirata i možda bu film i valjao nekaj
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 20:32   #17
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Glasine koje sam ja čuo uglavnom odgovaraju ovome samo što sam ja čuo da ta Grendel Corporation prozvodi dinosaure mutante baš pomoću genetskog materijala iz te bočice sa pjenom za brijanje.
Ako budu izgledali kao oni iz Turok 2 onda će film biti jebeni trash
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 20:55   #18
iskreno se nadam da je ovo zajebancija jel zvuci retardirano da tesko da gluplje moze bit...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 21:04   #19
Ja citam ovu radnju i mislim si jel me netko zajebava ili ce stvarno po ovome scenariju snimati nesto I koji je cilj filma, odgojiti 5 poslusnih dinosaura ili zaustaviti najezdu
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:52   #20
Quote:
Amel:ze kaže: Pogledaj post
Oni ga otimaju i odvoze u srednjevjekovni dvorac u Alpama (?!?). Jedan od glavešina korporacije, Adrien Joyce, ponudi Nicku posao (nema više ni riječi o termosici). Ispostavlja se da je dvorac zapravo sofisticirani genetski laboratorij gdje Grendel Corporation stvara dinosaure po svom dizajnu! Nick uzima posao i postaje glavni trener (!) petorice (imaju čak i imena!!!) genetski poboljšanih dinosaura s implantiranom psečjom DNK, za poslušnost, i ljudskom za inteligenciju.
e sad su ga stvarno zasrali

trebali su stati na prvom dijelu koji je bio i najbolji, još ga na VHS-u imam...
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.