Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 14:53   #1
Krema za samotamnjenje lica

Trazila sam preko trazilica, prelistala sve str Njege lica i Dekorative i nisam nasla... ako mozda ipak treba bit na dekorativi prebacite, hvala.


Dakle da vas cujem sta ste probale, od ceg ste ispale flekave od ceg ne? jel mazete i vrat? koliko? do kuda? kako? zelim znat sve moji pokusaji sa samotamnjenjem tijela su zavrsili ocajno, sva sam bila na fleke i nikakva ali oke poflekavim pa obucem duge hlace a s licem je ipak malo delikatnije... ali dosta mi je blijedog tena i zato pucajte sa prijedlozima
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:39   #2
aj ak netko zna nekaj za samotamnjenje face al za problematicnu kozu.
(ne da mi se pudrat svaki dan)
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:45   #3
Samotamnjenje face - prvo peeling , onda hidratantna krema a tek nakon toga sredstvo za s.t. I nećete bit flekave. I doooooobro razmažite, ak treba 5 puta po istom mjestu proći i razmazati. Ja planiram nešto od Clarinsa jerbo kažu da to koristi J.Lo (tj. to mi je rekla treba koja ju oboooožava a i sama to koristi i super joj je-totalno je crna a ne ide na solarij.) Inače ukinuli su mi najdraži sprej - onaj od Nivee u metalnoj bočici.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:43   #4
a dal i preko vrata? dal preko ociju - zatvorit oci pa i preko ociju/kapaka? ili ne preko ociju ali dal onda preko podocnjaka? dal smijem preko obrva prec s kremom ili ce se nes bed desit
koliko minuta nakon sta pustim hidratantnu stavim ovu za samotamnjenje?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 10:57   #5
Najbolja, zapravo jedina dobra za lice mi je Johnson & Johnson. Imaju dnevnu kremu za samotamnjenje, dakle svaki dan je koristiš umjesto obične kreme, ili u kombinaciji. Ne zatvara pore i ne zateže kožu. A kako je to dnevna krema nema efekta potamniš preko noći pa opet za tri dana izblijediš.
Ja sam je koristila prošlu zimu i bila mi je ok.
Cijena je do 50 kn, a ima i za mješovitu i za suhu kožu.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 13:45   #6
slikica? i sta se mazes svako jutro s njom bez da radis piling prije?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 20:48   #7
Meni su te kreme za postupno tamnjenje bezveze jer ih onda moraš nanositi svaki dan, a ne potamnim radikalno ni s jednom za 'normalno' tamnjenje.

Preko vrata - da, defnitivno . I preko dekoltea. (Malo jače sa strane po sisama za optičko povećanje, manje u 'kanal' između.)

Obrve - ne. Ne bi se trebalo ništa posebno desiti,ali ipak ne.

Kapci i podočnjaci - možda. Ovisi kakva ti je koža, koliko su osjetljive oči i to. Ja stavim mrvicu jer mi onda sve skupa bolje izgleda.

Javim vam kad kupim to nešto od Clarinsa, surfala sam i vidim da imaju više toga u ponudi bez ulja.Idealno za masnu i kombiniranu kožu.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 22:57   #8
hvala Verona
sad kad je proslo ljeto niko se valjda vise ne tracka pa se niko ni ne javlja na ovaj topic
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 11:13   #9
Da li je potrebno stavljati kreme za samotamnjenje kad ima tako finih toniranih kremica?
I koja je uopće razlika između tonirane i te za samotamnjenje???
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 01:07   #10
toniranu skidas svaku vecer i ides spavat s licem "svoje prirodne boje" a kad se "obojas" kremom za samotamnjenje i navecer umijes i dalje ides spavat s "obojanim" licem
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 01:20   #11
Da,ovo dodje kao neka polutrajna sminka.
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 21:17   #12
probala sam avonovu kremu za samotamnjenje za lice a inače imam nešto tamniji ten. stavila sam je dva puta i bilo mi je dovoljno.. i jedna prijateljica je čak primjetila da sam tamnija. ako hoćeš poklonim ti je jer je ove godine neću više koristit sigurno.a treba se koristit samo 6 mjeseci nakon otvaranja.. ako se dobro sjećam.
nisam imala nikakve mrlje. nije mi jasno kako ljudi imaju mrlje od tih krema.
Shanti_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:48   #13
Ja sam si danas kupila Johnsons holiday skin za lice i piše da je tonirajuća krema za lice sa sastojkom za samotamnjenje...nadam se da će biti dobra... pošto mrzim biti blijeda jer mi se vidi svaka kapilara na licu..
brucospitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 00:55   #14
joj ajde javi cim probas iako ja johnson bas i ne volim
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 16:51   #15
Dior Bronze
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 09:47   #16
Dior bronze, definitivno najjjjbolja krema za samotamnjenje.
ne ostaju fleke i boja je najprirodnija.
probala sam i lancome i clarans...katastrofa
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:41   #17
Quote:
brucospitza kaže: Pogledaj post
Ja sam si danas kupila Johnsons holiday skin za lice i piše da je tonirajuća krema za lice sa sastojkom za samotamnjenje...nadam se da će biti dobra... pošto mrzim biti blijeda jer mi se vidi svaka kapilara na licu..
A di si to kupila?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 02:02   #18
Ja koristim Sundance kremu za samotamnjenje za lice,jako je blaga,nema šanse da napravi fleke!
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 02:05   #19
si sigurna da nema sanse za fleke
jel u kremi, spreju, kakva je... i kakvu proceduru imas prije i nakon nanosenja iste?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 02:20   #20
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
si sigurna da nema sanse za fleke
jel u kremi, spreju, kakva je... i kakvu proceduru imas prije i nakon nanosenja iste?
U kremi je,izgleda kao obična bijela krema u tubi,ne da nemam fleke nego mi je za moj pojam i presvijetlo lice,Avonovi preparati su mnogo intenzivniji...Nanosim je svaka 2-3 dana,nekad iza peelinga,nekad se samo umijem Dove sapunom od krastavca (to za Dove sapune je najbolji savjet koji sam pokupila na ovom forumu).Nekad je stavim čak i kao podlogu za šminku,jer se lijepo upije,i onda kad skinem šminku vidim da sam ''pocrnila'' Super je kremica!
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.