Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 22:52   #81
Veinwave je radiofrekventni uredjaj, koji je ok za sklerozaciju manjih kapilara, no za vece je vec drugacija prica. Nekada se to radilo sa strujom niske frkvencije pa se netko domisljato sjetio da bi mogao staviti visoku pa na neki nacin koristiti nacela mikrovalne na krvnim zilama. Ima ih nekoliko u zg.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:14   #82
Mama me napala da se na netu raspitam o nekoj kremi za lice za kapilare. Jel netko koristio tu AVENE za kapilare il neku drugu a da mu se svidjela?? Pliss pomagajte! Hvalla
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:17   #83
Quote:
bossy_kt kaže: Pogledaj post
Mama me napala da se na netu raspitam o nekoj kremi za lice za kapilare. Jel netko koristio tu AVENE za kapilare il neku drugu a da mu se svidjela?? Pliss pomagajte! Hvalla
meni su u apotekama rekli da kreme ne pomazu pretjerano
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:24   #84
Kreme mogu pomoci u prevenciji, kao i promjena zivotnih navika (pusenje, alkohol, solarij itd)
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:12   #85
a znam da kreme ne mogu pomoci nes spešl, al ono.. cule smo za tu avene pa..
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 16:05   #86
Iz Phoenixovih postova zaključujem da je laser definitivno bolji od elektrokoagulacije koju su meni radili. Pa se onda pitam zašto uopće rade tu elektrokoagulaciju, ako laser daje bolje rezultate. Ja sam privatno išla, pa bih naravno platila laser da su mi rekli da je bolji.

Meni je ostala mala smeđa točkica, rekli su mi da je to pigmentacija, zato što sam se par puta zaboravila namazati zaštitnim faktorom, prilikom izlaska van na sunčan dan.
mademoiselle_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 19:48   #87
Razlika je u cijeni uredjaja. Ne mogu su svi priustiti par desetina tisuca eura za laser. Uredjaji za elektrokoagulaciju su 20 puta jeftiniji. Osim radiofrekventnih koji su par puta jeftiniji.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 18:36   #88
Moja mama 6 mj. koristi uriage roseliane i znatno su joj se kapilare smanjile. Prije je bez pudera izgledala ko' alkić.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 19:31   #89
ja se moram pohvaliti

nakon tjedan i pol moje kapilare i mrlje su gotovo u potpunosti nestale... tocnije ona na nosu je u potpunosti nestala, a na onoj drugoj je krastica otpala i sad se jos samo vidi svjetlija tockica nove koze
dovoljno je reci da mi vise ne treba nit trunka korektora da bi to sakrila, odusevljena sam
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 15:21   #90
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja se moram pohvaliti

nakon tjedan i pol moje kapilare i mrlje su gotovo u potpunosti nestale... tocnije ona na nosu je u potpunosti nestala, a na onoj drugoj je krastica otpala i sad se jos samo vidi svjetlija tockica nove koze
dovoljno je reci da mi vise ne treba nit trunka korektora da bi to sakrila, odusevljena sam
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:01   #91
Uh, bila na laserskom.

Zaključak? - imam previše sitnih, rasplinutih kapilara koje mi nisu uspjeli
sasvim ukloniti.
Godinu dana nakon izgledam kao da nisam ni bila na ikakvom tretmanu.

koliko košta taj Uriage?
l0la_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 22:27   #92
Jasno, jer nije sve u laseru. Treba kombinirati više uređaja. Konkretno kod sitnih kapilara (tanji od 0.1mm) bolji je IPL ili svakako laser sa skanerom. Koliko ordinacija ima skaner? Nijedna. Zašto? Zato što je malo proizvođača koji rade i skanerske sisteme za svoje lasere i usput koštaju dosta,pa onda netko misli da će ručno skidati tako sitne kapilare. Smiješno.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 23:55   #93
pocni se zdravije hranit i kapilari ce se oporavit i ojacat i vise nece pucat
Nakamura Kumiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 23:23   #94
roseline krema od uriagea je oko 120 kn
fani f is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:30   #95
Veinwave

Meni nije ništa koristio. Doktorica s maznim glasićem mi je nešto prčkala s time (usput me cijelo vrijeme pokušavala nagovoriti na dodatne usluge - mislim, sam joj pare iz očiju vire), došla sam na par tretmana, imala krastice, ali kapilare nisu nestale.
Mislim, kaj ja znam... googlala sam o tom uređaju, pa mi čudno da ga nigdje nema npr. u Americi (a njima bar možeš sve prodati što se tiče kozmetike). Ima ga nekoliko klinika u Britaniji (tam se i proizvodi) i to je to.
Mislim da to dovoljno govori o učinkovitosti uređaja.
Razočarana sam, ne bih ga nikom preporučila. Znam da se lovimo za slamku ovdje, ali to definitivno nije vrijedno investicije.
MarijanaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 14:18   #96
Ima veinwave-ova okolo, i osobno mislim da su se svi oni koji su ga kupili nasadili jer su ga masno platili ,a mogu raditi samo sitnis sa njim. Kao metoda je ispravna no kad bi bio jaci i ucinkovitiji spalili bi i okolnje tkivo i onda nema razlike rada sa tim ili sa strujom.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 15:22   #97
Imala na vrhu nosa, strašno me nervirala, uklonila laserom, 2 bljeska unurar jednog dolaska dermatologu i kao da nikad ništa nije bilo!
Prezadovoljna......
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 10:09   #98
Zna netko gdje se to može na području Zadar-Split obaviti? Neki dobar privatni dermatolog ili kozmetičar?
Nandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 10:10   #99
Zekoslava3 koliko si to platila i gdje?
Nandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 17:22   #100
Dali je itko pokušao copper bromide laserom tj yellow star laserom http://www.kbc-zagreb.hr/index.php?l...ntar_za_lasere http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/278/?
Navodno da u St i Os dolazi dr. Tić iz Rijeke sa aparaturom ,cijena je navodno razumna i postoje dobri rezultati..
Ima itko kakvog iskustva sa konkretnom metodom ili doktorom kada su u pitanju kapilare oko nosa?
Hvala!
dr/iur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.