Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2008., 16:37   #61
Ljudi, ja prvi put čujem da na izvanrednom faksu jedna godina traje dvije! Pa je li to stvarno tako?! I je li svugdje? Pitam zato jer razmišljam o upisu na jedan faks, izvanredno. Ako je tako, onda neću!
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 22:25   #62
Mislim da nije tako na svakom faksu. Prosjek mi je zasada 3.7. Nisam odmah upisao redovno jer sam radio cijelo ovo vrijeme (7 godina). Znam da sam zakomplicirao. Svaki dan se grizem zbog toga sto sam vec mogo i zavrsit. To su pare krive.
Nego sad si razmisljam... nisam jos upiso 4 semestar, jel mogu 4 semestar redovno upisat?! Jel to uopce moguce il vec gluposti pricam?
tomizx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 22:46   #63
Quote:
tomizx kaže: Pogledaj post
Mislim da nije tako na svakom faksu. Prosjek mi je zasada 3.7. Nisam odmah upisao redovno jer sam radio cijelo ovo vrijeme (7 godina). Znam da sam zakomplicirao. Svaki dan se grizem zbog toga sto sam vec mogo i zavrsit. To su pare krive.
Nego sad si razmisljam... nisam jos upiso 4 semestar, jel mogu 4 semestar redovno upisat?! Jel to uopce moguce il vec gluposti pricam?
ja mislim da bi mogao probati traziti prebacivanje na redovno, idi pitaj u referadu, to ti je najsigurnije
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 14:31   #64
2 faxa?

Jel moguće uz ove godine upisan jedan fax po bolonji, sljedeće godine upisat još filozofski kao izvanredni student? I može još koji savjet kaj je potrebno uz sve to.
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 23:08   #65
Quote:
Aryan kaže: Pogledaj post
Jel moguće uz ove godine upisan jedan fax po bolonji, sljedeće godine upisat još filozofski kao izvanredni student? I može još koji savjet kaj je potrebno uz sve to.
mislim da filozofski ne možeš izvanredno studirati
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 23:09   #66
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
nije jedan od ovih sto si nabrojala, al mozes izvanredno na ekonomiju u Ri (ima i odsjek u Bujama)
predavanja su u popodnevnim satima, i vikendom no ne moras ici na njih..sve ti se odmah nakon upisa vodi kao "odslusano"
ako te zanima, tu imas informacije o upisu http://www.efri.hr/prikaz.asp?txt_id=3976
i btw, nema prijemnog
turistički se može izvanredno ali u zaboku (al ova akademska godina ne jer je sve popunjeno)
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 12:15   #67
Zanima me sad jel uopće moguće više ić na dva faxa istodobno, mislim kaj bolonja o tome veli? Ma upiso sam fax ali želim još jedan buduči da sam našo još nešto što me zanima, a ne želim se ispisivat.
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 18:04   #68
Quote:
Aryan kaže: Pogledaj post
Zanima me sad jel uopće moguće više ić na dva faxa istodobno, mislim kaj bolonja o tome veli? Ma upiso sam fax ali želim još jedan buduči da sam našo još nešto što me zanima, a ne želim se ispisivat.
Naravno da možeš.
Keane16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 09:44   #69
Quote:
Keane16 kaže: Pogledaj post
Naravno da možeš.
Može malo opširnije, kaj trebam doslovno napraviti?
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 13:49   #70
Otići na prijemni ispit, proći ga, upisati se..
Znam jednog dečka koji je upisao 2 faksa, po Bologni. Samo ne znam kako će to ići, završiti 2 faksa u isto vrijeme. On je već odustao od jednoga, mislim da te to treba više brinit, nego kako upisati drugi faks..
U svakom slučaju, sretno
Keane16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 01:42   #71
help! ako netko zna informacije... inace sam student upravno pravnog faksa u st

Upisala sam faks 04/05 godine kad je bila zadnja generacija po starom programu.
05/06 sam stavila na mirovanje iz zdravstvenih razloga
06/07 sam upisala parcijalu prve i druge
07/08 ostalo mi je jos 5 ispita (uskoro 4) i odslusala sam sve i kaze mi danas teta u referadi da mi je apsolventski status traje do 30.09.2008. a ja sam racunala da je jos godinu dana s obzirom da bude dva puta prva, dva puta druga ili vec ta druga kao apsolvent.

Jel postoji neko pravilo, statut da ja to provjerim jer sam dosad bila bez placanja i malo mi starce zeza sta moraju iskesirat 1150kn + 350 (jel se to placa neovisno na onaj iznos?).

I koja je shema sa HZZ? Jel se moram javit do 30.09. sta je nesto ova danas spomenila (nisam se mogla skoncentrirat na sve sta je rekla jer sam bila u blagom šoku).
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 09:14   #72
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
help! ako netko zna informacije... inace sam student upravno pravnog faksa u st

Upisala sam faks 04/05 godine kad je bila zadnja generacija po starom programu.
05/06 sam stavila na mirovanje iz zdravstvenih razloga
06/07 sam upisala parcijalu prve i druge
07/08 ostalo mi je jos 5 ispita (uskoro 4) i odslusala sam sve i kaze mi danas teta u referadi da mi je apsolventski status traje do 30.09.2008. a ja sam racunala da je jos godinu dana s obzirom da bude dva puta prva, dva puta druga ili vec ta druga kao apsolvent.

Jel postoji neko pravilo, statut da ja to provjerim jer sam dosad bila bez placanja i malo mi starce zeza sta moraju iskesirat 1150kn + 350 (jel se to placa neovisno na onaj iznos?).

I koja je shema sa HZZ? Jel se moram javit do 30.09. sta je nesto ova danas spomenila (nisam se mogla skoncentrirat na sve sta je rekla jer sam bila u blagom šoku).
Teja, mislim da ćeš morati platiti jer mi je jedan frend isto tako imao problema, i morao naravno platit...a šta drugo u Hrvatskoj??!! Ali još za svaki slučaj nazovi HZZ, ili odi do Ministarstva obrazovanja na net pa mislim da bi tamo trebao imati statut o tome!
__________________
Milijun stepenica ti treba do vrha, a samo jedna do dna!
Bordeaux dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 16:02   #73
Ma s obzirom da sam viša škola mislim da je tako i rok kraći... još da znam šta moram sve poduzet u vezi radne knjižice i zdravstvenog.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 17:09   #74
neznam gdje da postavim ovo pitanje

uglavnom..student sam (upravno pravo 2.god) sada trebam upisati 3.god kao jedan od uvjeta su nam stavili -potpis iz sva 4 semestra do sada-A napominjem da sam IZVANREDNI STUDENT
jedan od uvjeta je naravno,dovoljan broj bodova (imam ih(ca oko nekih 15-ak bodova vise)), ociscena prva godina..
samo mi fali jedan potpis u 4 .semestru i sada nemogu radi te sitnice upisati 3.god.
dosada se govorilo na faxu da mi ne trebaju za upis svi potpisi..zato tomu nisam ni pridavala previse paznje..i sada su stavili uvjete kada su napominjem zavrseni rokovi, tako da nema sanse niti da uhvatim tog profesora
da, dobijem taj potpis..
nadala sam se i dekanskom roku..a ni njega 99 % nece biti..
neznam uopce sto da radim..
dali da mogu u nekom izvanrednom slucaju , napisati molbu dekanu ili nesto sl. svaki savjet je dobro dosao..
jer tog profesora tesko da cu naci do kraja upisa..
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 23:48   #75
Pozz svima!Nadam se da nije kasno da se nadovezem na Aryanovo pitanje. Sad sam upisala 3.god.,ali sam razocarana svojim faksom jos od prve i ne zelim se vise tjesit da ce bit bolje. Htjela bih jos nesto upisat, no ne znam je li to moguce s obzirom da studiram po Bolonji i ako je moguce koji su uvjeti? Ako tko ima bilo kakve informacije, savjet, bilo sto, samo se javite... Sve je dobrodoslo!Ocajna sam vise!Unaprijed hvala.
horta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 03:01   #76
brineta, daj molbu dekanu priko referade da ti uvaze upis u godinu i da ti taj dotični profesor da potpis ako je samo zbog toga
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 17:02   #77
hvala ..ali dati ce mi voditelj faxa izgleda potpis
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 13:49   #78
Može li se npr. ako sam prvu godinu išao kao redovni student i položio 8 od 12 ispita i nisam ostvario uvjet za upis na višu godinu druga upisat vanredno uz uvjet da platim po 250 kuna za svaki od četiri preostala ispita?Raspitujem se za sve mogućnosti jer želim upisat drugu godinu,a ne ponavljačku.
SamFisher3062 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 03:13   #79
e zanima me jedna stvar.. kad se počinju plaćat ispiti kad si vanredni student?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 10:50   #80
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
e zanima me jedna stvar.. kad se počinju plaćat ispiti kad si vanredni student?
Ma Teja nemam pojma i mene to zanima, ne znam stvarno??? I koliko se uopće plaćaju? Teja odakle si?
__________________
Milijun stepenica ti treba do vrha, a samo jedna do dna!
Bordeaux dog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.