Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2012., 23:21   #201
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Misli koje mislis i nacin na koji djelujes stvaraju sudbinu. Ako je netko totalno u banani i ne trgne se lako je njegovu sudbinu "predvidjet" jel tako? Na covjeku je ako je inteligentan i ako je u stanju da bira dali ce se prepustiti da ide u tom pravcu na kojem je trenutno ili da prihvati stanje kakvo je i da ide dalje promisljeno odnosno da promjeni tijek svog zivota.
Da,ali Deus kaže da je karakter predodređen,što znači da ako je lijenčina,ne može protiv svog karaktera,zato je post/pitanje bio upućen njemu.
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 01:49   #202
Quote:
jelovnici kaže: Pogledaj post
Da,ali Deus kaže da je karakter predodređen,što znači da ako je lijenčina,ne može protiv svog karaktera,zato je post/pitanje bio upućen njemu.
Po Deusu je sve predodređeno, ne samo karakter....

Kao prvo horoskop nas ne određuje, on samo pokazuje kakvi smo mi...Kao drugo karakter jest nepromjenjljiv, u smislu ako si blizanac uvijek ćeš biti blizanac, ali zato postoje nivoi ( viši, tip - niži tip s time da se ne radio o dva ili tri tipa već o više nivoa) unutar samog karaktera kroz koje se razvijamo i mijenjamo

Znači karakter je taj koji nešto bira , a čim je riječ o biranju znači da postoji izbor odnosno slobodna volja izbora vlastitim karakterom, koji je promjenjljiv unutar nivoa osnovne strukture....
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 01:35   #203
Quote:
macon kaže: Pogledaj post
u kakvom su odnosu religija i astrologija?

kako katolička crkva gleda na horoskop?
Ja sam cuo za jednog svećenika u Bosni koji je za vrijeme krizme uz pitanja: "odrices li se Sotone, grijeha itd.," pitao djecu "odricete li se astrologije?

a nema, sta nisu preuzeli od astrologije...
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.
Prometeus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.