Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2005., 11:28   #1
Angry frizzerka mi uništila kosu....

eto što mi se desilo....puštam kosu već
2 god,prije bila ošišana full nakratko...
i otišla ja jučer kod svoje frizerke mal da neš promijenim,jer mi je kosa jako suha.
I tak ja njoj velim da bi se htjela nafrčkat,kao ne treba ti minival već sam neka pjena....imaš valovitu kosu ...stanjit ću ti kosu da se što više nafrčka.Dužinu mi nije dirala.I tak ona mene šiša bila kod nje
doma,i narvno nema ogledala al prepustila
se ja njoj u ruke.i završi ona,obadvijee frendice oduševljene....i ja se pogledam
curke poludila sam.........izgledam ko da je netko kosilicom radio po mojoj kosi,ok zurka je sexy onak al moj dojam ko raščupana kokoš. Popizdila sam,u firmi su me svi popljuvali......i plakala nekoliko puta ajoj..... što je to meni terbalo.i kaj sad u ponedeljak se idem šišat ,nakratko skroz...nema mi spasa nego zna netko neki dobar friz salon di rade lude kratke zurke,jer moj frizer koji me prije šišao je promijenio br i nemrem ga nači.Please help,očajna sam.
Eto htjela sam ovo podijeliti s nekim pa ak neko imao sl situaciju sam dajte...
bokic
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 12:26   #2
ja sam plakala dva put u zivotu nakon frizerskih carolija

poslije i kad nisam nes bila zadovoljna, pomislim, kaj ima veze, nes novoga malo da profuram, nakon par dana se naviknes i to je to
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 20:17   #3
plakala?

ajd ne drami...sveži rep..nosi skupljenu kosu na bilo koji način...operi ju pa vidi kak izgleda..ali, pobogu, ne drami da se moraš sad odmah šišati skroz na kratko....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 20:31   #4
Razumem te. I ja sam nekoliko puta plakala zbog loših frizera. Ali, posle pomisliš - porašće i stvarno se vrlo brzo to sredi. Ako želiš da puštaš kosu, a ne čini ti se trenutna frizura loša, možda da sačekaš nekoliko nedelja, a ne sad po prvoj odluci da je kratiš.
 
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 21:35   #5
plakanje zbog loshe frizure????

ma daaaajtemolim vas


pa nije ti ushi odrezala pa te upropastila.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 21:50   #6
Quote:
magic kaže:
plakanje zbog loshe frizure????

ma daaaajtemolim vas


pa nije ti ushi odrezala pa te upropastila.
ko zna, bice da ju je frizerka uvatila u one dane u mjesecu..i ja bi proplakala, mozda bi joj i za oci skocila, nikad se ne zna.
zna PMS biti nepredvidljiv
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 22:01   #7
Ahhh, svaka se duzina kose moze namjestiti na malih milijun raznih nacina....i fino stani pred ogledalo, isprobaj svaku mogucu frizuru i ako ti se bas NIJEDNA ne svidja onda sisaj kratko!!!

Ne zaboravi koliko je ruzan onaj prelaz iz kratke u dugu kosu,da li to zelis opet proci?
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 22:13   #8
I sljedeci put izbjegavaj te kucne varijante frizerki.....Bolje skupi lovu pa kad se osisas da je super, nego da se kajes...Sad sta je tu je, vjerovatno si jos pod uticajem, bolje da je ne kratis ako vec zelis duzu kosu, nego nadji nacin (vikleri, cuda...) da tu frizuricu dovedes u red......Dok si mlada nista nije strasno sve se da srediti nemoj se samo zivcirati, jer to je vec strasno....Pogledaj se ponovo u ogledalo mozda inije tako ruzno kao sto se tebi ucinilo, mozda je to samo ono prvi utisak kadtrebas da naviknes na novu frizur (bar sam ja takva )......
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 23:27   #9
I ja sam plakala zbog sadašnje frizure.
Ali znaš, možda ti u ogledalu i ne izgleda baš dobro, no u stvarnosti je uvijek bolje, vjeruj.
Iako mi se činilo da mi je frizura užas živi, uz malo pegle sam si napravila odličnu frizuru i svima, ali svima se svidjela!
crna_tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 00:57   #10
Re: frizzerka mi uništila kosu....

Quote:
sporty kaže:
eto što mi se desilo....puštam kosu već
2 god,prije bila ošišana full nakratko...
i otišla ja jučer kod svoje frizerke mal da neš promijenim,jer mi je kosa jako suha.
I tak ja njoj velim da bi se htjela nafrčkat,kao ne treba ti minival već sam neka pjena....imaš valovitu kosu ...stanjit ću ti kosu da se što više nafrčka.Dužinu mi nije dirala.I tak ona mene šiša bila kod nje
doma,i narvno nema ogledala al prepustila
se ja njoj u ruke.i završi ona,obadvijee frendice oduševljene....i ja se pogledam
curke poludila sam.........izgledam ko da je netko kosilicom radio po mojoj kosi,ok zurka je sexy onak al moj dojam ko raščupana kokoš. Popizdila sam,u firmi su me svi popljuvali......i plakala nekoliko puta ajoj..... što je to meni terbalo.i kaj sad u ponedeljak se idem šišat ,nakratko skroz...nema mi spasa nego zna netko neki dobar friz salon di rade lude kratke zurke,jer moj frizer koji me prije šišao je promijenio br i nemrem ga nači.Please help,očajna sam.
Eto htjela sam ovo podijeliti s nekim pa ak neko imao sl situaciju sam dajte...
bokic
I meni se to desilo jedanput davno. Ostavila mi duzinu do pola ledja ( i to je jedino sto je uradila kako treba) a sjekla je pramenove od vrha moga nosa pa dalje
Nemoj sjeci kosu na kratko nego je samo potkrati i nosi razbarusene pundze i/ili repice. A i ljeto je nece izgledati neobicno.
I za dva mjesec-dva to vise nece biti ista frizura. Kazu da kosa ljeti raste najbrze (ne znam da li je to tocno ali moja iskustva potvrdjuju) tako da bi bila steta izgubiti duzinu.
Izdrzi. Jedno jutro uskoro ces se probuditi i kosa ce izgledati puno bolje.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 01:06   #11
je, istina je, kazu da ljeti kosa raste 2x brze!
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 13:34   #12
bash sam se jutros gledala....


ja sam zapravo prekrasna



samo me frizerka upropastila....
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 16:30   #13
stavi onaj rep.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 21:16   #14
Niti ja se na tvojem mjestu ne bih šišala. Sjećam se samo kolko sam ja morala čekati i muku mučiti kad sam čekala da kosa naraste od kratke dužine pa bar do poluduge. A kad je poluduga ili duga ipak ju možeš bar nekako pokopčati s kakvim zgodnim kopčicama ili svezati u rep.
miss_Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 09:25   #15
hej curke,odlučila sam ne ošišati ipak...
odgovorile me frendice.Nakon 2 dana
zurka mal bolje izgleda.Ma kak ne bi plakala,kosa mi inače sporo raste.....i htjela sam mal nešto promijeniti a desilo se što se desilo.Dobro možda sam bila ušokirana mal previše ,no pregrmit ću
narast će.A komentare u firmi morat ću zanemariti.
i istina kad se sjetim onih prijelaza kratke kose na puštanje,smuči mi se...no u petak to mi se činilo najnormalnijom odlukom
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 10:43   #16
samo ne slušaj ljude iz firme, ko ih jebe.
čarobiraj malo dok ti ne naraste jer zbilja je taj prijelaz najgori, znam iz vlastitog iskustva.


i ne plakati ubuduće nego počupati frizerku i ne platiti joj obavljeni posao
a kako te šišala, nije valjda britvom tanjila??
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 10:58   #17
Quote:
fairy kaže:
samo ne slušaj ljude iz firme, ko ih jebe.
čarobiraj malo dok ti ne naraste jer zbilja je taj prijelaz najgori, znam iz vlastitog iskustva.


i ne plakati ubuduće nego počupati frizerku i ne platiti joj obavljeni posao
a kako te šišala, nije valjda britvom tanjila??
hihi ova je dobra ma s tom curkom(frizerkom sam si ok)idemo na kave i tak......rekla sam joj u facu što je ide,
jučer bila kod nje htjela me ponovo šišati,bio joj bad...bl bla..iako se mojim opičenim frendicama zurka jako sviđa meni je ful čudna.Trebam se naviknuti mislim da je to!!što se tiče plakanja ma jednostavno sam pukla......ono ispalo je dr neg što sam htijela...no narast će.
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:46   #18
ajme, kad sam ja jednom iz frizeraja izišla s frizurom a la jasna zlokić.... bome mi je skoro suza kanula... onak kratke šiške i stepenasto pošišan prednji dio, a iza do pola vrata, ravno... mislim, ona je teta od 50, a ja sam tada imala valjda 22
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 12:44   #19
ma, stvarno.katastrofa svjetskih razmjera...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 13:06   #20
Quote:
Lali Puna kaže:
ma, stvarno.katastrofa svjetskih razmjera...
ma daj pliz ko govori o katastrofi
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.