Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2004., 23:05   #21
Quote:
Tija kaže:
Ko da sam ja ovo pisala.
Ustvari meni dobro ide na ravnom al jebe me kočenje.
Kocenje je posebna prica. Ono nekak se i odrzavam (jadno) na tim rolama, al kad bi kakti trebalo zakocit... il se izvrnem na bok, na leda... ma za mene i moje rolanje.
dora is offline  
Old 11.03.2004., 23:06   #22
Quote:
Winona kaže:
hocu l ja ispasti glupa ako pitam tko je to ?
Ma, moj plasticar.
dora is offline  
Old 11.03.2004., 23:07   #23
Quote:
dora kaže:
:Naime, kao prvo (kao kuzis ja se stalno nesto nekom opravdavam na ovom ZK, zato tu cesto i nisam prije isla... a i necu ubuduce... jebiga), ne znam tko je pisao o dlakavosti, oke ispalo je da si ti. Da sam znala da si ti - vjeruj mi, ne bi se ustrucavala to rec.
Nda, glede celulita i medicinskog problema - da je medicinski problem ali u 3. ili 4. stadiju, do tad samo - estetski. Za dlake - sto se spolovila tice - stvar izbora i osobnog ukusa.

ne, ne moraš se opravdavati....a pogotovo ne meni...to je bilo samo za ilustraciju....

ali trpaš u isti koš stavri koje nisu svodljive pod isti nazivnik....

samo da znaš da celulit i dlake na spolovilu ne spadaju u isti koš...

pa dlake obriješ u 5 minuta, jebote...kaj se imaš oko toga izvrdavat da ti je baš super, a mrziš ga....

celulit nije ista stvar....i je, ako ne sprečavaš celulit , on ti postaje medicinski problem (prelazi u 3, 4 stadija)

dlake ne, dlake ne rastu više i više ako ih ne depiliraš...dlake nisu korov da se šire....

jebo vas dlake
Clea is offline  
Old 11.03.2004., 23:10   #24
Kae Clea? Ne briješ ju? Ne radiš frizurice?
Pih...
Idem zvat Margie
Tija is offline  
Old 11.03.2004., 23:12   #25
jebali vas plastični kirurzi kao rješenje svakog problema




oprostite, morala sam...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 11.03.2004., 23:15   #26
Quote:
goldberry kaže:
jebali vas plastični kirurzi kao rješenje svakog problema





a može se i tak platiti?

super, odmah idem
Clea is offline  
Old 11.03.2004., 23:16   #27
Quote:
dora kaže:
Da kotacici su od silikona, role su K2 meni rekose da su kakti te najbolje ( ne znam jel jesu al da jure... a jure). Ma i mene motivira cijena, nisu bas bile jeftine, al jebote opala sam na dupe par puta ono na beton, ko u crticu... :joj: :boli: ono, malo mi ide, kakti zabrijem "Uuu coece ja rolam" i :bum: ne seri...
Necu odustati, al brijem da ce mi jos dugo, dugo trebati dok necu moci reci - oke, znam se rolat kak se spada.

Btw. za odlazak na Jarun, sam jos malo "zelene" po pogledu rolanja, tam idu ovi kaj znaju zanat.
pa ima par jakih marki tipa roces, K2, Roller Derby itd. To ti je kao da usporedjujes nike i adidas recimo.

Mene je mama zvala robocop jer sam tak izgledala ...kretanje i prije svega kad sam navukla one stitnike za dlanove i koljena ( nakon kaj sam razderala koljeno i to posteno i cijelo ljeto paradirala s krastom). Meni je isto tak bilo, taman me frendica pohvali i ja bubnem sljedeceg trena, rekla sam joj da me ne hvali... jer mi to narusava tehniku

Uvijek sma se divila njenom polukruznom zaokretu u punoj brzini...inace ja sam na Jarunu naucila.

Jednom sam isla sama i raspala se ko kruska, isla sam ujutro kad je bilo manje ljudi... i prozuji netko na rolama pokraj mene, podigne me, ja gledam... ono tip s nekih 60-70 godina, a tako fit

On me ohrabrio, kaze nitko se nije rodio a da je sve znao...

E da a kad sam prvi put stala na role, a bilo to na parketu i svaka noga otisla u svom smjeru a ja prestravljeno gledam

Svaki me kamencic smetao u pocetku, osjetila bi svaki nagib ceste...bila ljuta na rupe na cestama....ali ne odustaj!

Prekrasan je osjecaj kad pocnes bas onako juriti, vjetar ti u ledjima a pred tobom i rupe i kamencici a ti ih ne fermas ni pol posto...
Winona is offline  
Old 11.03.2004., 23:18   #28
Quote:
Tija kaže:
Kae Clea? Ne briješ ju? Ne radiš frizurice?
Pih...
Idem zvat Margie
pa za frizuru je najbolja duga kosa

ne, imam jako malo dlaka dole...kad ih malo skratim, izgledam ko tek izlegli ptić...a da ih još brijem....hm, a kak bi onda dokazala da sam punoljetna?
Clea is offline  
Old 11.03.2004., 23:18   #29
mig21, treba ti dat medalju za ustrajnost

svaka cast.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Old 11.03.2004., 23:18   #30
Quote:
Clea kaže:
a može se i tak platiti?

super, odmah idem
Winona is offline  
Old 11.03.2004., 23:21   #31
Quote:
Ne može mi nitko reci da se dnevno ,uz gledanje TV-a i slicnih radnji, ne može odvojiti 45 min za masažu,a t
ma ja ne gledam teve ni tjedno sve skupa 45 minuta, ajde citam dosta ali tu se tak udubim da bi se zaboravila masirati

Nego ak gledas teve ili pijes kavu sjedis na guzici, kak onda da ju masiram ?
Winona is offline  
Old 11.03.2004., 23:29   #32
Quote:
Clea kaže:
a može se i tak platiti?

super, odmah idem
jao Clea tek sad sam skužila kako s ejoš može shvatiti to što sam na pisala i
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 11.03.2004., 23:31   #33
Quote:
Clea kaže:
ne, ne moraš se opravdavati....a pogotovo ne meni...to je bilo samo za ilustraciju....

ali trpaš u isti koš stavri koje nisu svodljive pod isti nazivnik....

samo da znaš da celulit i dlake na spolovilu ne spadaju u isti koš...

pa dlake obriješ u 5 minuta, jebote...kaj se imaš oko toga izvrdavat da ti je baš super, a mrziš ga....

celulit nije ista stvar....i je, ako ne sprečavaš celulit , on ti postaje medicinski problem (prelazi u 3, 4 stadija)

dlake ne, dlake ne rastu više i više ako ih ne depiliraš...dlake nisu korov da se šire....

jebo vas dlake
Ma kuzis, znam ja da celulit nije isto sto i dlakavo spolovilo, ali ja nekak brijem na estetiku jednog (dakle guzice i celulita na njoj) te spolovila i fruzurice, brijanja ili dlaka razraslih svuda (br meni ak ne depiliram), pa ih zato trpam u isti kos inace, naravno da je celulit i njegova ustrajnost, totalno drukcija prica od nekakvog nanosenja Veet kreme i cekanja 10 minuta
dora is offline  
Old 11.03.2004., 23:34   #34
Quote:
goldberry kaže:
jebali vas plastični kirurzi kao rješenje svakog problema
Cuj, ima stvari koje se mogu rijsiti vjezbanjem i masiranjem, i kremama i sranjima... ima stvari koje ne mogu. Npr. moj sise ne mogu. I kaj sad? Imam opciju, biti do kraja zivot nezadovoljna time sto vise ili jednostavno - stavit umetke. Sto je bolje?

Ista stvar je bila i s ustima. Mogla sam biti cijeli zivot nezadovljna flaksom i kaj imam od tog? Crtati usta prije svakog izlaska jednu vuru, a da ne spominjem jedenje i ljubljenje vani.

Kuzis, kak neko kupi kremu protiv bora i ona mu pomogne, ja odem plasticaru i on me nadostuka pa nisam ja kriva kaj imam sise na tatu, a i ovo malo sirotinje - visi
dora is offline  
Old 11.03.2004., 23:36   #35
Quote:
Winona kaže:
me kamencic smetao u pocetku, osjetila bi svaki nagib ceste...bila ljuta na rupe na cestama....ali ne odustaj!

Prekrasan je osjecaj kad pocnes bas onako juriti, vjetar ti u ledjima a pred tobom i rupe i kamencici a ti ih ne fermas ni pol posto...
Sve ovo sto je napisano prije - stoji. Al ovo je ziva istina, svaki jebeni kamencic mi smeta. Cak i kauguma - helou?!
A sama ideja da se onak rolam kak se spada, wow cini mi se (velis te K2 su oke jel?).
dora is offline  
Old 11.03.2004., 23:38   #36
Quote:
dora kaže:
Cuj, ima stvari koje se mogu rijsiti vjezbanjem i masiranjem, i kremama i sranjima... ima stvari koje ne mogu. Npr. moj sise ne mogu. I kaj sad? Imam opciju, biti do kraja zivot nezadovoljna time sto vise ili jednostavno - stavit umetke. Sto je bolje?

Ista stvar je bila i s ustima. Mogla sam biti cijeli zivot nezadovljna flaksom i kaj imam od tog? Crtati usta prije svakog izlaska jednu vuru, a da ne spominjem jedenje i ljubljenje vani.

Kuzis, kak neko kupi kremu protiv bora i ona mu pomogne, ja odem plasticaru i on me nadostuka pa nisam ja kriva kaj imam sise na tatu, a i ovo malo sirotinje - visi
dora, pa sta nemozes nekakvim vjezbama malo ojacam "dojcane" misice??
mislim, pa nisi neka stara baba da su ti objesene tako da trebas plasticnjaka. kuzis ti mene
SunGöttin is offline  
Old 11.03.2004., 23:41   #37
Quote:
dora kaže:
Sve ovo sto je napisano prije - stoji. Al ovo je ziva istina, svaki jebeni kamencic mi smeta. Cak i kauguma - helou?!
A sama ideja da se onak rolam kak se spada, wow cini mi se (velis te K2 su oke jel?).
jesu

nazalost ni jedne nemaju (jos) ugradjen anti padajuci sistem
Winona is offline  
Old 11.03.2004., 23:43   #38
Quote:
SunGöttin kaže:
dora, pa sta nemozes nekakvim vjezbama malo ojacam "dojcane" misice??
mislim, pa nisi neka stara baba da su ti objesene tako da trebas plasticnjaka. kuzis ti mene
Kuzim ja tebe, al moje sise nikad nisu bile ono kuzis, male, lijepe, vinute prema nebu, uvijek su bile ovakve kakve su danas. Opustene. Ne znam zakaj, jos od puberteta. Cak i Ostojic (plasticar) mi je reko da neko vel'ko cudo ne ocekujem, ono malo moze popravit oblik, malo ih dic, al ono - nikad nece bit neko savrsenstvo.
dora is offline  
Old 11.03.2004., 23:44   #39
Quote:
Winona kaže:
jesu

nazalost ni jedne nemaju (jos) ugradjen anti padajuci sistem
Ma znas kaj... boli me qurac, ove godine, jos cu vise vjezbat s njima, ma ima da se do jeseni rolam - sam tak (oke, nemojmo sad pretjerivat, al ono bar da rolam - okeee moze proc ). Sad sad dobila poleta (dok prvi put opet ne opanem ).
dora is offline  
Old 11.03.2004., 23:44   #40
ma, sve pet, dora...ak si bash jako jako nezadovolja nečime, nemreš nikak drukčije i odeš na operaciju...sve okej...

al mene smeta plastična kirurgija kao rješenje SVIH(to sam i napisala) nedostatka, nesavršenosti i nezadovoljstava

Ono - imam tanka usta - pravac kirurg
Nemam sise ili vise - pravac kirurg
Imam celulit i nadebljala sam se - pravac kirug
Imam oveći nos - pravac kirurg
Imam ružna koljena-pravac kirurg

Ja sam prva lijena i ne bi mi se ni u snu dalo raditi sve ovo što je cura u prvom postu napisala! Vježbam kad mi se da, trackam se tu i tamo...kajznam...imam celulita, nije vidljiv nego kad se uvatim...al nekak mi se neda time opterećivati...

Nemam puna sexy usta
Imam nesavršen nos
Nemam savršenu guzu
Ma, the hell, nesavršeno mi je dosta toga.

I, znate šta? dobro izgledam!!! Ja sam zadovoljna!

Jer, neda mi se opterećivati! Ne previše!
Imam samopouzdanje!
(nemojte skočit na mene, ne insinuiram da neka od vas pati od nedostatka samopuzdanja)
Jbg, ja radije odem na pivu nego da se masiram ili vježbam!
Da karikirano ilustriram svoj način života
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.