Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2011., 19:41   #81
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Ja bih samo pohvalila kako ste vi cure "odradile", odnosno "odrađujete" ovu Veneru na temu umjetnost.
Meni je to skoro pa fascinantno.
Ja se isto zahvaljujem i usput hvalim curke koje su se u startu uopće sjetile provlaciti Veneru na ovaj nacin kroz razne cikluse.
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
A da bila je čak sam i gledala slike
Ma biti će toga slicnog još aj biliv, zato mislim da nije loše sa jos novih ideja na sunce pa svatko dobije priliku izraziti se u svom fahu ili području Venere koje mu "lezi".
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 22:07   #82
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
Ma biti će toga slicnog još aj biliv, zato mislim da nije loše sa jos novih ideja na sunce pa svatko dobije priliku izraziti se u svom fahu ili području Venere koje mu "lezi".
Ja bi fotografiju za temu .
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:31   #83



Dragi astroljupci,

sutra 12.01.2011. u 22:30 dogovoreno je sinhro postanje Venere u jarcu na temu umjetnosti. Ovaj put smo malo uranili (pola sata) od predviđenog trodnevnog termina iz objektivnih razloga (jednoj sudionici se spava) pa molim da se ovaj put uvaži isprika.

Stogaa...tko se još želi priključiti - dobrodošao je.


Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 22:49   #84
@ Fish - gruntam već nekoliko dana i ne mogu naći link Ve u strijeli sa Honey Abstract, nikako pronaći tu međik riječ/osjećaj koji je poveznica jednog i drugog. Pliz daj pojasni
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 23:19   #85
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
@ Fish - gruntam već nekoliko dana i ne mogu naći link Ve u strijeli sa Honey Abstract, nikako pronaći tu međik riječ/osjećaj koji je poveznica jednog i drugog. Pliz daj pojasni
Evo me...morala sam ijti vratiti filmiće u dvdteku.


Dakle, najkraće objašnjenje je vrlo jednostavno i ni malo misteriozno - stakiši kao i med su simbolički Venera/Jupiter (znaš onu izreku upala sjekira u med, e pa taj med je Jupiter (dobrostanje, sreća, bogatstvo)).

Dakle u njima (odnosu Venera/Jupiter) živi ljubav prema slatkome (medu). A strijelac je znak dinamizma (kretanja u prostoru) ali uvijek i "prostora kojeg treba osvojiti" (objasnih malo iznad apstrakciju kao "strijelačku" osobinu).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 23:23   #86
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Evo me...morala sam ijti vratiti filmiće u dvdteku.
Eeee da...a ja polomila noge s treninga radi The One gore kojoj se spava. ()

Quote:
Dakle, najkraće objašnjenje je vrlo jednostavno i ni malo misteriozno - stakiši kao i med su simbolički Venera/Jupiter (znaš onu izreku upala sjekira u med, e pa taj med je Jupiter (dobrostanje, sreća, bogatstvo)).
E pa baš mi ovo trebalo, jasno & simpl. Tenkju sad pokopčah
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 23:23   #87



Dragi astroljupci,

sutra 15.01.2011. u 22:30 dogovoreno je sinhro postanje Venere u vodenjaku na temu umjetnosti.

Nadam se da ćete se priključiti u što većem broju te lijepo provesti kao što se uvijek lijepo provedemo.


Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 01:23   #88
meni odmah Pikaso pao na pamet
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 22:40   #89
Ova Venera se baš nekako odlično preklopila, jako mi se sviđa.
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 22:44   #90
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
Ova Venera se baš nekako odlično preklopila, jako mi se sviđa.
Yest, ovaj put smo imale vrlo sličan slijed razmišljaja...u nekim točkama se i preklapalo, a opet je svaka to prenijela drugačije.

Kada sam zamišljala kako bi funkcionirao taj topic u praksi - to je bilo upravo to.




P.S. Koristim ovu priliku da pozdravim Anidu i da telepatski pošaljem misao da je sve ok...ona sigurno sada misli na sve nas.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:09   #91
EEk, ja zaboravila, evo evo, jurim, neću ni gledat kaj ste stavljale dok ne metnem svoju
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:20   #92
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Yest, ovaj put smo imale vrlo sličan slijed razmišljaja...u nekim točkama se i preklapalo, a opet je svaka to prenijela drugačije.

Kada sam zamišljala kako bi funkcionirao taj topic u praksi - to je bilo upravo to.
Meni je krasno kad se postovi (kao ovaj put) posloze ko' puzzle u jednu bas razumljivu cjelinu.

Yes sadrzajno, kreativno, individualno a opet timski.

Quote:
P.S. Koristim ovu priliku da pozdravim Anidu i da telepatski pošaljem misao da je sve ok...ona sigurno sada misli na sve nas.
...Pa sad reci da joj čak i način postanja nije Vejovski, slozi post "za budućnost" i ode se luftat okolo... ()
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 02:15   #93
izuzetno mi se svidjaju slike venere na sve teme bas sam ostala zadivljena
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 10:36   #94



Astroljupci,

danas 18.01.2011. ovaj put u 23:30 možete sinhro postati posljednju Veneru - Veneru u ribama na temu umjetnosti.


Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 00:49   #95
Cure - htjela bih samo još jednom istaknuti da je ovo što smo zajedno napravili na temi Venere posebno. Ovoliko truda donijelo je vidljivi rezultat - imamo doista odlično obrađenu Veneru kroz umjetnost.


Pravi je užitak i gledati topic i "osjetiti" uloženu energiju.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 09:40   #96
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Cure..
yes, baš je sjajno ispalo ovako timski.



btw - sam želim napomenuti nešto osobno. Ova instalacija je spešli za Anidu a Venera u zavjesi spešli za Znašku jer bez jednog njenog pm-a se uopće ne bih sjetila psihodeličnog arta.
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 14:03   #97
I ja ću da pohvalim sve cure koje su radile na ovoj Veneri u umjetnosti,svaka vam čast

Slažem se sa Fish,u ovo je uloženo jako puno truda i rezultiralo je zaista jednom prekrasno obrađenom temom,u kojoj i po komentarima je vidljivo ne uživamo samo mi koje smo radile na tome,nego sigurno i svi koji dolaze čitati i razgledati naš rad.
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 13:38   #98
Dugo čekam veneru u jarcu i dočekala.
Nimalo mi se ne sviđa što imam veneru u jarcu,baš je uglavnom negativna.Dosta se nalazim u svemu što piše.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 17:53   #99
Pohvala novom ciklusu venere - frizure, baš sam sam se nadala kao i dosadašnjem trudu, zakon ste
Sjetih se jednog prijatelja sada na veneri u ovnu , isto voli tako "što više strši, to bolje" frizure, skroz upadljivo, vladar asc upravo ve u ovnu + 0° mars u ovnu, uvijek eksperimentira s bojama, vodenjačko dijete.

Samo bi htjela reći za ubuduće, bilo bi super da za svaki položaj stavite primjere za oba spola.
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 13:05   #100
Znam da je Venera-umjetnost završena priča no svejedno me progoni pitanje što s vitrajem, jel' to po logici: pedantno slaganje stakalaca u neku cjelinu - Ve u djevici? (kao što je npr.mozaik)

(mislim više na samu tehniku izrade, znači zanemariti pretežno sakralne motive u izradi)
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.