Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 09:21   #301
Quote:
inform kaže: Pogledaj post
evo mene opet. Idem u petak u Ikeu. Kupit ću sistem za 15eura, komada tri. Našla sam ženu koja će mi sašit zavjese. e sad me zanima jedna stvar: obzirom da imam stare karniše one drvene sa kanalićem u stropu-da li moram skinut te karniše ili mogu sistem ušarafit u drvo??

i ja bi...i ja bi...
kada budeš kupovala, ako misliš imati panele, nemoj zaboraviti uzeti si sve šta je potrebno...
meni se desilo zadnji put kad sam kupila za obične zavjese, zaboravih kupiti onaj držač za u zid... i na kraju odoh tu u jedan dućan i 2 mi naplatili 500kn.. toliko me ni zavjese ni štap ni završeci nisu došli...
uglavnom, samo onaj sistem je 15€, onda su po 7€ svaki onaj za panel... ja ne znam imena im na hr...sorry.
i onaj štap koji bi ti kao trebao pomoći, sa njime ih lako mičeš... ja još uvijek nisam stigla ih totalno instalirati... alo ovaj vikend je kao produženi...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 09:54   #302
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
draga, ne treba meni puno razloga za ikeu... da bi mi samo malo bliže bila....
mužić kad mu ikeu spomenem, digne mu se sva kosa na glavi.....


e a zašto je problem ih prati??
nana o čemu ti to???

e a ove koje sam kupila, mislim da ako ih stavim u mašinu, kad bih otvorila vrata našla bi samo konce....
totalno se cufaju.
Evo laella ti je dala unaprijed odgovor, moje one tamno smeđe su naime od papira a one druge nemam pojma od čega (ne da mi se opet provjeravati), ali na svima piše da nisu za pranje. A cijena im je stvarno smiješna, tako da bez najmanje dileme - čim se ofucaju ili zaprljaju ili nešto idu dolje i kupujem druge. A šta se tiče ovoga od ajmo reći dodatne opreme za karnišu i to sve - ja sam kupila onaj komplet karniša u kojem dobiješ sve zajedno, karnišu, vodilice, čičak za zavjese i utege. I cijeli komplet košta 14,95 eura. Ne moraš ništa dodatno kupovati.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 09:57   #303
baš sam sada gledala na netu i tamo više nema tog kompleta...
inače, prije nego sam išla ja u ikeu, naravno na netu sam sve gledala i stalno su imali sve odvojeno a i taj komplet... koji kad sam došla tamo, nisam vidjela.

kakav čičak??? čemu služi?
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 10:26   #304
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
baš sam sada gledala na netu i tamo više nema tog kompleta...
inače, prije nego sam išla ja u ikeu, naravno na netu sam sve gledala i stalno su imali sve odvojeno a i taj komplet... koji kad sam došla tamo, nisam vidjela.

kakav čičak??? čemu služi?
Ima ih, ima evo link http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30115113. Čičak imaš na vodilici i jedan šiješ na panel i na taj način pričvršćuješ panel za vodilicu. Jedino šta nema u kompletu je ono s čime možeš lakše pomicati panel. Ali nema veze, to ću drugom prilikom kupiti.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 10:30   #305
Wink

eto.... ja cijelo vrijeme gledam na tal stranici, pošto ja tamo odlazim i nema... ali totalno nebitno...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 10:32   #306
kako sam luda.... šta ćeš, plavuša...
ja sam tražila pd kvartal, i sad vidih da ih ima...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 10:40   #307
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
eto.... ja cijelo vrijeme gledam na tal stranici, pošto ja tamo odlazim i nema... ali totalno nebitno...
vidiš da ima , e nego one su ti sještene ne među panelima i onim svim dodatnim stvarčicama za panele nego tamo kod običnih karniša kaj su po tri-četiri-pet eura. Kraj toga su ti bile smještene (kad sam ih ja kupovala - u četvrtom ili petom mjesecu). Samo si zapiši ime - i potraži, i baš sam gledala na stranici piše da ih ima na raspolaganju... Iako ti ne trebaju (preptostavljam)....
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 12:20   #308
a jel netko zna gdje je najbolje u rijeci dat šivat zavjese??
i gdje imaju velik izbor?? i kakvu boju da odaberem na narančaste zidove. sad mi treba nešto malo neutralnije da mi cijela soba ne vrišti u različitim bojama..
hvala!
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:51   #309
Quote:
Jezreel kaže: Pogledaj post
a jel netko zna gdje je najbolje u rijeci dat šivat zavjese??
i gdje imaju velik izbor?? i kakvu boju da odaberem na narančaste zidove. sad mi treba nešto malo neutralnije da mi cijela soba ne vrišti u različitim bojama..
hvala!
možda malo "pogasiš" boju zidova sa smeđe - zelenkastom kombinacijom? kažeš da je namještaj taman, pa pokušaj tu boju imati na zavjesama i još neku neutralnu ... moglo bi uspjeti.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:57   #310
ma namještaj je škuro smeđi i donji dio kreveta i fotelje je pretapeciran u smeđe. razmišljala sam o nekoj bež boji pa sa zagasito crvenim prugama ili nekim drugim uzorkom.. nemojte mi popljuvat ideju kao što svi to uvijek naprave!
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:27   #311
Evo danas na radiu čujem da Kika ima akciju 50% na šivanje zavjesa
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 20:38   #312
Quote:
Jezreel kaže: Pogledaj post
ma namještaj je škuro smeđi i donji dio kreveta i fotelje je pretapeciran u smeđe. razmišljala sam o nekoj bež boji pa sa zagasito crvenim prugama ili nekim drugim uzorkom.. nemojte mi popljuvat ideju kao što svi to uvijek naprave!
zagasito crvene pruge na narančaste zidove ... jesi sigurna da to želiš?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 20:41   #313
ma nisu baš narančasti nego više žuto narančasti. a imam plahte koje su šarene žuto, narančasto žuto i ima malo zagasito crvene pa mi se svidjelo kako paše. ali pretpostavljala sam da se nikom drugom neće sviđat
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 12:33   #314
Smile

Quote:
Jezreel kaže: Pogledaj post
ma nisu baš narančasti nego više žuto narančasti. a imam plahte koje su šarene žuto, narančasto žuto i ima malo zagasito crvene pa mi se svidjelo kako paše. ali pretpostavljala sam da se nikom drugom neće sviđat
Ima lijepih zavjesa u "Velani",bijele sa manjim smeđim i oker žutim prugama.Uzorak nije upadljiv,a opet nisu samo bijele.Isplati se pogledati.
ri-watch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 12:38   #315
a di je ta velana?? danas sam bila gledat pa su u svim dućanima neke svjetlucave, sjajne.. nisu mi baš nešto.. morat ću otić prošetat kroz semeraro da vidim šta tamo imaju pa da dobijem ideju.
još moram i nać presvlake za fotelje pa da to sve međusobno paše..
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 12:46   #316
Quote:
Jezreel kaže: Pogledaj post
a di je ta velana?? danas sam bila gledat pa su u svim dućanima neke svjetlucave, sjajne.. nisu mi baš nešto.. morat ću otić prošetat kroz semeraro da vidim šta tamo imaju pa da dobijem ideju.
još moram i nać presvlake za fotelje pa da to sve međusobno paše..
početak tkalčićeve, lijevo ... nemreš fulat
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 12:53   #317
dakle u zagrebu.. a to mi baš i nije tako blizu.. ja sam iz rijeke.
a ma nešto ću nać i ovdje.
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 12:59   #318
Ako si u Rijeci,imaš ih u prizemlju Lesnine.
ri-watch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:26   #319
nisam znala da i tamo imaju zavjese. baš ću ić pogledat. thanks!
Jezreel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 10:37   #320
kako izbijeliti zavjese

imam bijele sintetične zavjese, glat su bez mustre - ne znam kako bih ih opisao uglavnom, požutjele su i to u gornjem dijelu pa ružno izgleda. zanima me kako bi se mogle izbijeliti? imam dvije ideje ali nisam siguran koliko su djelotvorne - vanish ili domestos pa dugotrajno namakanje što mi savjetujete?
krycek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.