Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2009., 20:17   #201
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
ja sam u onoj tarifi gdje dobivam besplatne minute i sms.ove svaki mjesec
dali ja to gubim ako atkiviram ovu foru kaj dobije 1kn za svaku minutu ?

hvala
gubiš te povlastice ako pređeš na bilo koju tarifu;
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 21:35   #202
a kako se uopce na tomatu pogleda na kojoj si tarifi?
mravcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 22:52   #203
evo probali dana u kafiću malo zivkat, sa tele2 na tomato. stvarno ne radi. Jeli moguće da je to Tomato napravio, jer se malo zajebao u računici sa ovom tarifom "na tuđi račun". Ako je to istina, neznam što reć onda.
aurellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 01:02   #204
E stvarno jel itko od vas zvao vasu SZK, buduci da vas se danima nemoze dobit sa tele2 mreze, vi mozete dobiti sve mreze ali vas moze dobiti samo 091 i 098, a nas sa 095 samo izbaci kao da je zauzeto cak ni poruke ne prolaze, mislim stvarno Zvao sam tele2 sluzbu i navodno je neki kvar mos' mislit

Neznam jeli to ima veze sa novom tarifom koju reklamiraju ali zbilja nisu normalni pa nemogu uopce komunicirati sa ljudima a imam ih dosta sa 092 brojem.
pif kolektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 14:28   #205
Da, kaj se događa?
Imam Tele2, stari moj ima Tomato i nemrem ga nikak dobit!
Samo me izbaci, bez ikakve poruke tipa mob iskljucen, ili nedostupan, kajaznam...
On moze normalno zvat!
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 00:26   #206
Katastrofa!

Sa Tele2 ne mogu dobit Tomato već 5 dana.
Sa Tomata dobijem Tele2 bez problema.
Sa Tele2 dobijem Vip bez problema. (a Tomato koristi Vip mrežu)

WTF???

Da nije Tele2 nešto blokirao prema Tomatu?
forumash2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 00:40   #207
očito je tomato blokirao dol.pozive sa 095 brojeva. iz tele2 mreže brojevi koji imaju drugi predbroj(preneseni) mogu se probit prema tomatu. tomato
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 02:00   #208
Ni j anemogu nazvat tomato sa svog 095 broja sta mi uzasno tesko pada jer mi je cura 092.. Do duše od 50 pokusaja 2-3 prođu..
__________________
What goes around comes around.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 12:16   #209
Quote:
spiderwoomen kaže: Pogledaj post
očito je tomato blokirao dol.pozive sa 095 brojeva. iz tele2 mreže brojevi koji imaju drugi predbroj(preneseni) mogu se probit prema tomatu. tomato
Ne kuzim...

Zasto bi Tomato blokirao primanje poziva iz Tele2?
To bi bilo glupo zbog (ne)zadovoljstva vlastitih korisnika, a financijski nema smisla.

Ili grijesim?
forumash2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 12:43   #210
Ima smisla jer se tomato preračunao sa svojom tarifom "na tuđi račun" jer se tako iz jeftinih tele2 tarifa može napunit tomato račun sa stotinama ili tisućama kuna i onda to koristit za jeftine sms-ove ili čak plaćanje parkinga gdje onda tomato mora dat lovu iz svog špaga
aurellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 15:44   #211
Haha, koji FAIL...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 23:17   #212
Tele2 polako ali sigurno tone...

Pogrešno! Naime, cilj Vip-a je kratkoročni gubitak sa tom Tomato tarifom, ali dugoročno uništenje glavne konkurencije u HR - Tele2. Kao što znate (po financijskim pokazateljima) Tele2 je na koljenima i ne može još dugo izdržati igru Vip-a sa Tomatom. Svako tromjesečje Tele2 nakuplja oko 30 mil. kn gubitka, a u HR je mislim od 2006. pa si izračunajte iznos ukupnog gubitka (oko 400 mil.kn). U kuloarima se već šuška da će se Tele2 "povući" iz HR. Zaključak: zvanje sa Tele2 na Tomato blokira Tele2, pošto ih je Vip razvalio. To nije dobra vijest za nas, pošto je velika šansa (ako Tele ode) za reprizu duopola Vip+T-Scum i povećanje cijena. Inače moja ocjena za Tomato=5+
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 02:36   #213
ne bih se složio, ali možda ja griješim. vjerujem da tele2 zna tko su njegovi korisnici, i oni sa predbrojem 098, 091, 095. ne prolaze koliko sam ja uspio provjerit samo pozivi sa 095. vjerujem da je zajeb prije kod tomata, nego telca.
autor je korisnik mreža; 098,095,092
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 15:10   #214
Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Ima smisla jer se tomato preračunao sa svojom tarifom "na tuđi račun" jer se tako iz jeftinih tele2 tarifa može napunit tomato račun sa stotinama ili tisućama kuna i onda to koristit za jeftine sms-ove ili čak plaćanje parkinga gdje onda tomato mora dat lovu iz svog špaga

Davat lovu za primljene pozive ima smisla samo ako zaradis na tome.
Dal operatori (firme) zarade nesto za pozive koje njihovi korisnici prime iz neke druge mreze?
forumash2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 11:04   #215
Ideš...

Večernji list: Vipnet Tomatom tjera Tele2 u gubitke
link
forumash2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 13:32   #216
a jeste mislili svi nakupiti lovu na tomato racunima zvajuci se sa pricalice iz tele2......
e pa nisu ni oni tako glupi dragi moji.....
ali mi je bezveze da ja nekog sa tele2 nemogu dobiti samo sto je on tomato....mislim takve zabrane nebi smjele biti......
jer nemaju svi ukljucenu tu opciju (pricaj na tudji racun)
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 13:53   #217
mali edit...evo i ja lijepo uzeo tomato karticu odmah napunio bon od 100kn i poslao poruku da mi aktiviraju najjeftiniju tarifu kad ono puska...ne ide...a ja lijepo nazovem tomato sluzbu za korisnike kad dobijem ovakav odgovor,,,,,
trebali ste prvo deaktivirati opciju-PRICAJ NA TUDJI RACUN.jer naime ta je tarifa odmah ukljucena kad se kupi novi broj....i da kao lijepo trebam prvo potrosit tih stokn pa onda deaktivirat tu opciju pa onda tek opet napuniti broj sa stokn te ponovno aktivirati za opciju 29lipa......
a ja fino kazem da cu preci na drugu mrezu te da zelim da mi odmah deaktiviraju tu opciju....i covjek kao nemojte se uzrujavati.....i ja kazem kako to nigdje ne pise da se mora prvo ova opcija deaktivirati ,i na kraju mi covjek kaze...ok deaktivirat cemo vam odmah.....i tako i bjese...
i tako ja dobih sms da mi je ta opcija deaktivirana te da mogu aktivirat opciju za 0.29kn....
na kraju sam jos dobio 30kn nekakav bonus jer sam nadoplatio sa 100kn bon......
na kraju 130kn na racunu,opcija 0,29kn aktivirana i mogu zvat koga hocu.....
na kraju sam ostao zadovoljan.....
dakle netreba se samo dati smesti.......:

jos jedan edit evo danas u 13.30 dobijem poruku da cu dobit dodatne kune na tomato racun i za dvije minute dodje jos 30kn na racun...sad neznam vise tko je tu lud.....darovali mi 60kn.......ja zadovoljan.....top:
Quote:
velidar-hrkac kaže: Pogledaj post
a jeste mislili svi nakupiti lovu na tomato racunima zvajuci se sa pricalice iz tele2......
e pa nisu ni oni tako glupi dragi moji.....
ali mi je bezveze da ja nekog sa tele2 nemogu dobiti samo sto je on tomato....mislim takve zabrane nebi smjele biti......
jer nemaju svi ukljucenu tu opciju (pricaj na tudji racun)
__________________
Nije ni tebi lako

Zadnje uređivanje vhrkac : 03.01.2010. at 14:38.
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 16:28   #218
il sam ja lud ili im nesto ne stima sa mrezom...danas opet dobijem sms da ce mi dodatne kune biti dodane u roku 24 sata.ja si mislim ma ko tiu koga kad ono za pet minuta mi sjelo jos 30kn....
u tri dana sam dobio od njih 90kn...neznam dali je to neka greska ali ja sam zadovoljan...stanje na racunu mi je malo manje od 190kn.......100 sam ja nadoplatio da mogu aktivirati uslugu pricanja za 0,29kn


hvala TOMATO-u i vipu naravno haha
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 16:29   #219
il sam ja lud ili im nesto ne stima sa mrezom...danas opet dobijem sms da ce mi dodatne kune biti dodane u roku 24 sata.ja si mislim ma ko tiu koga kad ono za pet minuta mi sjelo jos 30kn....
u tri dana sam dobio od njih 90kn...neznam dali je to neka greska ali ja sam zadovoljan...stanje na racunu mi je malo manje od 190kn.......100 sam ja nadoplatio da mogu aktivirati uslugu pricanja za 0,29kn


hvala TOMATO-u i vipu naravno haha
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 01:01   #220
Gledam na web shopu, zar više nema ono platiš 100, a dobiješ 130?!
cayenneos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.