Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2011., 13:22   #41
Quote:
nemametunitamo kaže: Pogledaj post
Postoji li ikakav razlog zašto ja drugi dio već 4 godine ne mogu nigdje naći. U koju god knjižaru uđem prvo što gledam je imaju li drugi dio te knjige i tako već 4 godine. Pročitala sam prvi dio i nisan ni osjetila taj broj stranica koliko mi je knjiga bila dobra.
Nema je ni na internetu za naručit, tužno.
drugi dio se moze nac u algoritmu,u sklopu NAJbiblioteke,mekih korica kosta 29,00 kn.ako ih nit oni nemaju na skladistu,moze je se nac na sajmu,i na standovima po placevima.ja je neki dan vidjela u Zapruđu i u Utrinama.King mi je opako dobar pisac,jedan od najomiljenijih,Cujo mi je bila daleko najjezivija prica mada ni "It" nije losa.Film sam davno pogledala,glupo je kad su ga prikazivali kod nas odvalili su ga u 4 dijela,tj.u 4 epizode kao seriju.mobitel moram priznat,nije me ostavio ravnodusnu.s ti da King stvarno ima raznolike nacine pisanja.Citali ste "Zelenu milju","Iskupljenje u Shawshanku","Dolores Claiborne",imaju elemente supernatprirodnog ali nije klasicni horor.
lucenina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 13:40   #42
Zna li tko gdje se još može kupiti Ono u hrvatskom prijevodu?
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:40   #43
Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Zna li tko gdje se još može kupiti Ono u hrvatskom prijevodu?
Ako ništa drugo, baci oko na štandove s rabljenim knjigama ili se zaputi na Hrelić, vidio sam ga jako često tamo.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:28   #44
Nažalost, nisam u Zagrebu, bliže Splitu.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.