Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 19:19   #1
Kako dalje

Pozz svima, oretpostavljam da će mi većina vas reći da nisam normalan nakon pročitanog ali eto, čitajte.
Davne 1996 sam čuo glas jedne predivne djevojke, vidio ju i ostao paf, ja sam bio srednješkolac a ona tek 13 god i naravno da nisam ništa poduzeo. Ali cijeli život mi ne izlazi iz glave te mi je tiha patnja i život nas je nekoliko puta zbližio na neku poluprijateljsku komunikaciju.
Ona se u međuvremenu udala i ima 3 prekrasne djece, ja se oženio i imam 2 anđela. Ali od 2008 smo jedno kratko vrijeme radili zajedno i tad sam osjetio nešto neopisivo te svaki put kad bih ju i samo vidio bio bih presretan i uz moju obitelj sam osjećao potrebu da njoj činim život čim boljim na bilo koji način, napustila je posao zbog 3 djeteta i do unazad godinu i nešto bila nezaposlena, ja sam potego sve moguće da ju vratim na posao i uspio sam unatoč tome što i sam tad nisam radio u toj firmi.
U 10 mjeseca prošle god sam i ja počeo u istoj firmi raditi te odmah poduzeo sve da njoj posao olakšam i u toma isto uspio, prebacio ju u ured iz proizvodnje, opremio joj ured sa svim mogućim da joj nebi što falilo i postali smo predobri prijatelji, bili nerazdvojni u poslu, i tad se dogodilo nešto neočekivano, ja nikada nisam niti pokušavao ništa više jer sam se bojao da izgubim i ovo što imam ali odjednom,
ona je poželjela nešto više. Postali smo ljubavnici, bilo nam je predivno u svakom trenu zajedno provedenom do unazad mjesec i pola. Tad se moj svijet počeo rušiti, raskid ugovora sa firmom nas je razdvojio, umjesto par sati viđenja svaki dan spali smo na par sati tel razgovora svaki dan i 2 susreta na kavi od tad, užas za mene i bol u duši. U međuvremenu je ona odlučila ili napustiti supruga ili dati mu zadnju šansu (čovjek smeće i ne zaslužuje ju) i ja sam joj bio potpora u unatoč tome što ju volim predložio joj da proba spasiti brak jer sam znao da ako ona supruga ostavi ja ću isti tren učiniti isto, a to je 5 djece bez oba roditelja, loše.
Dogovorili smo se da budemo pauzirali intimu i bili samo prijatelji i to je tako išlo do pred 5 dana, tad je meni srce puklo, ja već duže vrijeme imam problema sa suprugom i došao sam u sličmu situaciju kao i ona, ili ili.
Našli smo se na kavi i pozdravili jer ide na more 15 dana di će biti barem 8 dana sa mužem i nećemo se puno moći čuti, posljepodne sam joj pisao kako mi je godišnjica i nisam ništa kupio ženi pa mi je žao, njezina reakcija me potopila, zna za moje probleme kao i ja za njezine te me je iskritizirala jer po njezinom ja nebih trebao imati grižnju savjesti jer ionako me moja žena ne cijeni i ne zaslužuje te mi je u trenu blokirala broj, viber, facebuk i bilo koji način komunokacije. Ubila me psihički.
Idući dan sam uspio doći do nje na 5 minuta razgovora i tad mi je rekla da ja za nju ne postojim više, otišla je na more i tu je sve stalo.
Ja već 6 dana plačem, ne mogu jesti i ne spavam a nemogu do nje, mogu ju nazvati jer mi je odblokirala broj, mogu joj poslati na faceu poruku jer mi je odblokirala face ali ništa od toga nesmijem jer se njezin od nje ne odvaja a ja ne želim da ona ima zbog mene problema sa seljačinom, teško mi je i neznam kako dalje, patim jako.
glumac2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 19:25   #2
Hahaha, odblokirala face, ta moderna vremena
BlueGrass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:02   #3
To ti je hint da se podastres i da odjebes zenu i da budete skupa.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 22:06   #4
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
To ti je hint da se podastres i da odjebes zenu i da budete skupa.

~via tapatalk
Ti zafrkavas?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:01   #5
Kak je meni sve to poznato....
Muž je seljačina i ne zaslužuje ju. A dok joj je troje djece radil i zajedno odgajali i hranili i bili obitelj sve je bilo ok....A ono nije šljakalo od prvog dana.
Ti muža znaš jako dobro jelda, zajedno se kopali šahtove, ispijali po 6-7 rundi, bauljali do zore, ujutro u 07 svaki svojoj ženi...ono poznajate se u dušu. Muška srodna duša.
.........
Pomažeš da spasi brak? Čime? Time što ju ševiš? Da, to je dobra pomoć. Jer ti si bolji ševac. Što ne ševiš svoju? Aha, niste kliknuli...svejedno ste se morali ševiti da djecu napravite. Ah da, nije više ista, a vidim nisi ni ti.
..........................
I..što će biti...ti ćeš hraniti tuđu djecu? A tvoju neka seljačina koja će ti štancati bivšu i živjeti sa tvojom djecom ? Što misliš kako će biti?
...................
Eh...ponekad je bolje platiti prostitutku, ili njih 3 odjednom pa po 3 sense...pa će se valjda krv vratiti u mozak.
...............
Ja ne razumijem kaj ljudi rade jedni drugima, čemu obitelj i djeca uopće onda.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:32   #6
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Ja ne razumijem kaj ljudi rade jedni drugima, čemu obitelj i djeca uopće onda.
Kak ne razumiješ? Pa radi sela
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 22:02   #7
Jedan od najodvratnijih postova ikad. Glavno da se vi prcate i oboje ste u brakovima, petero je djece u igri, ali buuhu, blokiran sam ovdje ili ondje. Muž je seljačina, ali i dalje ne vidim indikacije da ga se vara. Žena te ne zaslužuje? Pa svakako se slažem. Zanimljivo da je ta tvoja simpatija iz 1996. smanjila kontakte s tobom nakon raskida ugovora s firmom. Nakon što si joj "sve omogucio". Gotovo kao da....(pazi sad)...te iskoristila.
SemiKol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:10   #8
Nikad mi nije bilo jasno... ovi likovi što dođu s ovakvim pričama na forum (a bilo ih je još, da) - kaj fakat mislite da ćete ovdje naći opravdanja, podršku i možda suosjećanje za ovako nešto odvratno? Pazi, lik ima simpatiju već godinama i sa strane njoj olakšava u poslu, i jebe ju još...
KOJI KURAC SE ŽENIŠ ONDA???
Ako nisi siguran da voliš svoju ženu, ne ženi ju.
Ako si ju već oženio nemaš kaj okolo gledat ni jebat.
KRAJ PRIČE.

A ovaj što je komentirao da autor 1.posta plodio zbog sela je blokan zašto??
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 07:16   #9
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno... ovi likovi što dođu s ovakvim pričama na forum (a bilo ih je još, da) - kaj fakat mislite da ćete ovdje naći opravdanja, podršku i možda suosjećanje za ovako nešto odvratno? Pazi, lik ima simpatiju već godinama i sa strane njoj olakšava u poslu, i jebe ju još...
KOJI KURAC SE ŽENIŠ ONDA???
Ako nisi siguran da voliš svoju ženu, ne ženi ju.
Ako si ju već oženio nemaš kaj okolo gledat ni jebat.
KRAJ PRIČE.

A ovaj što je komentirao da autor 1.posta plodio zbog sela je blokan zašto??
Blokan je radi sela
bigultramovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:06   #10
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Ako si ju već oženio nemaš kaj okolo gledat ni jebat.
KRAJ PRIČE.
Daleko je to od kraja priče.

U Hrvatskoj se razvodi svaki treći brak. Kada bi se razveli svi koji to žele, svaki treći brak bio bi nerazveden.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:30   #11
Ova situacija nije fer ni prema tvojoj ženi ni prema njenom mužu. Možda je njoj proradila savjest pa te blokirala. Ili poradi na tom svom braku ili se razvedi. Tvojoj ženi će biti teško, ali možda poslije nekog vremena nađe nekog tko neće lijegati kraj nje misleći na drugu. (Fujj!)
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:32   #12
Zašto si povjerovao u priču da joj je muž seljačina, možda je ona ta seljančura.
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:52   #13
Quote:
glumac2010 kaže: Pogledaj post
Pozz svima, oretpostavljam da će mi većina vas reći da nisam normalan nakon pročitanog ali eto, čitajte.
Davne 1996 sam čuo glas jedne predivne djevojke, vidio ju i ostao paf, ja sam bio srednješkolac a ona tek 13 god i naravno da nisam ništa poduzeo. Ali cijeli život mi ne izlazi iz glave te mi je tiha patnja i život nas je nekoliko puta zbližio na neku poluprijateljsku komunikaciju.
Ona se u međuvremenu udala i ima 3 prekrasne djece, ja se oženio i imam 2 anđela. Ali od 2008 smo jedno kratko vrijeme radili zajedno i tad sam osjetio nešto neopisivo te svaki put kad bih ju i samo vidio bio bih presretan i uz moju obitelj sam osjećao potrebu da njoj činim život čim boljim na bilo koji način, napustila je posao zbog 3 djeteta i do unazad godinu i nešto bila nezaposlena, ja sam potego sve moguće da ju vratim na posao i uspio sam unatoč tome što i sam tad nisam radio u toj firmi.
U 10 mjeseca prošle god sam i ja počeo u istoj firmi raditi te odmah poduzeo sve da njoj posao olakšam i u toma isto uspio, prebacio ju u ured iz proizvodnje, opremio joj ured sa svim mogućim da joj nebi što falilo i postali smo predobri prijatelji, bili nerazdvojni u poslu, i tad se dogodilo nešto neočekivano, ja nikada nisam niti pokušavao ništa više jer sam se bojao da izgubim i ovo što imam ali odjednom,
ona je poželjela nešto više. Postali smo ljubavnici, bilo nam je predivno u svakom trenu zajedno provedenom do unazad mjesec i pola. Tad se moj svijet počeo rušiti, raskid ugovora sa firmom nas je razdvojio, umjesto par sati viđenja svaki dan spali smo na par sati tel razgovora svaki dan i 2 susreta na kavi od tad, užas za mene i bol u duši. U međuvremenu je ona odlučila ili napustiti supruga ili dati mu zadnju šansu (čovjek smeće i ne zaslužuje ju) i ja sam joj bio potpora u unatoč tome što ju volim predložio joj da proba spasiti brak jer sam znao da ako ona supruga ostavi ja ću isti tren učiniti isto, a to je 5 djece bez oba roditelja, loše.
Dogovorili smo se da budemo pauzirali intimu i bili samo prijatelji i to je tako išlo do pred 5 dana, tad je meni srce puklo, ja već duže vrijeme imam problema sa suprugom i došao sam u sličmu situaciju kao i ona, ili ili.
Našli smo se na kavi i pozdravili jer ide na more 15 dana di će biti barem 8 dana sa mužem i nećemo se puno moći čuti, posljepodne sam joj pisao kako mi je godišnjica i nisam ništa kupio ženi pa mi je žao, njezina reakcija me potopila, zna za moje probleme kao i ja za njezine te me je iskritizirala jer po njezinom ja nebih trebao imati grižnju savjesti jer ionako me moja žena ne cijeni i ne zaslužuje te mi je u trenu blokirala broj, viber, facebuk i bilo koji način komunokacije. Ubila me psihički.
Idući dan sam uspio doći do nje na 5 minuta razgovora i tad mi je rekla da ja za nju ne postojim više, otišla je na more i tu je sve stalo.
Ja već 6 dana plačem, ne mogu jesti i ne spavam a nemogu do nje, mogu ju nazvati jer mi je odblokirala broj, mogu joj poslati na faceu poruku jer mi je odblokirala face ali ništa od toga nesmijem jer se njezin od nje ne odvaja a ja ne želim da ona ima zbog mene problema sa seljačinom, teško mi je i neznam kako dalje, patim jako.
Zašto si tako kompliciraš život?
Znaš da ne možeš sjediti na dvije stolice. Stoga moraš odabrati. Ili se koncentriraj na svoju ženu, ili (ukoliko to više zaista ne šljaka) rastaviš se, plaćaš alimentaciju i ševiš koga god želiš. Ne bi bio ni prvi ni posljednji koji je izašao iz lošeg braka i živi sam i traži nešto što mu paše.
Ovako se igraš vatrom, najprije si nevjeran ženi, da ona to zna jako bi ju povrijedilo, srušilo vam brak i napravilo sranje sa djecom. Na drugu ruku petljaš se sa udanom ženom koja ima svog muža i djecu, i što bi ona također trebala napraviti sranje od svog života poradi malo jebanja i osjećaja zaljubljenosti?
To dečko tako ne ide, odrasti, odrasli ljudi imaju odgovornosti prema sebi i drugim ljudima. Ne možeš zasrati i onda izaći čist i pošten. Uostalom ne stoji bez veze ona staaaaaaara narodna da poslije jebanja nema kajanja.
Ljudi znaju često odlutati van realnosti kada naiđe netko u koga se zaljube. No baš tu treba stati i presjeći, razmisliti dobro i pametno presuditi. Vjeruj mi nakon XY godina veze bilo koja žena biti će ti samo žena, voljeti ćeš ju i poštovati ali i dalje će se upetljati život i sa njim svi životni problemi. Pametni to znaju i ne žive u iluziji pa se trude svu energiju uložiti u svoj brak i djecu (ako ide naravno). Ako ne, rasstaviš se, nosiš posljedice na svojim leđima i u svom novčaniku i imaš legalno pravo da negdje drugdje potražiš sreću.

Ovako si gadljiv drugima, ljudi ti govore fuj jer je tvoje ponašanje nije doraslo zrelom i pametnom čovjeku već djetetu koje si mijenja igračke kad i kako poželi. Nitko nije rekao da je život pjesma, jebi ga odrastao čovjek nosi odgovornost za svoje postupke.

A pisanje ovdje je prije svega plod ranjenog ega koji traži iscjeljenje i podršku, netko se zaigrao stobom i ostavio te, iskoristio, bez obzira na muža kretena ti si ispao iz igre, i ona je ispala pametnija, zrelija i proračunatija od tebe...i dalje radi u toj firmi i ide mužu na jebačinu a ti si ostao bez ugovora i najomiljenije igračke pa cmizdriš u kutu kao razmaženo derište. Jebi ga neka ti je ovo škola, lijepo se skrij ženi pod suknju, zagrli svoje pačiće, i zahvaljuj bogu što nije saznala za aferu jer bi tek onda bio šou...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 21:27   #14
još jedan topic Santa Barbara

nadam se da će se centralni par na kraju sastaviti

a ona malo s mužem pa muž vodi na more, malo s ljubavnikom, pa ljubavnik sve namješta na poslu

a muž joj je smeće od čovjeka s kojim je napravila troje djece, i dalje s njim spava, dok ljubavnik ponekad ne ubode

pokušavam shvatiti, nije da ne pokušavam, ali mi ne ide

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:39   #15
nikad necu razumit ljude koji varaju partnere. za tako nesto ne postoji opravdanje, pogotovo sta u tvom slucaju ta (usudila bih se rec) opsesija traje vec dugo

virujen da su tvoje namjere bile hmmm dobre al cili post mi je pomalo stalkerish

al nebitno to sad, jebeno budi iskren sa zenon i reci njoj da napravi isto sa svojin bracnin partneron. nisan od onih ljudi koji smatraju da je brak nesto sveto i da se ni pod koju cijenu ljudi ne smiju rastavljat al jebemu mater valjda ti zavjeti znace nesto... '' zena i ja imamo problema'', ''ljubavnicin muz je uzasan'' blabla... whatever helps you sleep at night lmao

koji kurac se zenite i pravite dicu ako niste pribolili ljude koji su dio nekog totalno drugog zivota u odnosu na onaj koji vodite trenutno... tu nikad nece sve strane bit zadovoljne
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 00:07   #16
Agonija još uvijek nije gotova, kako je život fuckt up
glumac2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 00:08   #17
Agonija još uvijek nije gotova, kako je život fuckt up
glumac2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 13:14   #18
Quote:
glumac2010 kaže: Pogledaj post
Agonija još uvijek nije gotova, kako je život fuckt up
pa ajde pricaj sta se dogodilo u doslovno godinu dana (skoro u dan)

jesi ostavia zenu?
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 14:04   #19
Ne mogu virovat sto citam, da se ovim stvarima bave odrasli ljudi. Svasta.
strijelcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 14:07   #20
6 dana plačeš? - a koliko si vremena proveo igrajući se sa svojom djecom ili učeći ih nečem korisnom?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.