Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 12:44   #1
Jeftini Gamepad?

Molim preporuku za neki jeftini gamepad koji radi na WIN 10.

Imam neki stari za kojeg nema drivera za WIN 10.

Thanks!
cavaliero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:49   #2
A koliko je to jeftino?

https://www.hgshop.hr/proizvod/kontr...310-usb/187920

ovaj se ne čini pretjerano skup a ima sve odgovarajuce tipke za windows igre, po meni je glupo kupovati one najfetnije gamepadove koje imaju brojke umjesto x,a,b,y kak i treba biti..
Sto se tice drivera windows 10 bi ga odmah trebao automatski detektirati i instalirati.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:23   #3
jeftino tipa do sto kuna...

WIN ga prepozna i instalira i kad odem na device properties i testiranje tipki, sve radi ok... ali kad upalim igricu (koju god pokrenem, primjerice NFS, uključujući i one koje su radile na WIN 7), onda ne radi ni jedan gumb.

Čitao sam na forumu Microsofta da neki kontroleri imaju taj issue sa WIN 10 i da najčešće pomaže da deinstaliraš device gamepad pa ponovno instaliraš ali meni ni to ne pomaže. WIN 10 prepozna gamepad, nema nikakav issue, sve tipke na testu rade ali ne rade kad upalim igricu 0 bodova.
cavaliero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 05:52   #4
Isprika što malo"kradem temu" Imam žičani xbox kontroler i sa njime igram igre na pc, a imam i bežični xbox kontroler za xbox 360. Da li je moguće sa tim bežičnim nekako igrati na pc? Nekako mi nakon što sam malko ostario(40+) paše sve češće opcija da igram igre ležeći, a to sa tim žičanim kontrolerom nažalost nije moguće
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:44   #5
https://support.xbox.com/en-US/xbox-...ntroller-to-pc
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.