Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 08:06   #181
Pozdrav svima. Imam 22 godine, iz Zagreba sam i tražim društvo, ljude za različita druženja. Vožnje biciklom, jednodnevni izleti, odlazak u klub na neki event bez trave i previše cugovanja. Koju popit za zagrijat se, no problem, hah. Volim i roštilj, Sljeme, kino, šetnje gradom...Bitno je da ste otvoreni i komunikativni jer sam i sam takav, a onda mi se neda vuć to druženje 70/30, hahaha :P

Eto, javite se, pa vidimo...ako se nađemo super, koji prijatelj više. Ako ne, ha život ide dalje.
TheGrandLeveler is offline  
Old 26.06.2017., 17:55   #182
Quote:
Victo kaže: Pogledaj post
M, 23 godine, informaticar, trazim drustvo (cure imaju prednost ) za izlaske, kave, koncerte / evente etc.

Nakon prekida sam ostao bez dosta ekipe, a inace nisam previse drustven tip, pa me bucni barovi vikendom ne zanimaju previse. Isto tako, caje ne dolaze u obzir.

Cujemo se!
hah, slučajnost, skoro sve isto bih mogao reć i da ja tražim. Jedina razlika je što bih stavio veći naglasak na žensko društvo.

Da ne dođe do nesporazuma, ja sam prekinuo s curom početkom ovog mjeseca, to nam je bio 3. put zajedno a osoba u citatu je vjerovatno mislila na prekid s društvom od više ljudi.
FilipWoggy is offline  
Old 27.06.2017., 21:20   #183
Netko za druzenje

Pozdrav,
Trazim ugodno zensko drustvo za povremene izlaske na kavu ili negdje u prirodu.
Ja sam M 42g.
Gasherbrum is offline  
Old 30.06.2017., 08:57   #184
Bok, ja sam iz drugog dijela RH, ali ponekad poslovno u Zg, pa tražim žensko društvo za ispuniti slobodno vrijeme u takvim prilikama
M, 27 god
rotin is offline  
Old 30.06.2017., 10:08   #185
Muško 30 godina, živim i radim u Osijeku, ali sam rodom iz Zagreba pa otprilike jedan vikend mjesečno budem u metropoli. Također veći dio ljeta/godišnjeg provedem u rodnom gradu. Tražim društvo otprilike svojih godina za popit kavu, cugu, kino, koncerte, izlete na Sljeme, zujanje po gradu. Spol nebitan.
sicky is offline  
Old 03.07.2017., 23:42   #186
Trazim nekoga za tipkanje, zensko bice, moguce i upoznavanje nakon malo tipkanja.. Decko, rane dvadesete, lokacija Zagreb, radim.. u zadnje vrijeme sam zbog posla upao u neku rutinu i bezvoljnost pa bi volio naci nekoga da promjenim to malo

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mathyas is offline  
Old 05.07.2017., 17:49   #187
Trazim nekoga za stolni tenis.
zemljanin80 is offline  
Old 06.07.2017., 19:08   #188
Tražim žensku osobu/e za ljetovanje, lokacija po dogovoru, od 5. do 13.8. S obzirom da se nisam uspjela uskladiti sa svojima, ne bih htjela ostati cijelo ljeto na kopnu. Imam 24 godine. Po mogućnosti netko tko se voli cijeli dan izležavat na plaži, kupat se i mozda neki dan i izici van
Marreti is offline  
Old 10.07.2017., 13:55   #189
Trazim nekog kome bi se skrpao za ultru u Splitu. Imam smjestaj i sve ali ce mi ekipa bit samo u subotu a ja bi isao i u petak i ned.
FuzzyBrain is offline  
Old 14.07.2017., 15:08   #190
Volio bih neobavezno izaći na cugu s nekom zanimljivom i zgodnom ženskom, ne znam koliko ima sreće od ovakvih traženja, ali pokušat ću te navabit
pivom i ćevapima i laganom šetnjom kroz grad

Ja; 29 god
astor pec is offline  
Old 15.07.2017., 16:50   #191
Pozivam žensko društvo na tulum večeras kod mene u stan u Zagrebu (može više ženskih osoba). Imam više od 30 različitih vrsta pića u frižideru koje čekaju samo da se popiju!!!
neodoljivi1 is offline  
Old 22.07.2017., 21:05   #192
trazim drustvo za Balasevicev koncert 11.8. u opatiji, mojim se frendicama ne ide, a meni se ide...
mercury06 is offline  
Old 23.07.2017., 11:57   #193
Pozdrav,

Htjela bih upoznati liberalne, open minded ateiste/agnostike u dvadesetima za prijateljsko druženje u Zagrebu.
Preferiram komunikaciju uživo, stoga bi bilo idealno da se jave osobe koje su otvorene za upoznavanje uživo
nakon ne predugog dopisivanja.

Nije mi bitno kojeg ste spola.

Peace out
Lexie Blue is offline  
Old 22.08.2017., 12:18   #194
Bog, Tražim društvo muško/žensko za koncert Gibbonija ili Graše u Areni ZG.

Zovem se Josip imam 25 godina i nemam s kim ici na navede koncerte. Društvo mi je više-manje "kurve janjetina i Vuco", a ja sam "djevice piletina i Gibboni" type of guy

S curom sam prekinuo prije 8 mjeseci (što mi je i dalje onak "friško") i nemam nikakvo djevojče nit frenda koje bi mogao vodit na to. Pogotovo ne zato jer bi se ta neka nova eventualna djevojka sponadala za nešto a ja jos nisam spreman na ništa

Da se razumije sam/a si plaćaš kartu haha.
Ne tražim nikakve spojeve nit ista može muško ili žensko društvance.

Ja mogu prvi poslat svoj profil na fejsu da vidite da sam normalan, školovan zgodan, ne-manijak, koji ide u crkvu i to . Da se kakti malo upoznamo prije koncerta . da si ne budemo stranci. Ti jaaa smo saadaaaa stranciiii........ (Đibo jel..)



Dakle za:

Gibonni - Arena Zagreb 21.10.2017 i / ili Petar Grašo - Subota, 25. 11. 2017

pozz
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Old 25.08.2017., 19:13   #195
Talking

pozdrav ljudi!

tražim nekoga za sutrašnji trash koncert 2000-ih u Močvari. Ljeto je pa to znači da u Zagreb gradu mog društva još nema na okupu pa nemam s kime sutra ići, a ne bih to propustio. Više iz neke zabave bih volio otići, a i upoznati se/družiti s osobom koja se javi. Nebitno jesi muško ili žensko, bitno je da se znaš dobro zabaviti, a usput nam se možda stvori prijateljstvo ili nešto više . p.s. nisam gay!

slobodno se može i javiti neka cura u poruke ako joj se sviđa sljedeće

visok 190 cm, diplomirani umjetnik (točnije glumac), volim putovanja i neobična druženja koja nisu samo kave,izlasci i šetnje (tipa idem na aktivnost ronjenja na boce) , 90 kg, uporan,i sve što želim uvijek ostvarim,otvoren, volim jako pričati i zezati se i osobno preferiram sarkastične i groteskne ljude i njih rado primam u svoj život! Imam 26 godina
Srex91 is offline  
Old 02.09.2017., 18:17   #196
Drago mi je što postoji ovakva tema, a da nije sve samo na to(tražim dečka/curu)..
Kako zbog nekih životnih okolnosti sam izgubila dosta prijatelja, a i više nisam htjela imat negativne ljude oko sebe..Trenutno ih je ostalo par. Iako mi je ovo možda malo očajno, probat ću.
Voljela bi naći par zbilja dobrih prijatelja/ca (možda više prijateljica, ali može i prijatelja dapače), kao društvo za izlaske, kave, zabavu, putovanja, a isto tako i nekog s kim možeš popričati o svemu, tražit savjet, pomoć, biti uz njega i on uz mene.. Tražim prijatelja/cu/društvo za cijeli život.. Ako ste uvijek spremni za zabavu (bez onog neda mi se ili dogovorimo se pa odustanete u zadnji čas), iskreni, komunikativni i tražite dobro društvo i želite bit dobri prijatelji i imat dobrog prijatelja. Iz Zagreba. Od 18do25god. Javite se preko poruka.
LutkicaZG is offline  
Old 12.09.2017., 01:14   #197
Žensko, 26 godina, Zagreb.

Tražim frendicu/e za kave/izlaske/štaveć.
dire Dawn is offline  
Old 13.09.2017., 20:02   #198
trazim ekipu za izlaske 30 + koja jos nije sparena,cure,decki,fali mi novih ljudi a kad izadjem van svi su vec u zraku pa je tesko vodit neki norm razgovor
Landrolas is offline  
Old 22.09.2017., 17:31   #199
Tražim nekog kome se ide sutra na rujanfest
__________________
And for a moment I lose myself
Wrapped up in the pleasures of the world
derpina01 is offline  
Old 25.09.2017., 21:31   #200
tražim suučesnike

Žensko, 26 godina.

Tražim suučesnike, kao što je navedeno u naslovu, događaji koji me zanimaju su:

30.9. Tribute to Doors, Vintage

7.10. Baretov opus

7.10. Depechee Mode tribute, Vintage

Otvorena sam i za prijedloge
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.