Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2005., 15:43   #81
Quote:
husky kaže:
Nije bas, 15tak kuna. Ali moze se samo vikendom. Nedjeljom, poslije 22 i sl. je osjetno visa satnica.
kaj može se dogovorit da se radi samo vikendom - cijelu godinu?

ima li mjesta, što misliš i kome se treba obratiti?
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 18:26   #82
'alo?
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 13:26   #83
Student servis

Recite mi molim vas da li ja imam pravo na student servis ako sam drugi put pao godinu pa je moram sam plaćati? Znači ako sam redovni uz plaćanje?
hvala
tmp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 22:04   #84
Ma kakva su to pitanja?
Svi redovni studenti imaju pravo na usluge studentskog servisa bez obzira koliko si puta koju pao i ko ti placa faks(drzava, mama, susjed, ti...)
__________________
'Well-behaved people never make history'- People who are consumed with fear never break out and have any experiences or try anything new. Go out. Make a mistake. Have the guts to fail and talk about it. There's nothing wrong with that.
biancazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2005., 18:21   #85
Imas. Welcome to the club.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 09:52   #86
dečki, sljedeći ovakav razgovorčić će vam bit i posljednji na kzš - u, bar na neko vrijeme. jarko, jarko žuti
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 13:22   #87
Quote:
Luđakinja kaže:
dečki, sljedeći ovakav razgovorčić će vam bit i posljednji na kzš - u, bar na neko vrijeme. jarko, jarko žuti
to cenim
__________________
Ja sam onaj koji jesam
mali jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 15:21   #88
Re: Student servis

Quote:
tmp kaže:
Recite mi molim vas da li ja imam pravo na student servis ako sam drugi put pao godinu pa je moram sam plaćati? Znači ako sam redovni uz plaćanje?
hvala
imas dok ne diplomiras, a i tad imas tri mjeseca nakon
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 11:12   #89
ima'l tko da radi u McDonaldsu samo vikende?
Debian is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 12:11   #90
Posao za izvanredne studente.

Evo jedno pitance. Ja sam izvanredan student i kao takav nemam pravo radit preko student servisa. Ali sam čuo za neki karlovački student servis (ili tako nešto) koji je navodno negdje kod gl. kolodvora.

Postoji li takvo što i mogu li se izvanredni studenti prijaviti kod njih?

Thx.
--NIGHTLIFE-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2005., 12:45   #91
imas i sisacki servis u ilici..ja isto sljakam i izvanredni sam, ali se uvijek prek frendice prijavim...da se ne zamaram s tim servisima
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 10:05   #92
Ugovori prek sc-a

Koliko ljudi može raditi preko mene ako ja već radim preko SC-a? Može li netko preko mene dizati ugovor, a ja radim?
__________________
Perhaps...
ShadowOnTheHill is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 12:19   #93
A jel mogu ja dilat speed i ex? -> mogu dok me ne uhvate

Nema pravila, koliko znam bilo je slučajeva da su išle kontrole a i neke firme zahtjevaju baš TVOJ ugovor ako TI radiš tamo....opet znam dosta ljudi koji su "radili" uz studiranje tako da su uzimali 10% od cifre sa ugovora i tako na njih 5-6 dobro plačenih skupi se pristojna para....
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 01:45   #94
možeš to ak ovom drugom firma u kojoj radi da da radi na tuđi ugovor
boaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 12:01   #95
Može netko dizati preko tebe ugovor iako ti već radiš, ali postoji godišnji limit od 50000 kuna koji ti mogu sjesti na račun preko SC-a. Nakon toga firma (poslodavac) plaća neke dodatne poreze, ali ne znam detalje.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 21:29   #96
Quote:
Potala kaže:
Može netko dizati preko tebe ugovor iako ti već radiš, ali postoji godišnji limit od 50000 kuna koji ti mogu sjesti na račun preko SC-a. Nakon toga firma (poslodavac) plaća neke dodatne poreze, ali ne znam detalje.
mislim da sada na snagu stupa neki novi zakon, koji limit od 50k smanjuje, ali mozda sam u krivu.
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 19:11   #97
student servis-dajte ljudi odgovorite!!!

Molim da napišete jer sigurno znate.Danas se učlanila u student servis,imam žiro račun i sve što treba, uzela par ugovora za potencijalne poslove i šta sad??? Jel ja trebam zvati te firme ili šta? Kako počet radit? Molim vas ljudi help (oni u servisu su svi nadrkani).
majaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 19:40   #98

Šališ se?

Prvo nađeš posao,radiš,pa tek onda ideš po ugovor.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 20:12   #99
ne šalim se.ok onda,ajd mi ti onda polako objasni proceduru-otkad uđeš na ona vrata-učlaniš se pa onda...? ja sam se malo pogubila
majaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 20:40   #100
prvo nađeš posao!
a tek onda sve ovo ostalo.
nema smisla ičim se zamarat ako nemaš pos`o
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.