Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 11:36   #1401
Znaci ono slucajno mi se na profilu pobrkale postavke i umijesto da bude "zanimaju me samo zene" stavljeno je bilo na oba spola. U zadnjih tjedan dana dobio sam 5 sviđanja i sve od muških.
Tak da mi se zgadio taj badoo ne zbog tih muskih vec zeski koje su doslovno pasivne, samo objavljuju fotke i cekaju kao koke na jajima a kad im posaljes poruku ili sviđanje onda ni tad ne rade ništa. Koja debilana.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Old 23.09.2017., 11:40   #1402
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Znaci ono slucajno mi se na profilu pobrkale postavke i umijesto da bude "zanimaju me samo zene" stavljeno je bilo na oba spola. U zadnjih tjedan dana dobio sam 5 sviđanja i sve od muških.
Tak da mi se zgadio taj badoo ne zbog tih muskih vec zeski koje su doslovno pasivne, samo objavljuju fotke i cekaju kao koke na jajima a kad im posaljes poruku ili sviđanje onda ni tad ne rade ništa. Koja debilana.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Koja ti je najdraza klopa.....ajmo rec da cu cevapi......da neko ispred tebe stavi 20 porcija cevapa kolko bi ih smazo?
the33 is offline  
Old 23.09.2017., 11:51   #1403
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Koja ti je najdraza klopa.....ajmo rec da cu cevapi......da neko ispred tebe stavi 20 porcija cevapa kolko bi ih smazo?
Onoliko koliko bi stalo u mene...

Gle nemoj mi sad tu bacati te fore da sam ja jedan cevap u porciji drugih i da zenska koja nas jede bira najukusnije cevape. To znam i sam.

Ovdje u mom slucaju se radi o tome da bi ja jeo sve cevape u ponudi ali ni jedan cevap ne zeli da bude pojeden.


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Old 23.09.2017., 11:54   #1404
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Onoliko koliko bi stalo u mene...

Gle nemoj mi sad tu bacati te fore da sam ja jedan cevap u porciji drugih i da zenska koja nas jede bira najukusnije cevape. To znam i sam.

Ovdje u mom slucaju se radi o tome da bi ja jeo sve cevape u ponudi ali ni jedan cevap ne zeli da bude pojeden.


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Nisi ti jedan cevap nego jedna porcija cevapa.....a ona moze pojest dve dnevno......a dostave joj 20 porcija dnevno,a vjerojatno i vise

Prosto ko pasulj
the33 is offline  
Old 23.09.2017., 12:01   #1405
Prilicno sam siguran da je ona na dijeti te trazi i u te dvije porcije jedan niskokaloricni cevap koji bi rado pojela.

Ali opet da u moru žena nema baš ni jedna, ma ni jedna koja bi mi odgovorila? To je malo zabrinjavajuće znaš, jer zašto se uopće onda truditi naći nekog. Lakše je odustati a to nema smisla.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Old 23.09.2017., 12:04   #1406
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Prilicno sam siguran da je ona na dijeti te trazi i u te dvije porcije jedan niskokaloricni cevap koji bi rado pojela.

Ali opet da u moru žena nema baš ni jedna, ma ni jedna koja bi mi odgovorila? To je malo zabrinjavajuće znaš, jer zašto se uopće onda truditi naći nekog. Lakše je odustati a to nema smisla.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
A jebga to ti je ko i loto.......hrpa ljudi igra a zna se da ce dobit samo njih par......tak i ovdje ...
the33 is offline  
Old 24.09.2017., 12:12   #1407
Kaze meni frendica "moras imat Tinder, to ti je sad in, iskrica i takve stvari su out", pa rekoh, ajde instaliram ja to i bolje da nisam. Ja tamo nisam jednu "normalnu" curu vidio, sve neke fotke pred ogledalom, duck face, na nekim atraktivnim lokacijama, sve nesto cool, fensi, bas preslik "modernih" cura, boze me sacuvaj...
moskvich is offline  
Old 24.09.2017., 12:20   #1408
Quote:
moskvich kaže: Pogledaj post
Kaze meni frendica "moras imat Tinder, to ti je sad in, iskrica i takve stvari su out", pa rekoh, ajde instaliram ja to i bolje da nisam. Ja tamo nisam jednu "normalnu" curu vidio, sve neke fotke pred ogledalom, duck face, na nekim atraktivnim lokacijama, sve nesto cool, fensi, bas preslik "modernih" cura, boze me sacuvaj...
Bas... bezveze. Prijavi se na ljubav je na selu. Tam su ti normalne, jednostavne cure. Jebes ove strace s tindera.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 24.09.2017., 12:38   #1409
Quote:
moskvich kaže: Pogledaj post
Kaze meni frendica "moras imat Tinder, to ti je sad in, iskrica i takve stvari su out", pa rekoh, ajde instaliram ja to i bolje da nisam. Ja tamo nisam jednu "normalnu" curu vidio, sve neke fotke pred ogledalom, duck face, na nekim atraktivnim lokacijama, sve nesto cool, fensi, bas preslik "modernih" cura, boze me sacuvaj...
Sve ono što ti nisi kažeš?

Pa drži se ti onda iskrice i golišavih žena spremnih za snimanje filmića.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 24.09.2017., 13:40   #1410
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Bas... bezveze. Prijavi se na ljubav je na selu. Tam su ti normalne, jednostavne cure. Jebes ove strace s tindera.
Cemu takvo sprdanje?? Pa meni kao zenskoj su odbojne takve zenske, a ima ih na bacanje svugdje, mogu misliti kako je tipovima koji traze nesto vise od kratkih avanturica.

Ako ti padas na takve kaj se samo znaju naslikavati i skupljati lajkove, ne znaci da su svi takvi.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 24.09.2017., 13:49   #1411
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Cemu takvo sprdanje?? Pa meni kao zenskoj su odbojne takve zenske...
KAKVE...? kako ti znaš da je ženska s duck face slikom cura za kratku avanturicu...? kakav ti je to "nosi minicu pa je kurva" seljački mentalitet...?

na Tinderu frajer dobije 10x manje matcheva nego žena. zato većini i brzo dojadi.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 24.09.2017., 14:05   #1412
Haha pa daj me nemoj zaje...

Zna se za sta su uglavnom takve sto samo znaju napuciti usne i okinuti selfie. Maloumne glupacice koje ne znaju dvije pametne prozboriti i jedina im je briga jesu li ispeglale kosu kako treba i koliko su lajkova taj dan zaradile. Je, bas ce se nekj normalni, pametni, obrazovani lik usreciti s takvom u vezi, kak da ne.

Mislim nemam ja bas nista protiv toga da takvi zavrse skupa, meni svejedno, samo takvi odbosi su uvijek upitni.

Znaci nisam rekla da su takve zenske uvijek samo za avanture, nego da takve bas nisu za nekog pristojnog lika. bolje da si nadju nekog svog ranga..
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 24.09.2017., 14:12   #1413
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
bolje da si nadju nekog svog ranga..
tebe...?

ne mogu nikako... ali baš nikako zamisliti PRISTOJNOG i OBRAZOVANOG tipa koji cvate dok čita tvoje polupismene, bijesne proljeve o tome kako lijepa, seksi ili provokativna žena koja zna opaliti selfie... ne može ujedno biti i pametna, obrazovana + tražiti nešto dugotrajno.

jer ZNA SE! naučila je tebe tvoja baba!
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 24.09.2017., 14:20   #1414
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Haha pa daj me nemoj zaje...

Zna se za sta su uglavnom takve sto samo znaju napuciti usne i okinuti selfie. Maloumne glupacice koje ne znaju dvije pametne prozboriti i jedina im je briga jesu li ispeglale kosu kako treba i koliko su lajkova taj dan zaradile. Je, bas ce se nekj normalni, pametni, obrazovani lik usreciti s takvom u vezi, kak da ne.

Mislim nemam ja bas nista protiv toga da takvi zavrse skupa, meni svejedno, samo takvi odbosi su uvijek upitni.

Znaci nisam rekla da su takve zenske uvijek samo za avanture, nego da takve bas nisu za nekog pristojnog lika. bolje da si nadju nekog svog ranga..
Zna se. Maloumne glupacice. Bolje da si nadju...

Zvucis kao glupaca i to frustrirana. Mislim, nemam ja nista protiv toga da takva si nadjes nekog, ali upitno je kakav je odnos moguc s nekim tko tako pljuje po zenama na temelju jedne njihove fotografije na kojoj su isfenirane. Bad hair day?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 24.09.2017., 14:20   #1415
Kakve to fotke onda treba stavljati na Tinder?
anđeo tame is offline  
Old 24.09.2017., 14:21   #1416
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Kakve to fotke onda treba stavljati na Tinder?
fotku... diplome?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 24.09.2017., 14:23   #1417
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
fotku... diplome?
Isključivo diploma?
Dal si štraca ako se pofotkaš s diplomom u ruci?
anđeo tame is offline  
Old 24.09.2017., 14:24   #1418
Na Tinder treba stavljati slike koje prikazuju tvoju osobnost, a ne duck face, noge, sise i dupad. Takve sam uvijek zaobilazio u širokom luku.
mužjak is offline  
Old 24.09.2017., 14:37   #1419
Slika koja pokazuje osobnost

O jebenti nedelju
the33 is offline  
Old 24.09.2017., 14:39   #1420
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Isključivo diploma?
Dal si štraca ako se pofotkaš s diplomom u ruci?
DA. samo diploma dolazi u obzir! još možda krunica pored, da se vidi da nisi droljetina nedostojna pristojnog i kvalitetnog muškarca koja samo pegla kosu po cijele dane!
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.