Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 20:01   #41
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Šta da? Nisam to upratila
mhm, tihomir u vlastitoj sobi je bio previše tih, trebao je to podijeliti.
Riona is offline  
Old 28.08.2017., 20:02   #42
znači cure koje su u vezi trebaju gledati u pod, i ne smiju ni s kim komunicirati

mislim gle čuda, cura možda ima dečka
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 20:10   #43
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
znači cure koje su u vezi trebaju gledati u pod, i ne smiju ni s kim komunicirati

mislim gle čuda, cura možda ima dečka
Pa i ove koje nisu u vezi gledaju u pod, ili u smartphone.
Revolucion is offline  
Old 28.08.2017., 20:19   #44
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post

Razgovor za posa bi joj bia najmanje stresan dio dana
pa bez da ga skuži, normalno

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
o, stalking alert
nema razloga za čuđenje, dokazano u praksi, pali u preko 60% slučajeva
Lamon is offline  
Old 28.08.2017., 20:24   #45
I evo nam još jednog statisticara .

Koliko si ti to puta stalka I kako su te tvoje epizode završavale?
Lord Byron is offline  
Old 28.08.2017., 20:28   #46
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
pa bez da ga skuži, normalno
nema razloga za čuđenje, dokazano u praksi, pali u preko 60% slučajeva
U koji su to hr velegrad išli da ne bi posumnjala kad bi 'slučajno opet naletia' na nju

Jel ove '4 od 10' koje ne padnu na tvoje metode zovu policiju il?
miss busy bee is offline  
Old 28.08.2017., 20:40   #47
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
I evo nam još jednog statisticara .

Koliko si ti to puta stalka I kako su te tvoje epizode završavale?
pa nisam uopće statističar, to je odokativna brojka
a ukupan broj je mislim blizu 30, jednu sam primjerice pratio oko 2 godine, ali to je bio drugačiji slučaj, to je bilo više u edukativne svrhe
A završavalo je različito, kako sam i napisao, većinom uspješno

Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
U koji su to hr velegrad išli da ne bi posumnjala kad bi 'slučajno opet naletia' na nju

Jel ove '4 od 10' koje ne padnu na tvoje metode zovu policiju il?
pa ok, definitivno je taktika pogodnija za veće gradove i teško izvediva u mjestima sa manje od par tisuća stanovništva - ali vjerujem da bilo riječ o barem prosječnim hr gradovima što je sasvim ok

A zašto bi zvale policiju? Jer su slučajno nekoga srele? I što bi rekle policiji?
Lamon is offline  
Old 28.08.2017., 20:40   #48
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
probaj se zamislit na mjestu te cure. ja bih pomislila da je on neki freak koji okolo putuje i uzima brojeve od cura, ili da je očajan i da jako dugo nitko na njega nije obratio pažnju. nešto od to dvoje

jednom sam se u Italiji vozila gradskim busom i neki dosadni talijan je najahao na neku curu i sve do posljednje stanice ju se grebao za broj. cijeli autobus je bio nabijen tom neugodom i kako je curi toj bilo. ne znam jel ju je poslije stalkao ili slično, svi smo sišli na posljednjoj stanici i svatko svojim putem. da li je ona to ičim izazvala, prebacila s njim iti jednu riječ, to ne znam. oni su bili naprijed u busu, ja otraga. mada sumnjam, mislim da je on stajao kraj nje, možda joj nešto bezazleno rekao, ona mu kratko odgovorila, i onda se najahao. sve se dešavalo u pol bijela dana. nije on bio agresivan ili slično, samo je pol sata slinio za broj telefona, javno, u busu
Meni se jednom i desilo nešto slično... Mogu samo reći da mi nije jasno šta njemu nije jasno
crvenaruža is offline  
Old 28.08.2017., 20:42   #49
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
pa bez da ga skuži, normalno



nema razloga za čuđenje, dokazano u praksi, pali u preko 60% slučajeva


samo da se osvrnem na nick - Lamon - kao onoj tv prodaji Lamon tv shop (kaj su ono madraci bili)




sorry na OFF-u
anovi86 is offline  
Old 28.08.2017., 20:43   #50
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
probaj se zamislit na mjestu te cure. ja bih pomislila da je on neki freak koji okolo putuje i uzima brojeve od cura, ili da je očajan i da jako dugo nitko na njega nije obratio pažnju. nešto od to dvoje
Kakav freak jesi ti normalna
Sta ima lose traziti broj nakon nekoga ugodnoga razgovora ? Naravno da mozda ta osoba ne zeli nastavak druzenja, kao u ovom primjeru, ali to ne mozes znati ako ne trazis.
I zbog cega mislis da ce neko biti ocajan ako preuzme inicijativu ? Tipicno ne razumijevanje musko-zenskih odnosa. Muskarac koji preuzima inicijativu ( taman da i putuje okolo samo da bi uzimao brojeve od cura ) ce imati vise prilika za seks i vezu, i samim time biti manje ocajan, a ne vise od nekoga muskarca koji nema prilika za seks / vezu
orhidej107 is offline  
Old 28.08.2017., 20:47   #51
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
samo da se osvrnem na nick - Lamon - kao onoj tv prodaji Lamon tv shop (kaj su ono madraci bili)




sorry na OFF-u
kreme
http://lamon.hr/hr/#.WaRlDPhJaM8
Lamon is offline  
Old 28.08.2017., 20:50   #52
Cura je htjela bit pristojna, najvjerojatnije je zauzeta, nemaš tu puno kaj razmišljat.

Puno puta meni likovi ulete sa skroz okej spikama, a ja neću ispast ona koja vrišti "imam dečka", pa samo kažem "ne, sori".
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Old 28.08.2017., 21:04   #53
Kad te cura pristojno odjebe nešto očito njom ne valja, egotriperica, koji kurac je pristojna ako sve skupa ne vodi braku ili u najmanju ruku penetraciji?!

Kad te cura hladno odjebe, onda je naravno glupa kučka, moguće i sponzoruša. Ili površna drolja. (Ovisno o imovinskom stanju i fizikalijama odjebanog.)

Ima ko kakav savjet za dobar odjeb?
appletini is offline  
Old 28.08.2017., 21:19   #54
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
Kad te cura pristojno odjebe nešto očito njom ne valja, egotriperica, koji kurac je pristojna ako sve skupa ne vodi braku ili u najmanju ruku penetraciji?!

Kad te cura hladno odjebe, onda je naravno glupa kučka, moguće i sponzoruša. Ili površna drolja. (Ovisno o imovinskom stanju i fizikalijama odjebanog.)

Ima ko kakav savjet za dobar odjeb?
Problem je sto nema balansa u musko-zenskim odnosima. Uvijek muskarci treba da prvi nesto pokusavaju, i zbog toga oni su oni koji uglavnom dobivaju odjebe. Logicno je onda da ce oni biti ti koji se zale zbog tih odjeba
orhidej107 is offline  
Old 28.08.2017., 21:30   #55
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
Kad te cura pristojno odjebe nešto očito njom ne valja, egotriperica, koji kurac je pristojna ako sve skupa ne vodi braku ili u najmanju ruku penetraciji?!

Kad te cura hladno odjebe, onda je naravno glupa kučka, moguće i sponzoruša. Ili površna drolja. (Ovisno o imovinskom stanju i fizikalijama odjebanog.)

Ima ko kakav savjet za dobar odjeb?
Ne žali se na sam odjeb, niti na način odjeba, nego pita zašto odjeb.
Hammerstone is offline  
Old 28.08.2017., 21:35   #56
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Problem je sto nema balansa u musko-zenskim odnosima. Uvijek muskarci treba da prvi nesto pokusavaju, i zbog toga oni su oni koji uglavnom dobivaju odjebe. Logicno je onda da ce oni biti ti koji se zale zbog tih odjeba
Nema balansa u birtiji gdje se ženke čoporativno cereću i skreću pogled, tobože sramežljivo, dok ih mužjaci vrebaju i razmišljaju hoće li 'Štaš popit?' bolje proć kod druge ili treće najzgodne po redu. I vjerujem da to može bit neugodno i da ti ponekad zatreba 'opravdanje'. Ja sam 3 dana bila sjebana kad sam prvi odjeb vani pobrala .

Ali odjeb možeš pobrat i od nekoga koga znaš i svidio ti se i sada mu/joj to ideš reći. Tu su omjeri jednaki. E to je odjeb koji treba preživit .
appletini is offline  
Old 28.08.2017., 21:36   #57
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
pa nisam uopće statističar, to je odokativna brojka
a ukupan broj je mislim blizu 30, jednu sam primjerice pratio oko 2 godine, ali to je bio drugačiji slučaj, to je bilo više u edukativne svrhe
A završavalo je različito, kako sam i napisao, većinom uspješno



pa ok, definitivno je taktika pogodnija za veće gradove i teško izvediva u mjestima sa manje od par tisuća stanovništva - ali vjerujem da bilo riječ o barem prosječnim hr gradovima što je sasvim ok

A zašto bi zvale policiju? Jer su slučajno nekoga srele? I što bi rekle policiji?
a ti si ponosan na svoj status stalkera, smiješno ti je što si zaključio da bi policija samo odmahnula rukom, što je i točno? tebi je smiješno nekog psihički pritiskati stalkingom?

o pa sve smo nekad imale stalkera. u mom slučaju sam osjećala strah, nakon što sam shvatila da me stalka godinama nisam se usudila nijednom normalnom dečku dati adresu ili broj telefona (tek nakon što ga jakoooo dobro upoznam) i definitivno se ništa nije dobro završilo po stalkera, što je to više radio više mi se gadio. kasnije je hvala bogu nekamo nestao
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 21:38   #58
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ne žali se na sam odjeb, niti na način odjeba, nego pita zašto odjeb.
da je manje narcisoidan, shvatio bi sam zašto je odjeb uvijek moguć. i da se zbog jedne razmijenjene rečenice ne vrti cijeli njen svemir odjednom oko njega
blagotebi is offline  
Old 28.08.2017., 21:40   #59
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ne žali se na sam odjeb, niti na način odjeba, nego pita zašto odjeb.
Znam, samo me njegovo pitanje zbog opaske kako je bila ''prepristojna'' asociralo na ovaj fenomen.

Na njegovo pitanje je već više puta na puno različitih način dan odgovor, pa ne bih ponavljala..
appletini is offline  
Old 28.08.2017., 21:41   #60
Sad mi je jasno zasto je vecina djevojaka prema nepoznatim deckima hladna i odbojna. Cim pokazete malo pristojnosti prema momcima oni odmah zakljuce da ce "ubost".
Don Rickles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.