Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 15:12   #41
ništa što si učila na FER-u ti neće pomoći na arhitekturi osim matematike. A matematika ti je na prvoj godini arhitekture jedan od 13 predmeta. tako da nisi apsolutno u nikakvoj prednosti, niti je to prebacivanje izvedivo. ako baš imaš potrebu ići iduće godine na arhitekturu, morala bi ići na prijemni. a time si izgubila jednu godinu svog života i još riskiraš da ne upadneš.zašto uopće imaš tu želju?
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 18:24   #42
Kao sto je rekao Boorek, moras na prijemni, priznat ce ti samo matematiku.
Frendica je to napravila pa znam.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 03:16   #43
ne vidin razlog zasto bi se uopce prebacivala,sta ti fali na feru?
 
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 14:39   #44
Quote:
traveler kaže: Pogledaj post
htjela bih se prebacit..jel to moguce s obzirom da su oba tehnicka fakulteta?
jer ipak na fer-u sam ucila stvari koje na arhitekturi ba si ne sluze...
pozzzzz
pa gle, ako si skužila da ne želiš fer, onda se pripremaj za arhitekturu..
lijepo na prijemni pa kaj bude.. samo pazi da si stvarno sigurna da želiš arhitekturu.. jer ti već i sam prijemni zahtijeva previše truda.. pa ako nisi sigurna, neće ti se baš dati...
sweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 12:16   #45
pitanje je koja komponenta arhitektura te zanima. možda bi i građevina zadovoljila tvoje apetite?
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 20:39   #46
kad sam se upisivala dvoumila sam se izmedu ta dva faxa...i otisla na fer.a sad mi se ne svida..jednostavno nisam taj tip da se stalno bavim kompjuterima,programiranjem...
ne virujem da bi gradevina bila bas to...koliko vidim to prebacivanje i ne bi bilo moguce
mozda odem na prijemni
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 21:06   #47
varaš se ako misliš da se na arhitekturi nećeš stalno bavit kompjuterima
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 22:36   #48
Quote:
traveler kaže: Pogledaj post
mozda odem na prijemni
Ako mislis upasti na arhitekturu skoro pa ti vec istice vrijeme. Trebala bi vec debelo uciti. Frendica je fakat ucila cijele dane da bi upala, isla na pripreme... Nije lako, ljudi po par godina ne uspijevaju upasti tako da ti je taj mozda jako nesiguran... Sjedi i dobro razmisli, ako treba popisi sve pozitivne i negativne strane prebacivanja odnosno ostanka na feru. Napravi to sto prije! Ako doneses odluku da bi ipak isla na arhitekturu uhvati se posla da nebi bilo da izgubis godinu na feru i ne upadnes na arhitekturu.
Sretno.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 10:40   #49
Quote:
traveler kaže: Pogledaj post
kad sam se upisivala dvoumila sam se izmedu ta dva faxa...i otisla na fer.a sad mi se ne svida..jednostavno nisam taj tip da se stalno bavim kompjuterima,programiranjem...
ne virujem da bi gradevina bila bas to...koliko vidim to prebacivanje i ne bi bilo moguce
mozda odem na prijemni
A jesi li možda razmišljala o struji?Mislim ipak možeš na feru studirati malo i o elektrotehnici,ne samo o programiranju.

Mislim ne trebaš na arhitekturu da bi projektirala objekte upiši lijepo energetiku,pa onda možeš isto tako crtati i projektirati visokonaponska postrojenja(znam da nije baš preslično arhitekturi,ali....)

Inače moj savjet ti je da NE odlaziš sa FER-a,jer sad po bolonji fer je jedan dosta lagan faks(dobro možda ne baš lagan faks,ali je svakako puno lakši nego prije),dok za arhitekturu to baš i ne bih rekao....

A i naravno ne moram ni reći da se većina ljudi,željnih arhitekture,već par mjesesci intenzivno sprema za prijemni,dok si ti učila pipi,asp,oe,arh i slične stvari....

Osim toga na prvoj godini se ne uči ni jedan stručni predmet,svi su opći.Tek se na trećem i četvrtom semestru dobiju neki stručni predmeti...
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 01:13   #50
Quote:
traveler kaže: Pogledaj post
htjela bih se prebacit..jel to moguce s obzirom da su oba tehnicka fakulteta?
jer ipak na fer-u sam ucila stvari koje na arhitekturi ba si ne sluze...
pozzzzz
jednostavno. kad zavrsis fasadu na FER-u, prebacis skelu na arhitekturu.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 13:09   #51
Prebacivanje sa Filozofskog iz Zadra u Zagreb

Da li itko zna koji su uvjeti za prebacivanje iz Zadra u Zg, i da li je isplativo? Hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 20:32   #52
Negdje sam pročitala da je moguće ali moraš imati dobar razlog, tipa bolest zbog koje moraš u Zg, ili da ti se cijela obitelj seli...ili veza.


Btw, što studiraš u Zd?
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 23:33   #53
Quote:
NANA17 kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitala da je moguće ali moraš imati dobar razlog, tipa bolest zbog koje moraš u Zg, ili da ti se cijela obitelj seli...ili veza.


Btw, što studiraš u Zd?
u pravu si
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 20:53   #54
prebacivanje s jednog faksa na drugi unutar grupe teh.fakulteta

mene zanima da li postoji mogućnost prebacivanja s FKIT-a na građevinu nakon 1. god.? uz polaganje razlike... ili drugačije? ako itko ima bilokakvih saznanja o tome, bila bih vrlo zahvalna da ih podijeli samnom.
baksuzs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 03:24   #55
student studentu

PLEASE HELP!

Molila bih bilo koga tko ima ikakva saznanja o mogućnostima prebacivanja s jednog fakulteta na drugi.

Ja sam upisala Pravo u Splitu ove godine, a htjela bih se prebaciti u Rijeku. Inače, nisam iz Splita, Rijeka mi je puno bliže....ali zbog nekih okolnosti bila sam primorana upisati zadnji tren u Splitu.

Ako netko ima ikakvog iskustva s prebacivanjem, molila bih da mi ukratko objasni proceduru ili ako znate gdje se mogu raspitati o tome da me uputite.

Thanks!
eliazra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 03:33   #56
Najbolje ti je pitat u referadi fakulteta.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 20:11   #57
ima li netko od vas dnevnik prakse ispisan po danima u turističkoj agenciji da mi pošalje na mail [email protected]
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 20:12   #58
hvala unaprijed
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 20:56   #59
Prijateljičina prijateljica je imala takav slučaj, i to isto s pravom. Samo ova je išla iz Osijeka u Zagreb. Uglavnom, bilo je to o ho ho... tako da se pojedinosti ne sjećam, al' znam da je trebala pisati molbu zašto se želi prebaciti. Znam da je nasrala da joj je u Zagrebu obitelj, financijski više ne može podnositi studiranje u Osijeku. Ukoliko joj ne uvaže da neće moći dalje nastaviti studiranje itd itd... Bilo je i tu neke istine, al' glavni razlog je ipak bio sam Zagreb. Zatim znam da su joj bile važne ocjene, no ona s time nije imala problema, jer znam da je imala veći prosjek od 4.0. Hmm... i to je sve što bih znao... Nadam se da će ti odobriti molbu...

No, mislim da je najbolje raspirati se u referadi fakulteta u Rijeci...
__________________
Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.
Lord Constantius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 19:09   #60
Prebacivanje na drugi srodni fakultet

Zanima me koja je tocno procedura kada se zelite prebaciti na drugi fakultet. Da li je moguce prebaciti se sa strucnog studija na sveucilisni. Kako se polaze razlika ECTS bodova iz pojedini predmeta...isplati li se uopce muciti s time?
Na kojim godinama je moguc "transfer"...?
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.