Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2011., 14:17   #1241
Quote:
Penelope69 kaže: Pogledaj post
Nisam naša temu i ispričavam se ako već postoji, ali ja bih predložila otvaranje teme Lista pohvala i pritužbi na korisnike što se tiče razmjene i kupnje/prodaje knjiga. Vidjela sam da nešto slično postoji na temi Tržnica odjeće, obuće i sportske opreme, ali mislim da bi svima koristila i jedna takva ovdje
Ne.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 13:56   #1242
Da li postoji topic gdje se razmjenjuju knjige u pdf obliku?
__________________
Za nama nema tragova, kao da cijelim smo putem bili iznad zemlje
bittersweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 16:26   #1243
Quote:
bittersweet7 kaže: Pogledaj post
Da li postoji topic gdje se razmjenjuju knjige u pdf obliku?
Postoji
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 16:50   #1244
Question Kud nestade???

Khm... molim da se meni, malom i neuku, pobliže objasne neke stvari...

Najme, kaj?
Jučer sam otvorio temu pod naslovom "Bura", u kojoj sam tražio pomoć oko imenovanja autora većini nam znanih stihova o čistoj ženi, poderanoj i izgrebenoj. Tema nije nikakva zeka - povukla se između nas nekoliko rasprava o autoru, Google nije ponudio nikakva rješenja, čak smo angažirali i par profesora hrvatskog. I ostali kratkih rukava.
Danas sam otvorio pdf, kad ono... temi ni traga ni glasa. Odem na svoj account, vjerujući da je tema nekud premještena - temi ni traga ni glasa... Pozorno prostudiravši pravila pdfa, zaključio sam da, valjda, nisam prekšio nikakva pravila - nema trolanja, flejmanja, vrijeđanja po bilo kojoj osnovi, a i radi se o stihovima, pa predmnijevam da ulazi u kategoriju književnosti.

Mogu li dobiti ikakvo smisleno objašnjenje o sudbini teme?
__________________
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian!
STress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 17:07   #1245
Slabo si ti proučio pravila pdfa.

PITANJA - LEKTIRA, SEMINARI, POTRAGA ZA KNJIGOM... – upiti i pomoć u shvaćanju i istraživanju pojedinih pisaca i djela. ACHTUNG! Molbe tipa: ajd' nek mi netko prepriča "Antigonu" jer sutra odgovaram lektiru ili ispala mi stranica iz stare mamine bilježnice između "Ćuprije" i "Stranca" pa ne znam je li MERSO gradio most ili upucao Arapa – obavezno ćemo brisati jer je stav moderatora da biste trebali pročitati ?/%& knjigu, no pitanja koja se odnose na razjašnjavanje nejasnoća ili potragu za referencama pozdravljamo. Sa zasebno otvorenim topicima na ovu temu postupat ćemo kao i u slučaju književnih zbivanja.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 17:10   #1246
Ima li koga tko ispravlja gramatičke greške na ovoj javnoj objavi Forum.hr .
Valjalo bi nas poučiti ispravno pisati, a s tim i govoriti. Jer nas je više na netu nago u školama. Koji su u školama na prate i ne znaju slušati, a koji su na fejsu pozorno prate objave i u njihovu smjeru razmišljaju.
cumlaude is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 20:35   #1247
nije ni pohvala ni žalba, već pitanje.

1. može li se negdje vidjeti zbog kojeg je konkretno posta forumaš bannan?

2. ja isto ne volim postove tipa 'hvala', 'i ja tako mislim', 'superiška' itd., ali kad mi forumašica odgovori htjela bih joj dati do znanja da sam odgovor pročitala i da sam na njemu zahvalna. ima li kakve šanse da uvedete 'gumbiće' , kao na warez stranicama (thanks) ili kao na fejsu (like). mislim da to ne bi bio loš feedback i ostalima

btw, ja <3 forum.hr
misty marie is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.