Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2018., 22:14   #1
Iskup elektroničkog novca

Moze li mi netko napisati koja je procedura i koja je razlika od iskupa e-novca i povrata neiskoristenih sredstava? Trenutno sam na A1
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 08:15   #2
Povrat neiskorištenih sredstava služi tome da tražiš isplatu unesenih bonova koje još nisi potrošio- u tom slučaju moraš predočiti bonove (koje rijetko tko čuva).
Iskup e-novca služi za isplatu novca s glavnog računa (tu ne ulaze oni bonus novci koje dobivaš u raznim promocijama) i samo trebaš klasificirati novac na računu kao e-novac ili prebaciti broj u drugu mrežu.

Tako da je iskup elektroničkog novca češće jednostavniji i dođeš na isto.
"Dokaz" (ako ne prelaziš u drugu mrežu) je da si nekad potrošio novac s računa na nešto što nisu klasične stvari kod operatera (pozivi, poruke, internet, paketi).
Znači, kupnja parkirne karte, razne SMS nagradne igre, ...
Najjednostavnije je kupiti najjeftiniju parkirnu kartu, ako nikad nisi.

U svakom slučaju, treba pročitati pravilnik svog operatera kako bi se izbjeglo odugovlačenje zbog eventualnog neznanja djelatnika.
Za A1 imaš tu od članka 15.

Postupak: dođeš u A1 (prije je bilo moguće samo kod Importanne galerije i još jedan), pokažeš osobnu (naravno, broj mora biti registriran na tebe pa ga registriraj prije ako već nije), PUK (nazoveš szk i saznaš ako ne znaš) i tražiš iskup elektroničkog novca.
Ako ne prebacuješ broj, možda će ti prigovarati da se time raskida okvirni ugovor i ne znam što, ali pretpostavljam da ti to nije ni bitno (mislim da time gubiš mogućnost plaćanja parkinga i slične stvari).
Ili podneseš zahtjev za prijenos broja pa onda tražiš iskup, ako misliš i dalje koristiti broj.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 09:08   #3
Ako prenosiš broj, onda možeš tražiti povrat, a da nije iskup (znači, ne mora biti e-novac).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 09:58   #4
Bez bonova?
Znam da je bilo nekih nesuglasica oko toga, ali mislim da je većina koristila iskup pa onda nije bilo ni toliko bitno...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 10:13   #5
Nesuglasice su isključivo iz neznanja, propisi su jasni. Problem kod iskupa je što mnogi na njega nemaju pravo (nemaju e-novac, jer nikad nisu plaćali parkiranje ili sl.) i što operator ima pravo naplatiti naknadu za iskup. Na drugoj strani, prednost u odnosu na klasični povrat je što je duži rok u kojem se može podnijeti zahtjev (kod klasičnog povrata je 30 dana) i što se može podnijeti bilo kada i ne implicira gašenje broja, dok se klasični povrat može dobiti samo kod prijenosa broja.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2019., 19:52   #6
Jučer bio u T-centru u vezi iskupa elektronskog novca.
Dan ranije iskoristio m-parking kao najjedonstavniju opciju, jer sam to pročitao da se to uglavnom koristi u tu svrhu.


Kad sam dosao u centar kazu mi da m-parking, sms nagradne igre i slicno vise ne vrijedi od početka ove godine - odnosno, nije u popisu usluga koje se moze koristiti za iskup.
Sada vrijedi send2pay, m-plati, sms-plati i m-autopraonica.


Ovo zadnje mi se čini najjednostavnija opcija, pa bih molio nekoga tko to koristi da mi da ID kod neke od praonica u ZG, broj na koji se salje poruka i iznos (pretpostavljam 5 ili 15 kn) tako da to mogu riješiti prije ponovnog odlaska u T-centar, jer mi se neda natezati sa njihovim ne uvijek ljubaznim sluzbenicima, koji su jučer odlučili da ni očito ne zele pomoći.


Hvala.


Inace, probao sam to saznati putem sluzbe za korisnike, ali nisu mi mogli naci dotične podatke.
Kod VIP / A1 se to uredno za par sekundi moze naci na netu - svi ID kodovi svih praonica, ali kod T-Coma je to izgleda nemoguca misija.
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2019., 22:36   #7
S obzirom da sam T-com u SMS-u pise - Naknada za platnu transakciju iznosi 0.75kn, placanje parkinga SMS-om se mora tretirati kako se prije tretiralo (elektronicki novac).
Treba pitati HAKOM ili pronaci negdje njihov dokument u kojem pise sto je elektronicki novac, a ne slijepo vjerovat onome sto kazu u T-centru buduci da tamo mogu raditi potpune neznalice. Ne bi bilo prvi put da kazu nesto potpuno pogresno (namjerno ili zbog neznanja, ne ulazim u to.

Edit: to ima veze s HNB-om

Edit2: izgleda da stvarno nije rijec o el. novcu. Izgleda da je to njima robna razmjena. Kao 2 kikirikija za parking.. katastrofa
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2019., 22:43   #8
Ne određuje to HAKOM, nego HNB. Činjenica je da su novim Zakonom o platnom prometu uvedene neke promjene, ali ne znam detalje.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2019., 01:08   #9
Da, proguglao sam i editirao post.
Ne kuzim, kak to nije el. novac ako se njime placa usluga, u ovom slucaju parking. Nema smisla..
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 13:47   #10
Uspjela predaja zahtjeva iz drugog pokusaja s opcijom m-autopraonica.

Ima li netko iskustva koliko se čeka na isplatu u zadnje vrijeme ?
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2019., 16:32   #11
Ako nekoga jos zanima.....

Prvo predao zahtjev sa brojem ziro-racuna.....onda mi u poslovnici rekli da posto na formularu nema opcije za upis ziro, nego samo tekući, da ne prihvaćaju isplatu na ziro......onda napravio novi zahtjev sa isplatom na tekući......i danas mi na kraju ipak isplatili na - ziro......
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2019., 16:47   #12
Ti si im naglasio da je žiro ili kad su vidjeli: "a, ne, ne- ne može žiro!"?
Mislim, ne znam da prosječna osoba zna prepoznati žiro samo po broju pa mi je čudno
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2019., 20:00   #13
Ja sam, potaknut komentarima tu i na drugom forumu, a i na ovom blogu http://iskupnovca.blogspot.com/ mislio da je svejedno ide li na ziro ili tekuci, pa sam odlučio da mi je draze da im dam broj ziro računa.
A na njihovom zahtjevu za iskup trenutno uopce nema (za fizičke osobe) opcije za ziro. Sluzbenica koja je ispunjavala skuzila tek kasnije kad sam ja pregledao podatke sa zahtjeva i ukazao joj na to. Onda je dosao drugi tip, koji reče da ne moze ziro.......a eto, izgleda da ipak moze......
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2019., 00:33   #14
Ako sam ja koristio elektronicki novac za parking prije stupanja tog novog zakona,jel to vrijedi ili ne?
antonio545 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2020., 16:00   #15
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Jučer bio u T-centru u vezi iskupa elektronskog novca.
Dan ranije iskoristio m-parking kao najjedonstavniju opciju, jer sam to pročitao da se to uglavnom koristi u tu svrhu.


Kad sam dosao u centar kazu mi da m-parking, sms nagradne igre i slicno vise ne vrijedi od početka ove godine - odnosno, nije u popisu usluga koje se moze koristiti za iskup.
Sada vrijedi send2pay, m-plati, sms-plati i m-autopraonica.


Ovo zadnje mi se čini najjednostavnija opcija, pa bih molio nekoga tko to koristi da mi da ID kod neke od praonica u ZG, broj na koji se salje poruka i iznos (pretpostavljam 5 ili 15 kn) tako da to mogu riješiti prije ponovnog odlaska u T-centar, jer mi se neda natezati sa njihovim ne uvijek ljubaznim sluzbenicima, koji su jučer odlučili da ni očito ne zele pomoći.


Hvala.


Inace, probao sam to saznati putem sluzbe za korisnike, ali nisu mi mogli naci dotične podatke.
Kod VIP / A1 se to uredno za par sekundi moze naci na netu - svi ID kodovi svih praonica, ali kod T-Coma je to izgleda nemoguca misija.
Imam isti problem, samo za Bonbon. Ako netko zna te podatke, molim da ih napiše. Hvala.
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2020., 21:27   #16
iako je tema zaspala, možda netko pročita.
bonbon ne želi obaviti iskup. prvo su me zezali da nisu dobili presliku osobne. iako je u t-centru kopirana.
zatim mi šalju mail da im opet pošaljem osobnu.
zatim 25 dana tvrde da mail sa preslikom nisu dobili. naravno, dok sam dobio taj mail, jezik do poda, ne odgovaraju ni na što.
dobijem nekako živog čovjeka u szk, kao, vidljiv je zahtjev, ali ne zna kada će biti realiziran.
pred par dana, opet preko one grbave aplikacije pokrećem chat, dobijem svaki put drugog "agenta", dođemo do toga da nemaju osobnu, šaljem po treći put. opet ga ne vide. ili su im gmail adrese u spam filteru ili odgovaraju selektivno.
šaljem novi mail, sa t-com adrese, dobiju ga. aleluja!
danas, par dana nakon tog chata, dolazi preporučeno pismo od njih, gdje je jezik razgovora na nivou ulice, na ti, bez punog potpisa... i kažu - ne možemo odraditi iskup, jer niste ništa platili.
kako nisam, kad sam pred mjesec dana nadoplatio na njuškalu onaj njihov saldo i koji se vodi kao sms plaćanje.

ugl, mjesec dana ni za što. i na dnu pisma, najsitnijim fontom, ako mi se ne sviđa odluka, da pošaljem žalbu HNB-u.
šaljem isti čas hnb-u, ovi se jave prilično brzo, kažu - napišite detalje i odlučite želite li pokrenuti žalbu ili ne.
i u mailu mi odgavarju da operater zaista može nešto smatrati da je naplatna usluga a nešto nije. iako se parking plaća sms-om, oni ga više ne priznaju.

pa sada, ako netko zna koja je to usluga a koju mogu odraditi preko prepaid računa, a da mi se prizna da sam platio. jer, po njima, nema ograničenja kada je to trebalo biti plaćeno i da nema limita visine isplate.

dakle, google play, google music, paysafe, pickbox, što i gdje platiti a da oni priznaju. i da, da preduhitrim, pitao sam njih, što je to što priznaju, dobijem samo generički odgovor - sms pranica (ne postoji na krku), sms pay (odradio njuškalo, ne priznaju ga) i još dva, tri načina, a koje nemam pojma tko podržava.
hvala unaprijed!
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2020., 23:07   #17
Nedavno je promijenjen Zakon o platnom prometu i smanjen je broj usluga koje se smatraju e-novcem.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2020., 19:48   #18
da, očito da jesu (iako ne znam je li samo parking ispao iz te kategorije), no ni oni, a bogme ni ja ne znam gdje i što se može platiti a da bi ispunilo uvjet. od njih pomoći nema. pitam je li njuškalo ok, kaže je. znači, ne znaju ili šire dezinformacije.

sada je hnb na potezu, poslao sam žalbu, pa ću vidjeti. inzistirat ću na tome da saznam što se smatra e-novcem, to nešto platiti i opet podnesti zahtjev. no, zapravo me ništa ne čudi kada korisnik traži nešto od njih. naša posla...
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2020., 19:53   #19
Možda bi ti bilo jednostavnije da preneseš broj u drugu mrežu i po toj osnovi tražiš isplatu neiskorištenig iznosa, a ne da se gnjaviš s iskupom.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2020., 19:55   #20
pa na zahtjevu je i obilježeno da prelazim kod drugog operatera. iako, radije bih uzeo novce nego ih uplatio na drugi broj. a ne znam (nisam se s ovim nikada bavio), mogu li oni to provjeriti ili ne? jesam li uzeo samo novce ili zaista otišao drugom operateru.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.